Dodaj do ulubionych

przesyłać pliki DBX do MS Outlooka

11.04.22, 14:42
Jak przekonwertować pliki programu Outlook Express do programu MS Outlook PST?

Wszyscy wiemy, że Outlook Express i Outlook należą do tej samej firmy macierzystej, ale z powodu pewnych nieuniknionych okoliczności, Outlook Express zniknął wraz z nowymi produktami. Obie te aplikacje były używane przez osoby prywatne i firmy.

Powody, dla których warto przekonwertować pliki programu Outlook Express do programu MS Outlook PST

Jednak wiele efektów sprawia, że ​​użytkownicy chcą przesyłać pliki DBX do MS Outlooka. Można nawet powiedzieć, że Outlook Express pomaga użytkownikom z mniejszą funkcjonalnością, a Outlook można nazwać nowoczesnym klientem poczty e-mail z wieloma funkcjami do przechowywania wiadomości e-mail, kalendarzy, książek adresowych, list rzeczy do zrobienia, dzienników i nie tylko w godny sposób. Wielu użytkowników musi wyeksportować program Outlook Express do programu Outlook PST podczas uaktualniania systemu Windows. Z jakiegokolwiek powodu użytkownicy muszą migrować DBX do PST, ponieważ PST jest zastrzeżonym plikiem dla MS Outlooka. Powody, dla których warto przenieść Outlook Express do Outlooka W poniższej sekcji spotkamy się z ogromną potrzebą importowania pliku Outlook Express DBX do PST. Dlatego przygotuj i przeczytaj uważnie poniższą sekcję.

• Program Outlook Express działa tylko w systemie Windows XP, a system Windows XP jest podatny na wirusy. W takich przypadkach, gdy użytkownicy muszą zaktualizować system Windows, napotykają wiele problemów podczas korzystania z programu Outlook Express. A jeśli weźmiemy Outlooka za punkt odniesienia, jest on w pełni kompatybilny ze wszystkimi zaktualizowanymi systemami operacyjnymi Windows, takimi jak 2016, 2013, 2010, 2007 i poniżej.
• Outlook Express jest całkowicie powolną aplikacją i sprawia kłopoty ludziom z powodu problemów z szybkością. Ale MS Outlook jest dobry pod względem szybkości i wydajności. Dlatego użytkownicy wolą Outlooka niż Outlook Express
• Jedną z głównych przyczyn migracji DBX do PST jest to, że Outlook Express nie tylko zapewnia usługi, takie jak wiadomości e-mail i kontakty, ale Outlook oferuje wiele usług, takich jak wiadomości e-mail, dzienniki, listy rzeczy do zrobienia, kontakty, notatki i wiele innych.

Jak przekonwertować pliki programu Outlook Express do programu MS Outlook PST?

Proces można zakończyć w zaledwie czterech krokach. Dlatego postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć proces.

Importuj pliki DBX programu Outlook Express Uwaga: Najpierw skopiuj istniejące foldery DBX dla Windows XP i wykonaj poniższe czynności:

Krok 1 – Wybierz Narzędzia >> Opcje, jeśli chcesz znaleźć lokalizację zapisanych wiadomości
Krok 2 – Kliknij okno dialogowe Opcje >> Przechowywanie >> Przycisk Zapisz folder
Krok 3 – W lokalnej skrzynce odbiorczej Twój magazyn wiadomości znajduje się w następującym folderze, wyświetlana jest ścieżka
Krok 4- Skopiuj tę opcję w oknie dialogowym, a następnie kliknij OK i okno dialogowe Zamknij lokalizację sklepu
Krok 5- Zamknij Outlook Express
Krok 6- Skopiuj i wklej ścieżkę lokalizacji do paska adresu Eksploratora Windows i kliknij Enter. Otwiera dokładną lokalizację, w której przechowywane są pliki DBX
Krok 7 – Skopiuj folder Outlook Express, który integruje pliki .dbx do systemu z włączoną obsługą Windows 7
Krok 8 – W przypadku skopiowania plików DBX programu Outlook Express na dysk USB, nie ma potrzeby uruchamiania programu Windows 7 ani żadnego innego programu WLM, który może odczytywać pliki DBX na dysku USB

Jak niezawodnie konwertować pliki programu Outlook Express do programu MS Outlook PST?

Metoda ręczna jest procesem czasochłonnym, dlatego użytkownicy mogą wygodnie korzystać z aplikacji innej firmy do konwersji plików programu Outlook Express do formatu MS Outlook PST. Przyjrzyjmy się następującym krokom:

Krok 1- Najpierw zainstaluj i uruchom aplikację
Krok 2 – Teraz wybierz pliki DBX, które chcesz przekonwertować na format PST
Krok 3 — Wyświetl podgląd tych plików
Krok 4- Dodaj miejsce do przechowywania przekonwertowanych plików DBX
Krok 5- Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

Ostatnie słowa

Aby dowiedzieć się więcej o aplikacji, użytkownicy muszą pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną aplikacji, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników, dzięki której użytkownik może uzyskać więcej informacji o narzędziu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka