Dodaj do ulubionych

konwersji NSF na PST

13.04.22, 14:57
Gdzie mogę uzyskać idealne narzędzie do konwersji NSF na PST?

Konwerter NSF na PST usprawnia proces konwersji NSF na PST, czyniąc go wolnym od ryzyka i w 100% pewnym. To doskonałe narzędzie dowiodło swojej użyteczności i tak, wszystkie skrzynki pocztowe NSF są bezbłędnie konwertowane do pliku PST programu Outlook za pomocą tej aplikacji. Nawet jeśli plik NSF jest zbyt duży do zarządzania, z ulgą dowiaduję się, że oryginalna zawartość pliku NSF nie uległa zmianie.

Konwerter NSF na PST umożliwia nam dostęp do elementów NSF w aplikacji, takich jak wiadomości e-mail, kontakty, dzienniki, kalendarze i tak dalej. Udało mi się przekonwertować pliki Lotus Notes NSF do formatu Outlook PST przy użyciu tego SYSessential Konwerter NSF na PST przy użyciu oryginalnej konfiguracji.

Hierarchia folderów lub podfolderów NSF pozostanie nienaruszona i nie zapominaj, że zawartość wiadomości e-mail, taka jak UDW, DW, do, z itd., może być płynnie migrowana.

Możesz pobrać konwerter SYSessential NSF na PST z oficjalnej strony internetowej, jeśli potrzebujesz niezawodnego konwertera plików NSF. Możesz skorzystać z darmowej wersji, która ogranicza Cię do 10 rzeczy w folderze.
Obserwuj wątek
    • acaciovieira Re: konwersji NSF na PST 14.04.22, 08:18
      NSF to PST Importer Software ma na celu wyeksportowanie pliku NSF do formatu pliku PST ze wszystkimi elementami skrzynki pocztowej, takimi jak e-maile, załączniki, kalendarze, kontakty, notatki, zadania itp. To oprogramowanie pomaga użytkownikom przełączać się z Lotus Notes na Outlooka we wszystkich wersjach. Za pomocą kilku kliknięć użytkownicy mogą pobrać wszystkie dane z pliku Lotus Notes do formatu pliku Outlook PST.

      Więcej informacji:- www.datavare.com/pl/konwerter-nsf-do-pst.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka