Dodaj do ulubionych

aplikacja Konwerter DBX na PST

27.04.22, 14:35
Jak przeprowadzić migrację z Outlook Express do Outlook PST?

Microsoft Outlook Express teraz jako Windows Live Mail jest używany przez tysiące ludzi do zarządzania codziennymi operacjami poczty e-mail. Jego funkcje, takie jak filtrowanie spamu, ochrona przed oszustwami typu phishing itd., zwiększyły zainteresowanie użytkowników. Praca w Outlook Express to łatwe zadanie. Również usługi są naprawdę dobre. Jednak w większości przypadków użytkownicy muszą przesyłać wiadomości e-mail z programu Outlook Express do programu Outlook. Okoliczności mogą być dowolnego rodzaju, wymagania zawodowe, zadania przesyłania poczty e-mail, problemy z bezpieczeństwem i nie tylko. Musisz przesłać wiadomości e-mail z programu Outlook Express do programu Outlook, który został pomyślnie zainstalowany na tym blogu. Ten post jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników szukających prostego rozwiązania do importowania wiadomości e-mail z programu Outlook Express do programu Outlook. Tutaj omówimy nie tylko metodę, ale także skuteczne rozwiązanie przesyłania wiadomości e-mail z programu Outlook Express DBX do programu Outlook.

Pobierz teraz

Jakie są powody migracji?

Powody, dla których warto zaimportować Outlook Express do Outlook 2016

• Outlook Express może być używany tylko w systemach Windows XP i Windows Vista; oba systemy operacyjne to stare technologie. Jeśli użytkownik chce zaktualizować system Windows, z pewnością problemem jest użycie programu Outlook Express. W takim przypadku użytkownik musi przełączyć wiadomości e-mail programu Outlook Express do programu Outlook.

• Głównym problemem związanym z programem Outlook Express jest to, że aplikacja jest przestarzała i czasami ze względu na szybkość użytkownicy napotykają wiele problemów. Z drugiej strony Outlook jest zaawansowanym klientem poczty e-mail i oferuje łatwiejszy w użyciu interfejs graficzny oraz lepsze funkcje w porównaniu z Outlook Express.

• Głównym powodem przeniesienia DBX do PST jest to, że Outlook Express zapewnia jedynie pocztę elektroniczną i usługi komunikacyjne. Poza tym Outlook udostępnia usługi, takie jak listy rzeczy do zrobienia, kontakty, dzienniki, notatki i wiele więcej, niż Outlook Express mógł sobie nie wyobrażać.

Sposoby migracji plików

Użytkownicy mogą migrować swoje pliki DBX do formatu PST za pomocą metody ręcznej lub metody profesjonalnej. Przyjrzyjmy się obu metodom nawrócenia.

Ręczny sposób migracji

Krok 1 – Otwórz program Outlook, przejdź do menu Plik, a następnie kliknij opcję Importuj i odinstaluj.
Krok 2 – Teraz otworzy się okno dialogowe importu. Teraz wybierz opcję Importuj pocztę internetową i adresy i kliknij przycisk Dalej.
Krok 3 – Teraz wybierz opcję Outlook Express. Następnie zaznacz pole wyboru Importuj e-mail i kliknij opcję Dalej.
Krok 4- Teraz naciśnij przycisk Zakończ. Jeśli chcesz zapisać podsumowanie, kliknij opcję zapisu w Skrzynce odbiorczej.

Są to kroki, które użytkownik musi wykonać w ręcznej migracji plików DBX do formatu PST. Ponadto użytkownicy napotykają różne ograniczenia podczas migracji plików DBX. Przyjrzyjmy się tym ograniczeniom:

• Użytkownicy napotykają przeszkody
• Błędów jest wiele
• Konwersja zbiorcza nie jest możliwa
• Nie jest samodzielnym rozwiązaniem]

Są to ograniczenia, z którymi borykają się użytkownicy podczas migracji plików DBX programu Outlook Express do formatu PST.

Przyjrzyjmy się teraz niezawodnej technice konwersji, aby użytkownicy mogli migrować pliki.

Technika innej firmy

Korzystając z aplikacji innej firmy aplikacja Konwerter DBX na PST użytkownicy mogą przeprowadzić proces migracji. Podczas korzystania z tego zaawansowanego narzędzia nie ma szans na błąd. Przyjrzyjmy się krokom migracji:

Krok 1- Najpierw zainstaluj i uruchom aplikację
Krok 2 – Teraz wybierz pliki DBX, które chcesz przekonwertować na format PST
Krok 3 — Wyświetl podgląd tych plików
Krok 4- Dodaj miejsce do przechowywania przekonwertowanych plików DBX
Krok 5- Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

Są to kroki, które użytkownik musi wykonać, aby przeprowadzić migrację plików DBX. Użytkownicy nie napotykają błędu podczas śledzenia konwersji za pomocą tego narzędzia. Ponadto narzędzie zapewnia wiele zaawansowanych funkcji ułatwiających migrację plików. Przyjrzyjmy się udostępnionym funkcjom.

Dostępne funkcje

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które zapewnia aplikacja, aby ułatwić proces migracji;

• Łatwy w użyciu: aplikacja jest narzędziem łatwym w użyciu. Proces migracji przebiega bez żadnych błędów. Dobry interfejs zapewnia narzędzie korzystające z tej aplikacji. Bez pomocy technicznej można przeprowadzić procedurę migracji.
• Utrzymuje bezpieczeństwo i ochronę: Narzędzie zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę. Wszystkie dane są zabezpieczone przez aplikację. Użytkownicy nie napotykają błędu podczas wykonywania zadania migracji.
• Tryb pliku lub folderu: Użytkownicy mogą konwertować jeden lub wiele plików, ponieważ narzędzie zapewnia tryb pliku lub folderu. Odbywa się to dla wygody użytkowników.
• Konwersja selektywna: Użytkownicy mogą wybrać dowolną liczbę plików do migracji plików DBX. Pożądane zapisanie plików zostało wykonane.

Ostatnie słowa

Za pomocą tej platformy dostarczyliśmy część pełnych informacji na temat migracji plików DBX. Użytkownicy nie napotykają żadnych błędów podczas migracji plików DBX. Użytkownicy muszą wypróbować wersję demo narzędzia, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka