Dodaj do ulubionych

Jak możemy przenieść pliki EML do formatu Outlooka

28.04.22, 14:40

Szukasz rozwiązania, jak przenieść EML do Outlooka? To forum jest idealnym miejscem do znalezienia wszystkich możliwych strategii przenoszenia plików EML do programu Outlook w formacie PST. Możesz znaleźć ręczną strategię i inne rozwiązanie do konwersji plików EML na format pliku PST programu Outlook. wiesz, jak bezpłatnie przesyłać wiadomości EML do programu PST Outlook. EML i PST to popularne rozszerzenia, a aplikacje pocztowe obsługiwane przez EML i Outlooka są używane przez tysiące użytkowników, więc użytkownicy mogą wymagać przeniesienia plików EML do Outlooka.

Pobierz teraz

Ręczny sposób migracji

Istnieje ręczny sposób migracji plików EML usługi Windows Live Mail do formatu PST programu Outlook. Poniżej przedstawiono ręczną procedurę migracji plików EML:

Krok 1 - Najpierw uruchom narzędzie MS Outlook i aplikacje Windows Live Mail w swoim systemie operacyjnym.
Krok 2 – Następnie otwórz Windows Live Mail, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy kartę „Plik”
Krok 3 – Teraz z opcji eksportu wybierz Wiadomości e-mail.
Krok 4- Wybierz Microsoft Exchange jako opcję eksportu i kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Dalej”.
Krok 5- Wyskakujące okienko wyświetli na ekranie, że wszystkie e-maile zostaną wyeksportowane do programu Microsoft Outlook.
Krok 6- Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „OK”.
Krok 7 – Z opcji Wybierz foldery wybierz, czy chcesz wyeksportować wszystkie foldery e-mail, czy chcesz wybrać konkretny folder, który chcesz wyeksportować.
Krok 8- Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „OK”.
Krok 9- Teraz w końcu kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Zakończ”.

Podczas migracji plików EML do formatu PST programu Outlook użytkownicy stają przed wieloma obowiązkami. Rzućmy okiem na przeszkody podczas migracji plików EML:

• Istnieje wiele błędów napotykanych przez użytkowników
• Ograniczeń jest wiele
• Może mieć miejsce migracja zbiorcza
• Żądane zapisanie nie jest możliwe
• Może wystąpić korupcja
• Narzędzie nie zapewnia bezpieczeństwa i ochrony

Są to wady, z którymi borykają się użytkownicy podczas migracji plików EML do formatu PST.

Migracja za pomocą narzędzia

Migracja plików EML za pomocą tego narzędzia EML do PST Converter w celu łatwej migracji plików EML do formatu PST programu Outlook jest łatwa. Prześledźmy kolejne kroki migracji:

Krok 1- Uruchom aplikację
Krok 2 – Przeglądaj pliki, które chcesz wyeksportować
Krok 3 – Podgląd wybranych plików
Krok 4- Wybierz format, w jakim chcesz wyeksportować pliki EML
Krok 5- Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać migrowany plik EML
Krok 6- Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

Te kroki są łatwe do wykonania w celu łatwej migracji plików Windows Live Mail do formatu PST programu Outlook. Aplikacja zapewnia również różne funkcje, które ułatwiają każdemu użytkownikowi łatwą migrację plików EML do formatu PST. Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

Niektóre zaawansowane funkcje

Oto kilka funkcji, które zapewnia aplikacja, aby ułatwić migrację plików EML.

• Brak błędu: użytkownicy nie napotykają na żaden błąd podczas wykonywania zadania migracji. Użytkownicy nie mają do czynienia z uszkodzeniem danych podczas wykonywania zadania migracji. Integralność plików jest utrzymywana przez aplikację. Użytkownicy nie mają szans na utratę danych podczas przetwarzania zadania migracji. Bezpieczeństwo i ochrona są utrzymywane przez narzędzie.

• Niezależne narzędzie: Ta aplikacja EML to PST Migrator jest niezależnym narzędziem, z którego mogą korzystać użytkownicy. Użytkownicy nie muszą być zależni od żadnego innego narzędzia do migracji plików EML.

• Łatwy w obsłudze: narzędzie jest aplikacją łatwą w obsłudze. Użytkownicy nie potrzebują żadnej pomocy przy migracji plików EML. Użytkownicy bez pomocy technicznej mogą korzystać z tej aplikacji. Narzędzie zapewnia przyjazny interfejs użytkownika.

Są to funkcje, które ułatwiają migrację plików EML.

Streszczenie

Za pomocą tego narzędzia EML do PST Migrator odbywa się łatwa i wygodna migracja plików EML. Ponadto udostępniliśmy bezpłatne rozwiązanie do migracji plików EML. Użytkownicy mogą wybrać niezawodny sposób wykonania zadania migracji.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka