Dodaj do ulubionych

narzędzie DBX do PST Converter

06.05.22, 13:35
Przenieść program Outlook Express do programu Outlook za darmo?

Wraz z szybkim rozwojem technologii informatycznych zmienia się również sposób prowadzenia biznesu. Użytkownicy biznesowi zawsze szukają takiej technologii, aby uczynić ją łatwiejszą i bardziej dostępną. To samo dzieje się z Outlook Express; Darmowy klient poczty e-mail powiązany z systemem operacyjnym Windows XP. Z powodu aktualizacji systemu Windows XP do systemu Windows 7. Outlook Express nie będzie już dostępny z tego systemu operacyjnego. Ponieważ program Outlook Express nie jest zgodny z systemem Windows 7 lub nowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows.

Wielu użytkowników programu Outlook Express jest sfrustrowanych i chce mieć więcej opcji, takich jak Microsoft Outlook. Dlatego zapewniamy sposoby łatwej konwersji programu Outlook Express na PST dla programu Outlook.

Pobierz teraz

Powody, dla których warto importować Outlook Express do Outlook

Outlook Express może być używany tylko w systemach Windows XP i Windows Vista; oba systemy operacyjne to stare technologie. Jeśli użytkownik chce zaktualizować system Windows, z pewnością problemem jest użycie programu Outlook Express. W takim przypadku użytkownik musi przełączyć wiadomości e-mail programu Outlook Express do programu Outlook.

• Głównym problemem związanym z programem Outlook Express jest to, że aplikacja jest przestarzała i czasami ze względu na szybkość użytkownicy napotykają wiele problemów. Z drugiej strony Outlook jest zaawansowanym klientem poczty e-mail i oferuje łatwiejszy w użyciu interfejs graficzny oraz lepsze funkcje w porównaniu z Outlook Express.
• Głównym powodem przeniesienia DBX do PST jest to, że Outlook Express zapewnia jedynie pocztę elektroniczną i usługi komunikacyjne. Poza tym Outlook udostępnia usługi, takie jak listy rzeczy do zrobienia, kontakty, dzienniki, notatki i wiele więcej, niż Outlook Express mógł sobie nie wyobrażać.

To tylko kilka problemów i problemów z programem Outlook Express. Problemy zaczynają się, gdy użytkownicy konwertują pliki DBX do PST w systemie Windows 10. Teraz pytanie brzmi, jak wyeksportować Outlook Express do Outlooka?

Najlepsze darmowe sposoby konwersji programu Outlook Express do programu Outlook

Ręczne rozwiązanie do konwersji programu Outlook Express do programu Outlook obejmuje 3 różne kroki. Użytkownik musi uważnie śledzić każdy krok, aby wyjść z programu Outlook Express.

Krok 1: Wyodrębnij dane programu Outlook Express za pomocą opcji importu/eksportu

Ponieważ Outlook Express przechowuje swoje dane e-mail w formacie pliku DBX. Oto kroki, aby zapisać dane pliku DBX programu Outlook Express w formacie DBX.

Krok 1 – Uruchom Outlook Express i kliknij Narzędzia >> Opcje
Krok 2 W oknie dialogowym Opcje kliknij zakładkę Konserwacja, a następnie kliknij przycisk Przechowuj folder.
Krok 3 – Następnie po skopiowaniu ścieżki lokalizacji pliku DBX.
Krok 4- Wyszukaj tę opcję folderu w Eksploratorze plików Windows
Krok 5- Zapisz te pliki DBX na USB i innych nośnikach pamięci.

Te kroki można również wykonać, aby zapisać kontakty z programu Outlook Express

Krok 2: Importuj pliki DBX programu Outlook Express za pomocą Poczty Windows Live

Poczta usługi Windows Live to sposób, w jaki przekształcamy program Outlook Express w program Outlook 2019 bez utraty danych. Pobierz program Poczta usługi Windows Live i zainstaluj go w systemie Windows. Teraz wykonaj następujące czynności:

Krok 1- Otwórz Windows Live Mail i przejdź do Plik >> Importuj wiadomości
Krok 2 – Wybierz opcję importowania w programie Outlook Express
Krok 3 – Przeglądaj lokalny plik DBX, wcześniej zapisany w kroku 1
Krok 4- Kliknij przycisk Importuj, aby zapisać pliki DBX w poczcie Windows Live
Krok 5- Wyjdź z Asystenta importu.

Teraz dane są w WLM. Następnym krokiem jest przeniesienie go do Microsoft Outlook.

Krok 3: Wyślij pocztę do programu Outlook

Krok 1 – Uruchom aplikację Windows Live Mail
Krok 2 – Następnie przejdź do Plik >> Wyślij i wybierz Wiadomości e-mail
Krok 3- Wybierz zakładkę Microsoft Exchange w oknie dialogowym eksportu
Krok 4- Następnie kliknij przycisk OK.
Krok 5- Wybierz profil programu Outlook, aby wyeksportować dane OE.
Krok 6: Wybierz foldery, które wymagają eksportu do programu Outlook.
Krok 7 – Rozpocznie się proces migracji.
Krok 8- Zamknij lub wyjdź z kreatora.

W ten sposób, wykonując te kroki, użytkownik może z powodzeniem przenieść program Outlook Express do programu Outlook za darmo. Jednak użytkownicy napotykają wiele przeszkód podczas wykonywania tych kroków.

Ograniczenia metody bezpłatnej

Jak wszyscy wiemy, każda moneta ma dwie strony, a także metody ręcznej roboty. Są bezpłatne, ale istnieją pewne ograniczenia dotyczące bezpłatnego ręcznego rozwiązania do przesyłania wiadomości e-mail z programu Outlook Express do programu Outlook. Niektóre z nich omówiono poniżej;

• Proces tworzenia instrukcji jest czasochłonny i bardzo czasochłonny. Nie ma gwarancji udanej migracji.
• W trybie ręcznym drobne błędy spowodują utratę danych. Nawet Ty możesz stracić wszystkie dane programu Outlook Express.
• Zgodnie z praktycznym podejściem do przesyłania wiadomości e-mail z programu Outlook Express wymagany jest ekspert techniczny.
• Twój plik DBX może być uszkodzony lub metoda ręczna może zmienić strukturę oryginalnych danych pliku.

W związku z tym, aby wyeliminować ryzyko utraty danych i ręcznych barier ścieżki, użytkownicy wybierają domyślne narzędzie.

Użyj domyślnej metody, aby przenieść Outlook Express DBX do Outlook

Użytkownicy mogą czuć, że kupowanie narzędzia nie jest tego warte, ale wierzymy, że jest to jeden z najłatwiejszych sposobów rozwiązania wszystkich problemów. Zewnętrzna strona narzędzie DBX do PST Converter jest jednym z najbardziej niezawodnych rozwiązań wszystkich problemów, ponieważ oszczędza wiele wysiłku. Zbędny czas Konsumpcją można łatwo zarządzać. Inna okazja może się pojawić, gdy użytkownicy przenoszą skrzynki pocztowe masowo, a nie jednym wysiłkiem. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest rozwiązanie zalecane. Użytkownicy mogą udostępniać pliki DBX w narzędziu PST File Converter. To jeden z najłatwiejszych sposobów na rozwiązanie wszystkich problemów.

Kroki przesyłania plików są takie, jak podano;

Krok 1- Najpierw zainstaluj i uruchom aplikację
Krok 2 – Teraz wybierz pliki DBX, które chcesz przekonwertować na format PST
Krok 3 — Wyświetl podgląd tych plików
Krok 4- Dodaj miejsce do przechowywania przekonwertowanych plików DBX
Krok 5- Na koniec kliknij przycisk „Konwertuj teraz”.

To narzędzie może łatwo zaimportować plik Outlook Express DBX do programu Outlook. Narzędzie ma wiele dodatkowych zalet, które czynią go wyjątkowym i niezawodnym wśród wszystkich narzędzi dostępnych na całym świecie. Narzędzie pomaga użytkownikom w zbiorczych i wybranych transferach plików. Pozwala także użytkownikom wyodrębnić plik DBX i zapisać go jako PST lub dowolny inny format pliku, taki jak EML, MSG, MBOX itp.

Ostatnie słowa

Daj temu narzędziu DBX to PST Converter, aby spróbować przesłać pliki programu Outlook Express. Narzędzie ułatwiło każdemu użytkownikowi przenoszenie plików. Każdy użytkownik może korzystać z aplikacji i przesyłać swoje pliki DBX. Co więcej, narzędzie jest niezawodne dla każdego użytkownika. Użytkownicy muszą wypróbować bezpłatną wersję demo narzędzia, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników.
Pobierz narzędzie już teraz!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka