Dodaj do ulubionych

Konwerter DBX na PST

07.05.22, 14:09
Jak zaimportować wiadomości z programu Outlook Express do programu Outlook?

Temat całkowicie podkreśla, że ​​w tym blogu będziemy omawiać sposób importowania plików DBX z programu Outlook Express do programu Outlook. Kompletne pisanie zapewnia użytkownikom kompletne i niezawodne rozwiązanie oparte na metodach ręcznych i domyślnych. Użytkownik może całkowicie polegać na treściach dotyczących migracji.

Pobierz teraz

Importowanie pliku DBX z programu Outlook Express do programu Outlook

Kompletny przewodnik techniczny opiera się na procesie konwersji programu Outlook Express do programu Outlook PST. Koncentruje się również na sposobach, w jakie użytkownicy mogą wysyłać DBX do programu Outlook PST, gdy zarówno Microsoft Outlook, jak i Outlook Express są zainstalowane na tym samym komputerze. Wszyscy wiemy, że Microsoft Outlook Express można określić jako darmowe narzędzie z bardzo łatwą komunikacją jako system pocztowy. E-maile i informacje o koncie można łatwo przenieść z programu Outlook Express do programu MS Outlook. W polu Outlook Express wszystkie foldery są wyrównywane do jednego pliku. Po prostu ludzkimi imionami możemy powiedzieć, że foldery skrzynki odbiorczej programu Outlook Express są powiązane z jednym plikiem, a mianowicie Inbox.dbx.

Można jednak powiedzieć, że wszystkie wiadomości e-mail programu Outlook są przechowywane jako określony plik. Na przykład, użytkownicy mają różne komputery dostępowe Outlook i Outlook Express, mogą łatwo znaleźć i skopiować wszystkie foldery, co jest wymogiem transferu Inbox.dbx do MS Outlook.

Powody importu

Powody, dla których warto przenieść Outlook Express do Outlooka W poniższej sekcji spotkamy się z ogromną potrzebą importowania pliku Outlook Express DBX do PST. Dlatego przygotuj i przeczytaj uważnie poniższą sekcję.

• Program Outlook Express działa tylko w systemie Windows XP, a system Windows XP jest podatny na wirusy. W takich przypadkach, gdy użytkownicy muszą zaktualizować system Windows, napotykają wiele problemów podczas korzystania z programu Outlook Express. A jeśli weźmiemy Outlooka za punkt odniesienia, jest on w pełni kompatybilny ze wszystkimi zaktualizowanymi systemami operacyjnymi Windows, takimi jak 2016, 2013, 2010, 2007 i poniżej.
• Outlook Express jest całkowicie powolną aplikacją i sprawia kłopoty ludziom z powodu problemów z szybkością. Ale MS Outlook jest dobry pod względem szybkości i wydajności. Dlatego użytkownicy wolą Outlooka niż Outlook Express
• Jednym z głównych powodów migracji DBX do PST jest to, że Outlook Express nie tylko zapewnia usługi, takie jak wiadomości e-mail i kontakty, ale Outlook oferuje wiele usług, takich jak wiadomości e-mail, dzienniki, listy rzeczy do zrobienia, kontakty, notatki i wiele innych.

W ten sposób użytkownik ma tendencję do importowania plików DBX do formatu Outlooka.

Metody ręcznego przesyłania plików programu Outlook Express

Użytkownik szuka bezpłatnej metody przesyłania wiadomości z programu Outlook Express do programu Outlook. Metoda ręczna obejmuje te kroki;

Krok 1: Jeśli zarówno Outlook, jak i Outlook Express są skonfigurowane na tym samym komputerze

Najpierw użytkownicy muszą otworzyć narzędzie importu i eksportu, aby przesłać pliki DBX do PST. Wybierz dowolną opcję w zależności od zainstalowanej wersji MS Outlook.

Krok 1. Otwórz MS Outlook 2010, kliknij Plik >> Otwórz >> Importuj
Krok 2. W przypadku użytkowników programu Outlook 2007 otwórz menu plików i kliknij opcję Importuj i eksportuj
Krok 3. Kliknij Importuj pocztę internetową i adresy >> Dalej
Krok 4. Wybierz Outlook Express >> Zaznacz pole wyboru Importuj pocztę
Krok 5.
Kliknij Dalej, a następnie przycisk Zakończ i zapisz w opcji Skrzynka odbiorcza. Zapisz w skrzynce odbiorczej zapisuje kopię podsumowania importu w skrzynce odbiorczej, aby wyeksportować pliki .dbx do programu MS Outlook.

Metoda 2: Gdy Outlook i Outlook Express działają na różnych komputerach

Aby skopiować dane programu Outlook Express do udostępnionej lokalizacji, wyślij MS Outlook Express do programu Outlook. Użytkownik musi skopiować foldery do tego systemu, w którym został już skonfigurowany Outlook.
Wykonaj poniższe czynności, aby zakończyć cały proces importowania pliku DBX programu Outlook Express do konta programu Outlook:

Krok 1. Najpierw skopiuj foldery programu Outlook Express
Krok 2. Przejdź do menu Narzędzia w programie Outlook Express, w którym konto e-mail Outlook Express jest w pełni skonfigurowane
Krok 3. Kliknij Opcje, a następnie zakładkę Konserwacja
Krok 4. Wybierz okno dialogowe Outlook Express System i kliknij Zapisany folder

Widok domyślny można również zmienić w Eksploratorze Windows, aby sprawdzić ukryte foldery. Musi tak być, ponieważ folder Outlook Express znajduje się w wewnętrznym/ukrytym folderze. Użytkownicy mogą wybrać dowolną opcję przeniesienia DBX do programu Outlook w celu zaimportowania nazwy konta i ustawień z programu Outlook Express.

Kroki są łatwe do wykonania tylko 6 w liczbie.

Krok 1. Z MS Outlook
Krok 2. Kliknij Otwórz i wybierz Importuj z pliku
Krok 3. Z Microsoft Outlook 2007
Krok 4. Wybierz opcję Importuj i eksportuj dostępne w menu Plik
Krok 5. Użytkownicy mogą również wybrać opcję Kliknij Importuj-E-mail-Ustawienia-Konto, a następnie kliknij Dalej.
Krok 6. Program Outlook Express można łatwo wybrać i kliknąć opcję Dalej

Po zakończeniu całego procesu wykonaj te same kroki, o których mowa w powyższej sekcji, gdzie programy Outlook i Outlook Express są zainstalowane na tych samych lub różnych komputerach.

Korzystanie z narzędzia DBX innej firmy do konwersji plików PST:

Importowanie pliku DBX programu Outlook Express do pliku Outlook PST dla dowolnej wersji jest częstym zadaniem, którego większość użytkowników domowych i profesjonalistów potrzebuje w dowolnym momencie. Dlatego część Internetu lub sklepów jest pełna wielu narzędzi innych firm, pochodzących z różnych produktów. Jednak musisz być bardzo dobry w ich ocenie, zanim przejdziesz przez pusty proces importowania bez konwertowania DBX do formatu pliku PST. Zaleca się korzystanie z Konwerter DBX na PST, aby ułatwić sobie pracę. Kroki są takie, jak podano;

Krok 1- Otwórz aplikację
Krok 2 – Dodaj pliki DBX
Krok 3 – Podgląd tych plików
Krok 4- Wybierz format PST
Krok 5- Uzyskaj ścieżkę do zapisania przekonwertowanych plików DBX
Krok 6- Na koniec kliknij przycisk Konwertuj teraz

Są to kroki, które użytkownik musi przejść, aby zaimportować komunikaty DBX do formatu PST. Ponadto metoda jest łatwa do zastosowania przez każdego użytkownika.

Wniosek

Omówiliśmy zarówno ręczne, jak i profesjonalne metody importowania wiadomości programu Outlook Express. Narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu i jest bardziej niezawodnym rozwiązaniem w porównaniu z metodą ręczną. Dostępna jest również wersja demo, aby użytkownicy mogli dowiedzieć się więcej o narzędziu.
Wypróbuj narzędzie już teraz!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka