Dodaj do ulubionych

Proste sposoby eksportowania plików MBOX do plików

09.05.22, 12:31
Proste sposoby eksportowania plików MBOX do plików PST bez instalowania programu Outlook

Klienty poczty e-mail, takie jak Thunderbird, Apple Mail i inne, używają plików MBOX do przechowywania danych. E-mail to skrót od poczty elektronicznej. Z drugiej strony, pliki PST to pliki do przechowywania danych osobistych programu MS Outlook. Pliki PST zawierają wszystkie dane profilu poczty e-mail programu Outlook, a także obiekty poczty e-mail, takie jak kalendarze, kontakty, zadania, dzienniki i tak dalej. Są łatwe w użyciu i można uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia. Ogromna użyteczność plików PST zachęca konsumentów do eksportowania MBOX do plików PST.

Konwersja plików MBOX do plików PST z różnych powodów

Poniżej wymieniono najważniejsze powody, dla których warto eksportować pliki MBOX do PST.

Pliki MBOX mogą zostać uszkodzone, co może spowodować utratę danych.
Użytkownicy są zmuszeni importować MBOX do PST, ponieważ chcą doświadczyć szerokiej dostępności plików PST.
Jeśli skonfigurowane konto zostanie usunięte, pliki MBOX muszą zostać przekonwertowane na PST.
Wszystkie powyższe czynniki wskazują na potrzebę bezpłatnego eksportu MBOX do PST online. W rezultacie posuwamy się naprzód z podejściami do osiągnięcia tego samego.

Pobierz teraz

Konwersja plików MBOX do PST przy użyciu dwóch metod

Zebraliśmy najlepsze ręczne rozwiązania do importowania plików MBOX do Outlooka. Wszystkie techniki są przedstawione krok po kroku, tak abyś mógł je odpowiednio przetworzyć.

Metoda 1: Użyj Thunderbirda, aby ręcznie wyeksportować MBOX do PST.

Musisz użyć Thunderbirda, aby zaimportować MBOX do formatu pliku PST bez instalowania programu Outlook na swoim urządzeniu za pomocą tej techniki. Aby uniknąć błędów podczas procesu, uważnie wykonaj wszystkie kroki wymienione poniżej.

Uruchom program Thunderbird na swoim komputerze.
Następnie przejdź do zakładki Plik.
Z menu Eksportuj wybierz dane e-mail, które użytkownik chce wyeksportować.
Wybierz MS Exchange z menu Eksportuj i naciśnij przycisk Dalej.
W następnym oknie pojawi się wyskakujące okienko informujące o wiadomościach e-mail, które zostaną przeniesione do MS Outlook.
W razie potrzeby możesz teraz przenieść wszystkie foldery poczty e-mail lub określony folder.
Następnie naciśnij przycisk OK, aby kontynuować.
Po zakończeniu procesu eksportowania naciśnij przycisk Zakończ.

Będziesz mógł eksportować MBOX do plików PST po dokładnym prześledzeniu wszystkich poprzednich etapów. Jest to pojedyncza ręczna metoda, której można użyć do eksportu bez konieczności instalowania programu Outlook. Jeśli masz zainstalowany MS Outlook na swoim komputerze, możesz mieć inne opcje niż technika.

Ograniczenia rozwiązań ręcznych

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że utracisz dane, jeśli nie zastosujesz się dokładnie do procedur.
Za pomocą tej metody nie można przenieść załączników e-mail z plików MBOX do formatu PST.
To czasochłonny i stresujący zabieg.
Ze względu na jego złożoność początkujący użytkownicy nie będą w stanie ukończyć tego procesu.
W przypadku zastosowania któregokolwiek z powyższych ograniczeń sposobu ręcznego zaleca się, aby użytkownik skorzystał z rozwiązania eksportującego.

Metoda 2: wyeksportuj MBOX do plików PST za pomocą zautomatyzowanego rozwiązania

Narzędzie Softaken Konwerter plików MBOX na PST to przydatne narzędzie do konwersji plików MBOX na PST bez konieczności instalowania programu Outlook. Jest dostarczany z bezpłatną wersją demonstracyjną, która pozwala wyeksportować kilka e-maili MBOX do formatu PST. Jest to również dobrze zaprojektowane oprogramowanie z mnóstwem najwyższej klasy funkcji, które sprawiają, że konwersja MBOX do PST jest dziecinnie prosta. Oferuje możliwość importowania plików MBOX do Office 365, a także różnych klientów poczty e-mail.

Wniosek

Skupiliśmy się na tym, jak eksportować MBOX do plików PST bez konieczności instalowania MS Outlooka. Jeśli chcesz wyeksportować MBOX do PST bez Outlooka, jest tylko jeden ręczny sposób. Niemniej jednak, ze względu na ograniczenia, użytkownicy uważają technikę manualną za przestarzałą. W rezultacie zaleca się korzystanie z profesjonalnego narzędzia Konwerter plików MBOX na PST innej firmy. Możesz z powodzeniem eksportować MBOX do PDF, a także ponad 20 innych popularnych typów plików tutaj.

Jest to potężny program, który może szybko wyeksportować wiele plików MBOX do plików PST. Opisane powyżej podejście ma pewne wady, które ograniczają jego narzędzie. Przyjrzyjmy się wadom metody ręcznej.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka