Dodaj do ulubionych

Konwerter DBX na Outlook PST – Natychmiastowa konw

09.05.22, 14:21
Wykorzystaj zautomatyzowane oprogramowanie do konwersji plików programu Outlook Express do formatu Outlook PST w szybki i bezpieczny sposób. Dlatego użyj SYSessential konwertera DBX na PST, narzędzia innej firmy, które umożliwia bezproblemową konwersję dowolnego dużego pliku DBX. Za pomocą kilku kliknięć myszką wiadomości e-mail i załączniki DBX można łatwo przekonwertować do formatu PST.

Użytkownicy mogą przeglądać elementy pliku DBX przed wyeksportowaniem ich do pliku PST. W rezultacie użytkownicy mogą ponownie sprawdzić elementy danych pod kątem dokładności. Oprogramowanie obsługuje również MSG, MBOX, EML i EMLX, oprócz PST. To zadanie konwersji nie wymaga instalacji OE ani Outlooka.

Jest to oprogramowanie obsługiwane przez system Windows, którego można używać zarówno w nowych, jak i starszych wersjach systemu Windows. Przetestuj każdą funkcję oprogramowania za pomocą darmowej wersji demonstracyjnej, eksportując 10 najlepszych elementów z każdego folderu. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. obsługi klienta.
Obserwuj wątek
    • glensmith Re: Konwerter DBX na Outlook PST – Natychmiastowa 27.05.22, 08:50
      BetaVare DBX Exporter Tool to profesjonalne oprogramowanie, które pozwala użytkownikom z plików DBX i konwertować je do formatów PST, EML, EMLX, MSG i MBOX. Pozwala również użytkownikom pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania DBX Exporter, aby dowiedzieć się, jak to działa i jakie są jego funkcje. Jest to zaawansowane narzędzie, które zawsze zapewnia w 100% dokładne wyniki bez utraty danych. Bezpłatna wersja demonstracyjna oprogramowania pozwala wyeksportować pierwsze 10 pozycji DBX z każdej skrzynki pocztowej do formatu Outlook PST.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka