Dodaj do ulubionych

Połącz dzienniki Outlook PST

12.05.22, 12:52
Pobierz bezpłatne narzędzie Merge PST Tool i łatwo połącz wiele mniejszych plików PST w jeden plik PST w zaledwie 4 prostych krokach – dodaj plik PST, wybierz opcje scalania, przeglądaj lokalizację wyjściową i rozpocznij scalanie już teraz. To innowacyjne narzędzie oferuje opłacalną i najszybszą opcję do łączenia kontaktów, wiadomości e-mail, kalendarza, dziennika i innych elementów poczty programu Outlook w jeden plik bez utraty danych. Każdy użytkownik techniczny lub nietechniczny może z łatwością obsługiwać oprogramowanie, ponieważ ma atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs GUI. To oprogramowanie łamie plik PST zarówno w formacie ANSI, jak i UNICODE. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.Użytkownicy mogą korzystać z tej aplikacji we wszystkich systemach operacyjnych opartych na systemie Windows.Zaawansowane opcje usuwania usuniętych treści i duplikatów treści.Obsługa wszystkich wersji MS Outlook, w tym 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016.It skanuje wiele plików PST jeden po drugim, aby połączyć je w jeden duży plik PST.

Czytaj więcej :- www.sametools.com/merge/pst/
Obserwuj wątek
  • hudsonwillson Re: Połącz dzienniki Outlook PST 13.05.22, 13:09
   Możesz łączyć pliki PST programu Outlook w jeden plik PST programu Outlook i do tego celu połącz oprogramowanie PST dla komputerów Mac.

   Możesz wypróbować kilka dużych plików PST i szybko je połączyć na Macu. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną narzędzia Merge PST dla komputerów Mac, aby połączyć pliki PST.

   Obsługuje zarówno wersje ANSI, jak i UNICODE plików PST. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje systemu Mac OS.

   Odwiedź tutaj:- www.mailvita.com/merge-pst-for-mac/
  • davidbelld01 Re: Połącz dzienniki Outlook PST 11.06.22, 08:43
   Merge Outlook PST Software to prosty sposób na połączenie nieograniczonej ilości danych z plików Outlook PST bez utraty danych. Jeśli masz wiele plików w Outlooku, wypróbuj ten prosty sposób na połączenie jednego pliku PST. Za pomocą tej aplikacji możesz scalić dane według roku, pliku, folderu, danych itp. To innowacyjne narzędzie oferuje opłacalną i najszybszą opcję scalania kontaktów, wiadomości e-mail, kalendarza, dziennika i innych elementów poczty programu Outlook w pojedynczy plik bez utraty danych. To oprogramowanie łamie plik PST zarówno w formacie ANSI, jak i UNICODE. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.

   Czytaj więcej :- www.softaken.com/ost-to-pst-converter

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka