Dodaj do ulubionych

NSF do PST Converter

14.05.22, 13:47

Importuj wiadomości z Lotus Notes do Outlooka za pomocą NSF do PST Converter

Podsumowanie: Szukam inteligentnego sposobu na importowanie wiadomości z programu Lotus Notes do formatu pliku PST programu Outlook. Następnie przeczytaj ten blog, ponieważ omawia on najprostsze i najłatwiejsze rozwiązanie do konwersji plików Lotus Notes NSF na format pliku PST. Ale najpierw omówmy wstęp, powody migracji, a następnie rozwiązania dotyczące eksportu NSF do formatu PST.

Pobierz teraz

Wprowadzenie do formatu plików NSF i PST

Plik NSF — aplikacja poczty elektronicznej IBM HCL Notes używa tego formatu pliku. Ze względu na wysokopoziomowe struktury bezpieczeństwa ta aplikacja poczty e-mail jest najczęściej używana przez użytkowników biznesowych. W Lotus Notes plik NSF służy do przechowywania wszystkich elementów danych, takich jak wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, zadania, dzienniki, notatki itp.

Plik PST — klient poczty e-mail Microsoft Outlook jest popularnym klientem poczty e-mail i zapisuje wszystkie informacje w (tabeli pamięci osobistej), takie jak adresy, pozycje kalendarza, kontakty, notatki, przypisania i tak dalej. Ze względu na przyjazny dla użytkownika interfejs Outlook jest powszechnie używany zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy.

Dlaczego użytkownicy muszą importować wiadomości z Lotus Notes do Outlooka?

Istnieje wiele przyczyn migracji programu Lotus Notes do formatu pliku PST programu Outlook. Niektóre z głównych przyczyn tego procesu konwersji.

• Microsoft Outlook ma prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, każdy może łatwo zrozumieć pracę.
• Aplikacja poczty e-mail Microsoft Outlook ma niską opłatę za utrzymanie.
• Outlook może być elegancko opracowany do zarządzania kilkoma kontami.
• Outlook umożliwia otwieranie skrzynek pocztowych w trybie offline.
• Inteligentny system zarządzania danymi Outlooka kusi użytkowników.
• Inną przyczyną konwersji plików NSF do formatu PST jest zmiana pracy, w której nowy pracodawca korzysta z programu Outlook.

Bezpośrednia migracja plików NSF Lotus Notes do formatu PST przy użyciu konwertera NSF na PST

Użyj najlepszego rozwiązania NSF do PST Converter, jeśli potrzebujesz mocnego i bezbłędnego rozwiązania. To oprogramowanie może migrować pliki Lotus Notes NSF bezpośrednio do plików PST, zachowując wszystkie wiadomości e-mail, kontakty, notatki i inne elementy danych. To także możesz eksportować wybrane elementy z formatu NSF do pliku PST z załącznikami.

Posiada szereg zaawansowanych korzyści, które pomagają w procesie migracji. Rzućmy okiem na funkcje oferowane przez SYSessential NSF do PST Converter –

• Łatwy w użyciu — oprogramowanie jest proste i łatwe w użyciu. Ta aplikacja nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, aby przeprowadzić migrację skrzynek pocztowych NSF do formatu pliku PST.
• Wyświetl zawartość plików NSF — w okienku podglądu można wyświetlić wszystkie dane znalezione w formacie NSF. Przed konwersją cały plik NSF jest skanowany i przeglądany.
• Wybrany eksport danych z pliku NSF — Zamiast migrować wszystkie dane z pliku NSF do pliku PST programu Outlook, użytkownicy mogą konwertować tylko te elementy z pliku NSF do pliku PST programu Outlook.
• Konwertuj duży rozmiar pliku NSF — można łatwo przekonwertować dowolny rozmiar pliku NSF i przenieść wszystkie jego dane do pliku PST. Może z łatwością pracować z plikami NSF o dowolnym rozmiarze.
• Szerokie wsparcie — oprogramowanie odpowiednie dla wszystkich edycji Lotus Notes, Outlook i Windows.

Konwertowanie wiadomości e-mail Lotus Notes na Outlook PST w prostych krokach –

1. Pobierz i uruchom oprogramowanie NSF do PST Converter na komputerze z systemem Windows.
2. Następnie kliknij przycisk Dodaj pliki i prześlij pliki/foldery NSF do procesu konwersji. I kliknij przycisk Dalej, aby kontynuować proces.
3. Teraz kliknij przycisk Eksportuj, aby wybrać opcję zapisywania danych wyjściowych z listy, a także wybierz podopcje zgodnie z potrzebami.
4. Następnie przejrzyj ścieżkę lokalizacji, aby zapisać pliki wynikowe. I kliknij przycisk Konwertuj, aby rozpocząć proces.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ten wpis na blogu odpowiedział na wszystkie Twoje pytania dotyczące migracji plików NSF do formatu PST, a także na inne tematy. Zapewniliśmy Ci prosty sposób importowania wiadomości z programu Lotus Notes do formatu pliku PST programu Outlook.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka