Dodaj do ulubionych

Jak wyeksportować plik EML w Outlooku?

20.05.22, 13:58
Aby zbiorczo przekonwertować pliki EML na format PST, użyj konwertera EML na PST. Jest to szybki i łatwy sposób eksportowania danych i obiektów programu Poczta usługi Windows Live do formatu PST programu Outlook. Umożliwia także użytkownikom zapisywanie wszystkich wiadomości e-mail w tych samych folderach i podfolderach przekonwertowanego pliku PST po konwersji.

Ponadto umożliwia użytkownikom konwertowanie plików EML do formatu PST przy użyciu dowolnego pliku EML z dowolnego klienta poczty e-mail. Aplikacja współpracuje z plikami EML z dowolnego klienta poczty e-mail zgodnego z EML, w tym Thunderbird, Entourage, eM Client, Apple Mail, WLM i innych. To narzędzie można łatwo zainstalować w dowolnej wersji systemu Windows.

Działa ze wszystkimi wersjami systemu Windows, w tym Windows 10, 8, 8.1, 7 i wszystkimi poprzednimi wersjami. Użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnej wersji demonstracyjnej oprogramowania, aby w ciągu kilku sekund przekonwertować 10 elementów z formatu EML na PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka