Dodaj do ulubionych

Jak czytać plik NSF w Outlooku PST

28.05.22, 14:07
Lotus Notes to bardzo pomocny klient poczty e-mail pochodzący od IBM. Interfejs Lotus Notes jest bardzo skomplikowany i trudny do zrozumienia. A Outlook ma prosty i łatwy w zarządzaniu interfejs. Outlook jest bardzo znany niż Lotus Notes. Większość użytkowników lubi korzystać z Outlooka ze względu na jego funkcje i udogodnienia. Program Lotus Notes profiluje tylko formaty plików NSF w celu konfiguracji kont. To główny powód migracji z NSF do PST. dlatego w dzisiejszym artykule pokażemy prosty sposób odczytywania plików NSF do Outlook PST.

Pobierz teraz

Przyczyny migracji z NSF do PST?

Jak przeczytałeś powyżej, dlaczego Outlook różni się od Lotus Notes. A kilka ważnych powodów migracji z NSF do PST to:

1. Outlook ma bardzo prosty i łatwy do zrozumienia interfejs, ale interfejs Lotus Notes jest bardzo trudny i zły.
2. Outlook jest dostarczany z pakietem Microsoft Office, który jest bardzo przystępny cenowo, ale notatki Lotus są bardzo drogie.
3. Koszt utrzymania Lotus Notes jest bardzo wysoki.
W Outlooku użytkownicy mogą łatwo konfigurować wiele kont razem.
4. Bezpieczeństwo programu Outlook jest bardzo dobre w porównaniu z Lotus Notes.
Prosta metoda odczytu plików NSF w programie Outlook PST

Istnieją dwie różne metody odczytywania plików NSF w programie Outlook PST jako metody ręcznej i przy użyciu narzędzi innych firm.

Metoda ręczna

Metodą ręczną można wczytać plik NSF do programu Outlook PST, ale jest to bardzo trudny i czasochłonny proces. Jeśli pochodzisz z branży technologicznej, możesz to łatwo zrobić, w przeciwnym razie straciłeś ważne dane.

Korzystanie z narzędzi innych firm

Jest to bardzo łatwa metoda odczytywania plików NSF w programie Outlook PST. Dzięki narzędziom innych firm możesz łatwo odczytywać pliki NSF w programie Outlook PST. dlatego dzisiaj pokażemy, jak odczytać plik NSF do programu Outlook PST za pomocą profesjonalnego narzędzia innej firmy o nazwie Softaken Oprogramowanie NSF do PST Converter.

Oprogramowanie NSF do PST Converter

Jest to bardzo popularne i znane narzędzie do konwersji plików NSF. Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą łatwo odczytać swój plik NSF w programie Outlook PST. Zapewnia wiele rodzajów formatów plików do konwersji plików Lotus Notes NSF, takich jak PST, MSG, EML, EMLX i MBOX. Z łatwością działa we wszystkich wersjach systemu operacyjnego Windows i Lotus Notes. W tym narzędziu dostępnych jest również wiele rodzajów pomocnych i przydatnych funkcji.

Funkcje tego profesjonalnego narzędzia

1. Opcja filtrowania wiadomości e-mail - dzięki tej opcji możesz łatwo przekonwertować określone wiadomości e-mail NSF według zakresu dat.
2. Funkcja podglądu na żywo - pozwala zobaczyć podgląd delikatnego NSF przed konwersją.
3. Opcja konwersji zbiorczej — pomaga jednocześnie konwertować wiele plików NSF.
4. Wsparcie - obsługuje wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows i Lotus Notes, takie jak 9.0.1, 8.5, 8.0, 7.0, 6.5 i 5.0.

Proste kroki, aby przeczytać plik NSF do programu Outlook PST.

1. Pobierz oprogramowanie i otwórz je.
2. Wybierz i dodaj pliki w oprogramowaniu do odczytu.
3. Sprawdź podgląd wiadomości e-mail z plikami NSF
4. Wybierz PST lub inne opcje pliku z listy opcji konwersji.
5. Wybierz filtrowanie poczty lub wybierz lokalizację zapisu i
6. Kliknij Konwertuj, aby rozpocząć proces.

Wniosek

Jeśli chcesz wczytać pliki NSF do programu Outlook PST, jest to bardzo łatwe dzięki narzędziom innych firm. I dlaczego oprogramowanie Konwerter plików NSF na PST jest do tego bardzo dobre. Cechy tego profesjonalnego narzędzia. Kilka prostych i łatwych kroków, aby przeczytać plik NSF do programu Outlook PST. mam nadzieję, że łatwo zrozumiesz.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka