Dodaj do ulubionych

Odblokuj pliki danych PST chronione hasłem

20.07.22, 08:33
Plik MS Outlook może być chroniony przez użytkowników, a czasami użytkownik zapomina hasła. W tym blogu dowiemy się, jak odblokować chronione hasłem pliki PST programu Outlook. Zapozna się również z instrukcją obsługi oraz profesjonalnym sposobem odblokowania hasła.

W tym blogu przyjrzymy się technikom odblokowywania plików PST chronionych hasłem.

POBIERZ TERAZ

Ręczna metoda odblokowania plików PST chronionych hasłem

Aby ręcznie odblokować chronione hasłem pliki PST programu Outlook, użytkownicy muszą wykonać poniższe kroki.

Krok 1. Otwórz aplikację MS Outlook.
Krok 2. Kliknij kartę Plik.
Krok 3. Kliknij Ustawienia konta, a następnie ponownie kliknij Ustawienia konta.
Krok 4. W nowo otwartym oknie dialogowym Ustawienia konta kliknij kartę Pliki danych.
Krok 5. Wybierz plik PST programu Outlook i kliknij Ustawienia.
Krok 6. Otworzy się okno dialogowe o nazwie Plik danych programu Outlook. Kliknij Zmień hasło.
Krok 7. Możesz utworzyć nowe hasło pliku PST w oknie dialogowym Zmień hasło.
Krok 8. Wprowadź hasło do starego pliku PST i wprowadź nowe hasło, które chcesz ponownie potwierdzić.
Krok 9. Kliknij OK.

Użytkownicy napotykają wiele przeszkód podczas odblokowywania chronionych hasłem plików PST programu Outlook.

Wady metody ręcznej

Poniżej przedstawiono wiele wad metody ręcznej;

1. Bezpieczeństwo i ochrona nie są zapewnione
2. Szanse na utratę danych są większe
3. Początkującym użytkownikom trudno jest postępować zgodnie z metodą ręczną
4. Użytkownicy napotykają błąd
5. Dokładność nie jest zapewniona metodą ręczną

Oto niektóre z wad, z którymi boryka się ręczna metoda odblokowywania chronionych hasłem plików PST programu Outlook.

Usuwanie hasła za pomocą narzędzia Narzędzie do odzyskiwania hasła PST

Użytkownik może wybrać to zaawansowane narzędzie do odblokowania hasła chronionych plików Outlook PST. Narzędzie utrzymuje dokładność użytkowników. Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu pliki są bezpieczne. Co więcej, bez przeszkód użytkownicy mogą korzystać z tego zaawansowanego narzędzia. Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać, aby usunąć hasło z plików PST programu Outlook. Te kroki może łatwo wykonać każdy użytkownik bez utraty danych:

Krok 1- Pobierz aplikację do swojego systemu
Krok 2 – Zainstaluj aplikację
Krok 3- Wybierz plik, który chcesz odzyskać
Krok 4- Podgląd plików
Krok 5- Wybierz żądaną opcję, czy chcesz usunąć hasło, czy je zresetować.
Krok 6- W końcu kliknij przycisk „proces”

Te kroki mogą być łatwo wykonane przez każdego użytkownika bez żadnych przeszkód. Zrzuty ekranu z tych kroków są również dostarczane przez aplikację.

Jakie są powody korzystania z tej aplikacji?

Oto niektóre z powodów korzystania z tego narzędzia do odzyskiwania hasła PST podanego poniżej;

1. Dokładność zapewnia aplikacja
2. Użytkownicy nie mają do czynienia z żadnym błędem
3. Następuje natychmiastowe odzyskanie plików
4. Użytkownicy nie napotykają na żadne przeszkody
5. Bezpieczeństwo i ochrona są zapewniane przez narzędzie

Oto niektóre powody, dla których warto wybrać to zaawansowane narzędzie.

Funkcje aplikacji

Oto niektóre z funkcji, które zapewnia to zaawansowane narzędzie:

1. Odzyskuje duże pliki PST - Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia użytkownik może odzyskać duże pliki PST programu Outlook. Hasło plików PST można łatwo odzyskać za pomocą tego zaawansowanego narzędzia.
2. Szybkie i łatwe odzyskiwanie - każdy użytkownik może odzyskać hasło do swoich plików Outlook PST. Użytkownicy mogą łatwo odzyskać chronione hasłem pliki PST programu Outlook.
3. Podgląd wybranych plików — użytkownik może wyświetlić podgląd wybranych plików PST programu Outlook. bez narażania się na kłopoty. Pliki te są wyświetlane w podglądzie, dzięki czemu użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód.
4. Odzyskiwanie plików ANSI i UNICODE — użytkownik może wybrać zarówno pliki ANSI, jak i UNICODE programu Outlook PST za pomocą tego zaawansowanego narzędzia. Można wykonać odzyskiwanie zarówno języka ANSI, jak i UNICODE.
5. Utrzymuje hierarchię- Narzędzie utrzymuje hierarchię plików. Bez żadnych przeszkód pliki te są obsługiwane przez narzędzie.
6. Skanowanie- Wszystkie pliki są poprawnie skanowane przez narzędzie, aby nie doszło do utraty lub uszkodzenia danych podczas procesu odzyskiwania.
7. Bezpłatna wersja demonstracyjna – narzędzie zapewnia bezpłatną wersję demonstracyjną, która pomaga każdemu użytkownikowi poznać narzędzie. Ta wersja demonstracyjna umożliwia użytkownikom odzyskanie kilku plików PST programu Outlook.

Funkcje te pomagają każdemu użytkownikowi odzyskać hasło z plików PST programu Outlook bez żadnych przeszkód.

Ostatnie słowa

W tym blogu zamieściliśmy informacje o odzyskiwaniu plików PST. Ponadto użytkownik może odzyskać dowolny rozmiar lub dowolne złożone hasło plików PST. Co więcej, korzystając z aplikacji, użytkownicy mogą łatwo odzyskać swoje pliki PST programu Outlook.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka