Dodaj do ulubionych

Podziel Outlook PST na mniejsze pliki

28.07.22, 09:22
Przeczytaj i zrozum, jak podzielić PST na mniejsze części. Do natychmiastowego łamania zbyt dużych plików PST sugeruje również narzędzie PST Splitter. Istnieje wiele przyczyn złamania pliku PST programu Outlook. Tak więc niektóre z najczęstszych przyczyn są wymienione poniżej. Spójrz:

• Ponieważ duży rozmiar pliku PST spowalnia szybkość i wydajność programu Microsoft Outlook. Ponadto generuje pewne problemy, gdy użytkownik próbuje uruchomić aplikację Outlook.

• Jeśli w pliku PST kończy się miejsce lub pozostało w nim ograniczone miejsce do przechowywania. Następnie użytkownicy nie mogą przechowywać swoich składników danych w folderach pliku PST w programie Outlook.

Aplikacja zapewnia najlepsze ze swoich funkcji do podziału plików PST. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji w dowolnym systemie operacyjnym Windows i wykonywać zadania dzielenia. Jest to dobrze kompatybilne oprogramowanie ze wszystkimi wersjami MS Outlook Office, w tym 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003. dobrze zaprojektowany z intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu łatwo dzieli/łamie duże pliki Outlook PST.

Czytaj więcej :- www.osttopstapp.com/split-pst.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka