Dodaj do ulubionych

Jak zmniejszyć rozmiar pliku PST programu Outlook

30.07.22, 12:29
Microsoft Outlook to klient poczty e-mail, który zapewnia usługi udostępniania informacji, w tym kalendarz, zarządzanie zadaniami, kontakty oraz pocztę e-mail. Jest to platforma, która umożliwia integrację z Exchange Server, dodając dynamikę i wiele korzyści nieodłącznych od klientów Outlook.

Plik Outlook PST jest obsługiwany przez klienta poczty e-mail MS Outlook. Bezproblemowo duplikuje pliki w folderach PST i OST, które istnieją tylko podczas pracy w trybie online lub offline.

Wiele razy zauważyłeś, że Outlook wyświetla błąd dotyczący rozmiaru. W tym blogu zbierzemy informacje o tym, jak zmniejszyć rozmiar pliku PST programu Outlook i pozbyć się błędu.

POBIERZ TERAZ

Dlaczego i jak zmniejszyć rozmiar pliku PST?

Odkryliśmy, że gromadzenie całej poczty w folderach PST i OST spowalnia działanie usług Exchange i Outlook. Czasami prowadzi to do uszkodzenia plików PST programu Outlook. Ponadto prawdopodobnie słyszałeś o przytłaczającym uszkodzeniu Outlook PST, które niszczy całą spuściznę poczty e-mail w ciągu kilku sekund. Aby idealnie zatrzymać katastrofalne zdarzenia, możesz sprawdzić rozmiar pliku PST i w razie potrzeby podjąć rozsądne wysiłki, aby skompresować plik PST programu Outlook.

Metoda 1- Korzystanie z kompaktowych funkcji programu Outlook

Zacznij od następujących intuicyjnych kroków:

Krok 1- Przejrzyj i usuń niechciane elementy e-mail w swoim profilu programu Outlook, zanim przejdziesz dalej.
Krok 2: Kliknij ikonę Lista folderów w okienku nawigacji, aby przełączyć się do widoku Lista folderów.
Krok 3 – W okienku nawigacji kliknij prawym przyciskiem myszy opcję Elementy usunięte. Kliknij opcję Pusty folder.
Krok 4- Kliknij przycisk Plik i wybierz opcję Ustawienia konta, a następnie ponownie kliknij przycisk Ustawienia konta.
Krok 5- Wybierz kartę Plik danych i kliknij opcję Ustawienia.
Krok 6: Kliknij opcję Kompaktuj teraz.

Metoda 2 - Korzystanie z opcji archiwum programu Outlook

Aby zachować nieistotne elementy poczty e-mail programu Outlook w czystości, musisz wyrobić sobie nawyk archiwizowania elementów programu Outlook PST, wykonując te proste czynności.

Krok 1 - Otwórz klienta poczty e-mail programu Outlook, jeśli nie jest jeszcze otwarty.
Krok 2 W okienku nawigacji kliknij opcję Plik i wybierz Informacje.
Krok 3 – W polu Oczyszczanie skrzynki pocztowej wybierz Narzędzia do czyszczenia> Archiwum.
Krok 4- W oknie dialogowym Archiwum przejdź do folderu programu Outlook, który chcesz zarchiwizować, i kliknij przycisk OK.

Odrzuć duplikaty wiadomości e-mail

Usunięcie zduplikowanych elementów wiadomości e-mail programu Outlook ogranicza aktywność z niemożliwymi do zarządzania rozmiarami plików PST. Aby przeprowadzić proces replikacji wiadomości e-mail, sprawdź przesłane dalej elementy wiadomości e-mail w folderze Elementy wysłane. Dzieje się tak, ponieważ e-maile z załącznikami są zwykle zapisywane wielokrotnie. Możesz kliknąć kryteria odbiorcy, aby wyrównać elementy wiadomości e-mail i zidentyfikować duplikaty. Usuń te elementy, które powtarzają się wielokrotnie w Twojej skrzynce pocztowej.

Jeśli użytkownicy zastosują się do wszystkich powyższych taktyk, mogą zmniejszyć nadmierny rozmiar plików PST, a następnie uniknąć uszkodzenia plików PST. Jednak użytkownicy są już zajęci swoimi obowiązkami i obowiązkami, co utrudnia skoncentrowanie się na zarządzaniu rozmiarem pliku PST programu Outlook i może uszkodzić plik PST. Dlatego, aby uniknąć tych rzeczy, użytkownik może również pobrać oprogramowanie Compress PST, które jest narzędziem innej firmy.

O aplikacji

Tekst linkuzmniejszyć rozmiar pliku PST programu Outlook to profesjonalnie zaprojektowana aplikacja, która pomaga każdemu użytkownikowi przeprowadzić kompresję plików Outlook PST, aby dostosować przestrzeń w kliencie poczty e-mail MS Outlook. Oprogramowanie pomaga w zmniejszeniu rozmiaru pliku PST programu Outlook i prowadzi proces kompresji. Usuwa wszystkie niepotrzebne pliki i niewykorzystane miejsce. To niesamowite narzędzie Compact PST jest w stanie kompresować duże pliki Outlook PST. Co więcej, nie zaleca się używania pliku PST programu Outlook w określonym języku, ponieważ narzędzie promuje kompresję zarówno plików ANSI, jak i plików Outlook PST w języku UNICODE. Jest to niezawodne narzędzie, które usuwa wszystkie załączniki z pliku PST. Poza tym korzystanie z aplikacji nie jest dużym zadaniem. Każdy użytkownik może korzystać z narzędzia i skompresować ten plik PST bez żadnych problemów

Co więcej, użytkownik może również przejść przez bezpłatną wersję demonstracyjną aplikacji dostarczoną przez narzędzie.

Jak działa aplikacja

Kroki, aby skompresować plik PST programu Outlook, są bardzo proste do naśladowania. Bez kłopotów użytkownik może łatwo wykonać zadanie kompresji i uzyskać skompresowane pliki Outlook PST. spójrzmy na te kroki

Krok 1 – Otwórz narzędzie Compact PST
Krok 2 – Teraz dodaj pliki PST programu Outlook
Krok 3 – Podgląd plików PST
Krok 4- Teraz dodaj lokalizację, aby zapisać skompaktowane pliki PST
Krok 5-Na koniec kliknij przycisk kompaktowy

Każdy użytkownik może z łatwością wykonać te kroki bez ryzyka utraty danych. Co więcej, dla niezawodności użytkowników aplikacja zapewnia również odpowiednie zrzuty ekranu z tych kroków.

Dlaczego warto wybrać tę aplikację

Użytkownicy muszą wybrać tę zaawansowaną aplikację, aby zmniejszyć rozmiar pliku programu Outlook jako;

1. Jest łatwy w użyciu
2. Użytkownicy nie mają do czynienia z korupcją
3. Proste i łatwe do wykonania kroki
4. Zapewnia świetny interfejs graficzny użytkownika
5. Dostępne są również zrzuty ekranu kroków

Oto kilka powodów, dla których użytkownik wybrał to zaawansowane narzędzie.

Ostatnie słowa

W tym blogu zamieściliśmy informacje na temat kompresji plików PST programu Outlook. ponadto kompresja plików PST jest wymagana do uzyskania miejsca w kliencie poczty e-mail Outlook i płynnego działania klienta poczty e-mail Outlook.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka