Dodaj do ulubionych

Zapisuj załączniki do wiadomości e-mail z Outlook

16.08.22, 13:05
Korzystając z programu Outlook, masz możliwość pobierania i zapisywania wszystkich załączników jednocześnie, zamiast umieszczania każdego z nich w osobnym katalogu w systemie. Oprócz zarządzania załącznikami zajmuje to mniej czasu i wysiłku. Znajdziesz instrukcje dotyczące jednoczesnego zapisywania każdego z załączników z wiadomości e-mail w programie Outlook, a także metodę konfigurowania komputera, aby autonomicznie pozyskiwał każdy z załączników ze wszystkich wiadomości e-mail do dowolnego określonego katalogu.

Program Outlook umożliwia oddzielne zapisywanie każdego załącznika otrzymanego w wiadomości e-mail w katalogu w systemie. Jednak zapisanie każdego załącznika osobno zajmuje trochę czasu. Na szczęście Outlook daje użytkownikom możliwość jednoczesnego przechowywania każdego załącznika w określonej wiadomości e-mail.

POBIERZ TERAZ

Co się jednak stanie, jeśli chcesz przechowywać załączniki do wszystkich wiadomości e-mail? Biorąc pod uwagę, że Outlook nie oferuje alternatywy dla tego rodzaju zadań, może to zająć dużo czasu, a może nawet dni, jeśli masz dużą liczbę wiadomości e-mail.

Może istnieć wiele powodów, dla których chcesz usunąć i zachować załączniki do poczty, na przykład w celu przeprowadzenia dochodzenia, kopii zapasowej w chmurze, zmniejszenia rozmiaru pliku MS Outlook, zwiększenia pojemności skrzynki pocztowej itp.

W tym samouczku omówimy, jak zachować wszystkie załączniki poczty w MS Outlook 2010/13/16/19 lub 2021 w jednym katalogu. Odkryjesz także metodę szybkiego i łatwego zapisywania każdego z załączników z każdej wiadomości Outlooka w określonym katalogu w systemie.

Zapisywanie załączników e-mail z kilku wiadomości e-mail zbiorczo.

Poniższe instrukcje powinny umożliwić przechowywanie wielu załączników do wiadomości z otrzymanej wiadomości w Outlooku.

1. Następnie kliknij dwukrotnie wiadomość, do której chcesz pobrać załączniki w programie Outlook.
2. Zidentyfikuj załączniki wiadomości e-mail, wyszukując je, a następnie klikając strzałkę w dół tuż obok nich.
3. Wybierz z menu opcję Zapisz wszystkie załączniki.
4. Kliknij OK po wybraniu załączników, które chcesz pobrać.
5. Kliknij OK po przejściu do żądanego miejsca lub katalogu, z którego chcesz wyodrębnić wszystkie załączniki.
6. Spowoduje to zbiorcze wyodrębnienie wszystkich wybranych załączników do wybranego katalogu lub lokalizacji.

Alternatywnie możesz otworzyć wiadomość e-mail, a następnie zastosować się do następujących procedur, aby zachować wszystkie załączniki:

1. Aby otworzyć wiadomość e-mail lub wiadomość zawierającą załączniki, kliknij ją dwukrotnie.
2. Wybierz opcję Zapisz załączniki w obszarze Plik.
3. Wybierz każdy załącznik, który chcesz zachować. Aby wybrać wiele lub określony załącznik do zapisania, przytrzymaj klawisz CTRL lub SHIFT i naciśnij OK.
4. Załączniki zostaną zapisane po wybraniu miejsca docelowego i naciśnięciu OK.

Automatyczna metoda eksportu wszystkich załączników.

Użyj Softaken Kompresuj narzędzie PST dla programu Outlook, aby zbiorczo przechowywać załączniki z kilku wiadomości e-mail. Programista może obsługiwać załączniki MS Outlook, a także pliki PST, oprócz głównego celu naprawy kompresji plików PST.

Wersja techniczna ma funkcję skompresowanego pliku PST, która skutecznie pobiera każdy z załączników z każdej wiadomości e-mail na koncie Outlook i umieszcza je w innym katalogu.

Najlepszą rzeczą jest to, że ponieważ załączniki są połączone, możesz je wszystkie otworzyć z wiadomości e-mail.

Pozwala to rozszerzyć pamięć skrzynki pocztowej, zapisać wszystkie załączniki do poczty i zmniejszyć plik PST. Dodatkowo możesz użyć programatora do odzyskania wiadomości e-mail z uszkodzonych lub wadliwych plików PST.

Techniki te mogą być używane z narzędziem Softaken Compress PST dla programu Outlook do masowego usuwania załączników z wielu wiadomości jednocześnie.

W przypadku korzystania z konta pocztowego Exchange lub Office 365 w programie Outlook, aby wyeksportować elementy poczty do formatu pliku PST, należy skorzystać z procedury importowania i eksportowania z programu Outlook. W ten sposób wszystkie maile zostaną wyeksportowane do pliku PST, z którego możemy wyodrębnić załączniki.

Te zalety wiążą się z używaniem Softaken Compress PST.

● Załączniki Outlooka muszą być skrupulatnie usuwane i przechowywane.
● Zmniejszenie rozmiaru niepotrzebnych plików PST oraz podjęcie decyzji o podzieleniu i przechowywaniu załączników to również ważne kroki.
● Łatwe opróżnianie zajmowanego obszaru.
● Bezbłędny i prosty w użyciu.
● Aby zapewnić bezpieczną transmisję bez utraty danych, nie jest wymagana instalacja programu Microsoft Outlook.
● Można używać plików PST w ANSI i UNICODE.
● Jeśli to możliwe, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji do kompresji plików PST.
● Aktualne wersje systemu operacyjnego są kompatybilne.
● Możliwość usunięcia dowolnego pliku PST z wybranej lokalizacji.
● Nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie.
● Specjaliści ds. obsługi klienta są dostępni 24 godziny na dobę.

Użyj tych prostych technik, aby odzyskać wszystkie załączniki.

1. Uzyskaj i skonfiguruj narzędzie Compress PST Pro.
2. Jeśli wybierzesz Dodaj plik lub katalog, możesz przesłać pliki PST.
3. Wybierz lokalizację, w której chcesz umieścić nowo utworzony plik PST.
4. Wybierz opcję „Usuń i zapisz załączniki” jako opcję kompresji pliku PST, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
5. Aby rozpocząć, naciśnij przycisk Start.

Możliwości kompresji programatora Outlook PST.

Dołącz do wielu plików PST razem.

Jeśli w pliku PST zostanie zapisanych więcej danych niż jest to dozwolone, plik może ulec uszkodzeniu (ANSI – 2 GB i Unicode 20 GB). Możesz usuwać załączniki, skompresować je i zapisywać w dowolnym miejscu na komputerze za pomocą inteligentnego narzędzia.

Wszelkie załączniki należy odnotować i usunąć.

Ten proces nazywa się wybieraniem określonego przedmiotu. Załączniki pliku PST mogą zostać wyodrębnione przez aplikację i przechowywane w osobnym katalogu. W ten sposób możesz oddzielić załączniki z pliku PST.

Możliwe jest wyodrębnienie załączników do określonych plików PST.

Programista działa tak, jak byś chciał. Wybrane pliki PST służą do wyodrębniania załączników. Oprogramowanie komputerowe nie może poruszyć się nawet o krok bez twoich wskazówek. Jest zgodny z twoimi prośbami.

Konieczne jest usunięcie wszelkich załączników plików PST.

Za pomocą programatora możesz trwale usunąć tylko załączniki z pliku PST. Rozmiar oryginalnego pliku PST jest automatycznie zmniejszany podczas zwiększania ilości miejsca na dane.

Stabilność pracy

Korzystanie z programu kurczenia PST jest bezpieczne. Z powodzeniem kończy swoją pracę. Podczas usuwania, kompaktowania lub zapisywania załącznika żadne dane nie zostały utracone ani pliki zostały uszkodzone.

Trzy sposoby uzyskania pomocy.

Programista PST Compressor daje Ci trzy możliwości, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

● Nie należy dołączać żadnych załączników.
● Wszelkie załączniki należy odnotować i usunąć.
● Powinieneś skompresować, usunąć i zapisać wszelkie załączniki.

Kompresuj, zapisz i usuń.

Możesz użyć opcji usunięcia załączników z wybranego pliku PST, aby przechowywać je w innym katalogu. Możesz zminimalizować rozmiar pliku, korzystając z oprogramowania Shrink PST, które eliminuje niepotrzebną pamięć podręczną, nieużywane miejsce i miejsce na śmieci.

Wniosek.

Praktyka przechowywania załączników w odrębnym katalogu ma wiele zalet. Załączniki zapisane w innym katalogu pomagają programowi Outlook działać szybciej, a także zachowują wolne miejsce w skrzynce pocztowej i zmniejszają rozmiar pliku PST. Omówiliśmy kilka szybkich technik korzystania z ustawień programu Outlook i n
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka