Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij wiele załączników e-mail PST

18.08.22, 14:13
Czy chcesz jednocześnie wyodrębnić wszystkie załączniki z Outlooka do folderu lokalnego? Jeśli tak, kroki opisane w tym poradniku pokażą Ci, jak prawidłowo usunąć załączniki z wiadomości e-mail MS Outlook.

Jeśli chodzi o oprogramowanie poczty e-mail Microsoft Outlook, bez wątpienia zmieniło ono sposób komunikowania się z klientami i współpracownikami, a jego głównym elementem jest możliwość dołączania załączników. Ponieważ wysyłanie poufnych plików lub dokumentów do klienta lub współpracownika jest proste dzięki załącznikom do wiadomości e-mail.

Jednak konsumenci są zagubieni, gdy muszą jednocześnie wyodrębniać pliki z kilku wiadomości e-mail. Ponieważ w Outlooku nie ma opcji, która pozwalałaby wyodrębnić liczne załączniki z różnych e-maili.

POBIERZ TERAZ

Ogólnie rzecz biorąc, możesz użyć wbudowanej funkcji zapisywania załączników programu Outlook, aby wyodrębnić pliki pojedynczo. Co się jednak stanie, jeśli chcesz jednocześnie zapisać każdy załącznik z każdego e-maila?

Dlatego po uwzględnieniu następującego przypadku wyjaśnimy przydatną metodę wyodrębniania wielu załączników z wiadomości e-mail programu Outlook w tym samouczku. Zanim jednak przejdziemy do tego procesu, porozmawiajmy szybko o historycznej przeszłości załącznika do wiadomości e-mail i motywacjach użytkowników do tego wyodrębniania.

Co to są załączniki do wiadomości e-mail i jaka jest ich historia?

Mówiąc prościej, załącznik do wiadomości e-mail to binarny plik wykonywalny, który jest dostarczany wraz z wiadomością e-mail. Po raz pierwszy plik został dołączony do wiadomości e-mail w 1980 roku. Obecnie każdy może wysłać dowolny załącznik pocztą e-mail, w tym zdjęcia, dokumenty, filmy, pliki wykonywalne i nie tylko.

Jeśli chodzi o ograniczenia rozmiaru, każdy dostawca poczty e-mail ma swój własny zestaw. Na przykład program Outlook ma limit 20 MB. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie Ups, jeśli spróbujesz przesłać załączniki większe niż 20 MB.

Oto kilka przypadków ataków ransomware i wirusów, które rozprzestrzeniają się za pomocą załączników do wiadomości e-mail. Dlatego apelujemy, abyś nie otwierał żadnych załączników, które wydają się wątpliwe.

Dlaczego konieczne jest wyodrębnianie załączników z klienta poczty e-mail programu Outlook?

Załączniki mogą zwiększyć rozmiar pliku danych programu Outlook w Twoim profilu, co może spowodować zatrzymanie lub zatrzymanie aplikacji lub długie wyszukiwanie pliku. Ponadto uszkodzenie ogromnych plików programu Outlook jest proste, a załącznik jest głównie odpowiedzialny za ogromną skrzynkę odbiorczą.

Niezbędne jest zachowanie załączników do wiadomości e-mail przed PST w celu ochrony danych przed uszkodzeniem.

Usprawniony proces wyodrębniania załączników programu Outlook.

W tej części omówimy technikę oszczędzania czasu, która szybko wykona ten proces, jeśli chcesz wyodrębnić wiele załączników z kilku wiadomości e-mail w programie Outlook.

Za pomocą narzędzia Softaken Compress PST możesz jednocześnie wyodrębnić wiele załączników z dużej liczby wiadomości e-mail i przechowywać je w określonej lokalizacji lokalnej. Rozwój tego narzędzia jest tak dokładny, że żadne dane nie są tracone, i jest w stanie zachować rzeczywistą hierarchię folderów podczas wyodrębniania załączników. Nie ma ograniczenia rozmiaru pliku i obsługuje zarówno systemy plików ANSI, jak i UNICODE Outlook.

Korzystanie z Compress PST ma te zalety.

● Każdy załącznik programu Outlook musi zostać starannie usunięty i zapisany.
● Zdecyduj, czy podzielić i przechowywać załączniki; zmniejszyć rozmiar zbędnych plików PST.
● proste oczyszczenie wypełnionej przestrzeni.
● łatwy w użyciu i bezbłędny.
● Instalacja Microsoft Outlook nie jest konieczna do bezpiecznego transferu bez utraty danych.
● Możesz używać plików PST zarówno w ANSI, jak i UNICODE.
● Jeśli to możliwe, użyj bezpłatnego programu do kompresji plików PST.
● System operacyjny jest zgodny z aktualnymi iteracjami.
● możliwość usunięcia dowolnego pliku PST z wybranego przez siebie miejsca.
● Inne oprogramowanie nie jest wymagane.
● Eksperci ds. obsługi klienta są dostępni przez całą dobę.

Po prostu zastosuj te proste metody, aby odzyskać wszystkie załączniki.

1. Zdobądź narzędzie Compress PST Pro i skonfiguruj je.
2. Pliki PST można przesyłać, wybierając opcję Dodaj plik lub folder.
3. Wybierz miejsce do przechowywania świeżo utworzonego pliku PST.
4. Wybierz opcję kompresji pliku PST, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, „Usuń i zapisz załączniki”.
5. Naciśnij przycisk Start, aby rozpocząć.

Metoda wyodrębniania załączników programu Outlook ręcznie.

Możesz użyć opcji Zapisz w Outlooku, aby wyodrębnić plik, jak powiedzieliśmy wcześniej. Jeśli jesteś zainteresowany procedurami, w tej części omówimy, jak usunąć załączniki z wiadomości e-mail programu Outlook.

Poniżej przedstawiono kroki wyodrębniania załączników z programu Outlook.

1. Uruchom Outlooka na swoim komputerze.
2. Najpierw usuń załącznik z wiadomości e-mail.
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz Zapisz wszystkie załączniki, a następnie kliknij OK.
4. Następnym krokiem jest wybranie folderu, w którym chcesz lokalnie zapisywać załączniki. Następnie naciśnij OK, aby zapisać załączniki.

Użytkownicy mają możliwość korzystania z metody ręcznej, ale ma ona pewne ograniczenia, ponieważ nie mogą zbiorczo eksportować załączników z kilku wiadomości e-mail programu Outlook. Wdrożenie technik ręcznych może być trudne dla niedoświadczonych użytkowników. Zwykle zaleca się stosowanie wiarygodnego i prostego rozwiązania, takiego jak Softaken Wyodrębnij wiele załączników e-mail z programu Outlook, biorąc pod uwagę wszystkie wady ręcznego sposobu.

Dlaczego wolisz to narzędzie od oprogramowania innych firm?

Być może zastanawiasz się, po co korzystać z tej aplikacji, gdy jest tak wiele dostępnych online, które są całkowicie bezpłatne. Oto kilka kluczowych cech, które wyróżniają go jako najlepsze narzędzie wśród innych narzędzi; rozwiązanie podane poniżej jest tym, czego potrzebujesz, aby rozwiązać ten problem.

● Zapisuj załączniki z wielu plików PST od razu.
● Aby dodać jeden lub kilka plików PST, użyj opcji Dodaj plik(i) i dodaj folder. Program oferuje kompresję zarówno dla formatów ANSI, jak i UNICODE PST.
● Możliwość przechowywania wszystkich załączników plików PST.
● Duże pliki PST mogą być kompresowane za pomocą tego narzędzia bez naruszania integralności danych lub informacji.
● Utrzymanie struktury folderów dla odzyskanych załączników PST było dobrym wyborem.
● Obsługiwane są Outlook 2019 oraz Outlook 2016 i Outlook 2013.

Wniosek

Nie jest możliwe zbiorcze wyodrębnianie załączników z wielu wiadomości e-mail programu Outlook. Jednak w naszym przewodniku po rozwiązaniach opracowaliśmy najlepsze automatyczne podejście, które pozwala w ciągu kilku minut wyodrębnić załączniki z programu Outlook.

Odwiedź oficjalną stronę Softaken i pobierz wersję demonstracyjną oprogramowania, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu i jego możliwościach. Lub możesz skontaktować się z personelem, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka