Dodaj do ulubionych

Najlepsze 3 sposoby odblokowania hasła PST

19.08.22, 14:19
Zarządzanie całym zbiorem danych, który zawiera poufne informacje, w pojedynczym Outlooku, plik PST staje się wygodny, jeśli twoje konto Outlook jest skonfigurowane z ustawieniami IMAP. Korzystając z samego programu Outlook, możesz eksportować, tworzyć kopie zapasowe, przywracać i zabezpieczać hasłem plik PST.

Aby całkowicie wyeliminować niebezpieczeństwo szpiegowania, wielu użytkowników programu Outlook decyduje się na przechowywanie swoich plików PST chronionych hasłem. Wybierając opcję oddzielnego pliku danych (PST) w ustawieniach, możesz zabezpieczyć hasłem każdy plik PST w programie Outlook.

POBIERZ TERAZ

Potrzeba rozwiązania pojawia się w sytuacjach, gdy tracisz dostęp do pliku PST po zapomnieniu ustawionego dla niego hasła. Proces ponownego odblokowywania pliku PST jest żmudny. W tym poście omówimy, jak ponownie otworzyć plik PST, nawet jeśli firma Microsoft nie będzie w stanie pomóc, jeśli zapomnisz hasła do pliku PST.

Usuń hasła PST za pomocą programatora pst19upg jako obejście.

Jak wspomniano powyżej, nie ma uznanej metody otwierania zablokowanego pliku PST. Możesz jednak skorzystać ze szczegółowego procesu wymienionego poniżej, aby znaleźć potencjalną poprawkę problemu. Przed kontynuowaniem upewnij się, że program Outlook jest zamknięty i że odzyskałeś zaszyfrowany plik PST.

1. Uruchom SCANPST.EXE na zablokowanej kopii zapasowej pliku PST.
Uwaga: W przypadku różnych wersji programu Outlook zlokalizuj plik EXE w określonych katalogach.

Odnośnie programu Outlook 2007.
32 bity: C:\Program Files\Microsoft Office\Office12
64 Bit: C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12

Odnośnie programu Outlook 2013.
32 bity: C:\Program Files\Microsoft Office\Office15
64 Bit: C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15

Odnośnie perspektywy 2016.
32 bity: C:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16
64 Bit: C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\root\Office16

Przypomnienie: Unikaj korzystania z opcji kopii zapasowej SCANPST.EXE, jeśli aktualnie używasz kopii zapasowej oryginalnego pliku.

2. Plik PST klucza szyfrowania można wybrać, uruchamiając aplikację Skanuj PST na komputerze i wybierając z menu opcję Przeglądaj.

3. Kliknij Start po dodaniu pliku PST.

4. Utwórz kopię zapasową zeskanowanego pliku przed naprawieniem jest zaznaczone w polu wyboru. Kliknij Napraw, jeśli programista wskazuje, że „w tym pliku zidentyfikowano błędy”.

5. Aby zamknąć narzędzie po naprawieniu pliku, kliknij OK.

6. uruchom teraz wiersz poleceń,

7. W wierszu polecenia wprowadź ścieżkę PST w następujący sposób: C:\Moje dokumenty\pst19upg.exe – user.pst.

8. Plik PST zostanie zduplikowany i otrzyma rozszerzenie .psx. Zmień nazwę kopii pliku PST na coś, co brzmi jak stary plik PST.

9. Nowy plik PST z usuniętym hasłem powinien zostać zaimportowany do programu Outlook.

Niestety tylko wcześniejsze wersje oprogramowania, takie jak Outlook 2003, obsługują to narzędzie.

Odblokuj pliki PST za pomocą hasła

Jeśli powyższe obejście nie działało zgodnie z oczekiwaniami, potrzebujesz bardziej niezawodnego rozwiązania problemu. W takim przypadku najlepszym narzędziem do próby jest oprogramowanie do usuwania hasła Softaken PST. Możesz odblokować pliki PST, które są chronione hasłem za pomocą tego programatora. W przypadku zaawansowanego szyfrowania plików PST tworzy nowe hasło, usuwa nieaktualne hasła i odzyskuje utracone hasła. Dodatkowo jest to proste w obsłudze narzędzie. Za pomocą tego narzędzia możesz zresetować hasło, odzyskać utracone i usunąć hasła z plików PST.

Silne cechy Softaken PST Password Removal.

● Prosty w użyciu w aplikacji.
● Elastyczność w odblokowywaniu plików PST.
● Zresetuj pliki Outlook PST, które są chronione hasłem.
● Wszystkie wersje Outlooka mogą być łatwo używane.
● Duża kompatybilność z systemem Windows.
● Narzędzie demonstracyjne do testowania funkcjonalności programisty.
● Praca z plikami PST ANSI i UNICODE jest prosta.
● Usuń wszelkie hasła dla typów plików PST.
● Szybkie odzyskiwanie hasła PST.
● Masowe odzyskiwanie haseł do plików PST programu Outlook.
● Wyczyść przesyłanie plików PST.
● Ścieżka, którą definiuje użytkownik, aby zapisać pliki wyjściowe.

Poniżej przedstawiono sposoby usunięcia hasła z pliku PST.

1. Najpierw aktywuj narzędzie do usuwania hasła PST.
2. Aby dodać pliki PST do panelu programatora, wybierz Przeglądaj plik lub folder PST.
3. Wybierz opcję Resetuj lub Usuń hasło. Jeśli Twoje hasło zostanie zresetowane, podaj nowe.

Odzyskiwanie jest jedną z kluczowych funkcji narzędzia PST Password Remover.

Niezależne oprogramowanie.

Nie jest konieczne instalowanie programu Microsoft Outlook, aby używać programu Outlook PST Password Remover do usuwania haseł PST i pobierania plików chronionych hasłem. Bez programu MS Outlook możesz nadal zabezpieczać swoje e-maile hasłem.

Szybkie odzyskiwanie.

Sprytna aplikacja może masowo pobierać pliki programu Outlook, które zostały zabezpieczone hasłem. Oznacza to, że możesz zastosować opcję usuwania hasła do kilku wybranych plików PST. Funkcja pozwala na odzyskiwanie zbiorcze i oszczędza czas.

Kompleksowe odzyskiwanie haseł PST.

Outlook PST Password Recovery odzyskuje pliki PST ze skomplikowanymi lub wielojęzycznymi hasłami. Nie bierze pod uwagę długości hasła. Odblokowuje zablokowane wiadomości e-mail i skutecznie łamie hasła PST o dowolnej długości.

Usuń poprzednie hasła.

Przypomnienie nieaktualnych haseł jest trudne. Programista pozwala jednak na usunięcie poprzednich haseł. Wybierz pliki PST z nieaktualnymi hasłami i pozwól programiście wykonać swoją funkcję. Programista z łatwością eliminuje nieaktualne hasła i chroni pliki PST.

Bardziej zaawansowany poziom kompatybilności

Programator jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Outlooka, w tym Outlook 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2021 oraz najnowszą wersją Outlook 2019. Aplikacja oferuje silne wsparcie dla Windows 32 i 64-bit. W każdej wersji systemu operacyjnego Windows narzędzie wykonuje nieprzerwaną pracę.

Pobieranie bez kosztów.

Pobierz narzędzie od razu. Każdy, kto chce kupić narzędzie i chce wypróbować programistę przed wydaniem na niego pieniędzy, może to zrobić dzięki bezpłatnej wersji. Ułatwi to użytkownikowi ocenę każdej funkcji użytkowej.

Wniosek

Tutaj omówiliśmy, jak szybko otwierać pliki PST, które zostały zabezpieczone hasłem. Omówiono zarówno podejście ręczne przy użyciu wiersza polecenia, jak i podejście zautomatyzowane przy użyciu programisty innej firmy. Softaken Odblokuj oprogramowanie hasła PST to doskonałe narzędzie do ratowania życia, gdy plik PST jest zaszyfrowany i nie można już przywołać hasła. Programista zapewnia funkcje, takie jak odzyskiwanie i resetowanie hasła, oprócz usuwania hasła.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka