Dodaj do ulubionych

Jak złamać hasło do pliku PST programu Outlook?

23.08.22, 13:56
Tworzenie kopii zapasowych plików danych to zawsze dobry wybór. Jeśli chodzi o dane programu Outlook, szyfrowanie plików PST jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów ochrony danych. Co zrobić, jeśli masz zaszyfrowane pliki PST, ale niestety zgubiłeś hasło i nie możesz ich odszyfrować? To może się zdarzyć. Oto dwa najłatwiejsze sposoby na złamanie hasła do pliku PST programu Outlook.

POBIERZ TERAZ

Czasami jednak użytkownik zapomina hasła i nie może otworzyć swojego pliku PST. W tym blogu omówimy złamanie hasła z plików PST.

Jak ręcznie złamać hasło PST

Użytkownik może ręcznie złamać hasło z plików PST programu Outlook. Rzućmy okiem na kroki w tym celu:

Krok 1. Aby rozpocząć proces, musisz najpierw uruchomić aplikację Outlook.
Krok 2. Następnie kliknij opcję Plik, a następnie kliknij Ustawienia konta.
Krok 3. Ponownie wybierz opcję Ustawienia konta.
Krok 4. W oknie Ustawienia konta wybierz plik PST, który chcesz odblokować, a następnie wybierz Ustawienia.
Krok 5. W oknie Plik danych programu Outlook kliknij przycisk Zmień hasło.
Krok 6. Wprowadź swoje poprzednie hasło w polu Stare hasło. Pozostałe pola pozostaw puste, a następnie kliknij OK.

Oto kroki ręcznego łamania hasła z plików PST. Jednak ze względu na wiele ograniczeń, wygodniej będzie dla użytkownika wybrać metodę profesjonalną, a nie metodę ręczną.

Zalety i wady metody ręcznej

Oto kilka zalet i wad metody ręcznej.

Plusy

1. Darmowa metoda.

Cons

Wiele przeszkód pokonuje użytkownik, stosując metodę ręczną.

1. Użytkownicy napotkają wiele błędów
2. Użytkownik musi posiadać zaplecze techniczne
3. Może istnieć utrata danych
4. Nie podano dokładności

To są plusy i minusy metody ręcznej. Dlatego użytkownicy wolą wybrać narzędzie do usuwania hasła PST w celu usunięcia hasła z plików PST.

Profesjonalna technika

To zaawansowane narzędzie do odzyskiwania hasła PST jest jednym z najlepszych dostępnych dla użytkowników. Twoje pliki programu Outlook zostaną przywrócone bez żadnych zobowiązań. Ponadto aplikacja została przetestowana przez różnych wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Cały proces odzyskiwania przebiega bezbłędnie. Jest to jedna z najbardziej niesamowitych aplikacji wspomagających odzyskiwanie. W krótkim czasie wszystkie Twoje pliki zostaną przywrócone poprawnie. Odzyskane pliki programu Outlook można umieścić w dowolnym miejscu, w którym użytkownik chce je przechowywać. Co więcej, ta aplikacja obsługuje zarówno języki ANSI, jak i UNICODE.

Złam hasło do pliku PST programu Outlook pomaga użytkownikom zmieniać hasła do plików, odzyskiwać hasła i odzyskiwać pliki PST programu Outlook. Zapewniamy pełny dostęp do plików w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony. Aplikacja jest łatwa w użyciu i oferuje funkcję łatwego przywracania. Co więcej, ponieważ jest to elastyczne narzędzie, użytkownicy mogą używać tego wspaniałego narzędzia w dowolnym programie systemu operacyjnego Windows. To narzędzie do odzyskiwania PST działa z wersjami ANSI i UNICODE. Wysoce kompatybilny samodzielny program, który obsługuje wiele wersji MS Outlook. Użytkownicy mogą odblokować dowolną wersję pliku PST programu Outlook i zmienić hasło. Użytkownicy nie muszą mieć zainstalowanego programu MS Outlook, aby przeprowadzić proces odzyskiwania. Proces łatwego dostępu jest zawsze kontrolowany przez narzędzie.

Jak działa aplikacja?

Aby złamać hasło z plików PST za pomocą narzędzia PST Password Recovery, użytkownicy muszą wykonać następujące czynności:

1. Pobierz narzędzie do usuwania hasła Softaken PST w systemie operacyjnym Windows
2. Uruchom aplikację
3. Wprowadź pliki Outlook PST, które chcesz odzyskać
4. Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook.
5. Kliknij przycisk „Przetwarzaj”

Oto kroki, które musi wykonać każdy użytkownik korzystający z tego zaawansowanego rozwiązania do odzyskiwania hasła PST, aby odzyskać swoje pliki PST.

Najważniejsze cechy aplikacji

Oto niektóre z kluczowych funkcji tego zaawansowanego narzędzia do odzyskiwania hasła PST:

1. Wysoka dokładność- Ta niesamowita aplikacja do odzyskiwania haseł programu Outlook pozwala odzyskać wszystkie pliki programu Outlook z pełną dokładnością. Nigdy nie otrzymasz żadnych błędów podczas korzystania z tego narzędzia do odzyskiwania hasła. Ta zaawansowana aplikacja pozwala użytkownikom uzyskiwać zdrowe wyniki za każdym razem.

2. Większa kompatybilność — Większa kompatybilność umożliwia użytkownikom korzystanie z aplikacji we wszystkich systemach operacyjnych Windows. Ta aplikacja może być używana od starych do nowych wersji systemu operacyjnego Windows.

3. Obsługa obu języków - To wspaniałe narzędzie obsługuje zarówno języki ANSI, jak i UNICODE. Pliki można łatwo przywrócić bez przeszkód. To narzędzie może obsługiwać dowolną wersję plików programu Outlook.

4. Przywróć dowolny rozmiar plików programu Outlook o rozmiarze od MB do GB można przywrócić za pomocą tej zaawansowanej aplikacji. Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu użytkownicy mogą łatwo przywracać pliki programu Outlook o dowolnym rozmiarze.

5. Natychmiastowe zapisywanie — przywrócone pliki można zapisywać w lokalizacji wybranej przez użytkownika. Dzięki temu użytkownicy uzyskują za każdym razem wybrane przez siebie wyniki.

6. Łatwe usuwanie haseł — użytkownicy nie muszą robić nic więcej, aby usunąć hasła z plików PST programu Outlook. Aplikacja automatycznie usuwa hasła w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony. Rozmiar pliku nie ma znaczenia podczas usuwania haseł. Aplikacja wykonuje tę funkcję szybko, nie napotykając żadnych przeszkód.

7. Szybkie odzyskiwanie- Szybki dostęp do plików Outlook PST zakończony. Ta funkcja obsługuje długie i złożone hasła. Aplikacja może usuwać hasła z dużą szybkością i doskonałą dokładnością.

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które zapewnia zaawansowane narzędzie do odzyskiwania hasła PST, które ułatwia odzyskiwanie plików PST.

Streszczenie

W tym blogu wyjaśniono metody lub techniki odzyskiwania plików PST. Co więcej, jest to wybór użytkowników, aby wybrać metodę wyboru w celu odzyskania hasła z plików PST programu Outlook.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka