Dodaj do ulubionych

Jak wyodrębnić załączniki z plików OST?

26.08.22, 13:36
Wielu użytkowników szuka rozwiązania do wyodrębniania załączników z plików OST. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, ten artykuł pomoże Ci wyodrębnić załączniki z pliku danych OST programu Outlook.

Ale zanim przejdziemy do tego artykułu, zrozummy plik OST i to, co niektórzy użytkownicy próbują zrozumieć w jego zawiłościach.

POBIERZ TERAZ

OST jest również nazywany Offline Powerful Spreadsheet i jest tworzony przez MS Outlook. Zaletą tego pliku jest to, że użytkownicy mogą pracować, gdy łączność internetowa jest niedostępna, a wszystkie dane offline są synchronizowane z serwerem Exchange po przywróceniu łączności. Plik OST zawiera różne dane programu Outlook, takie jak dane e-mail, kontakty, zadania, kalendarze i wiele innych informacji.

Poznajmy teraz sposoby wyodrębniania załączników z plików OST.

Ręcznie wyodrębnij załączniki z plików OST

Aby ręcznie wyodrębnić załączniki z plików OST, użytkownicy mogą skorzystać z dowolnej z tych metod;

Metoda 1: Użyj funkcji eksportu Postępuj zgodnie z metodą

Krok 1. Opcje eksportu Outlooka, aby wyodrębnić dane z pliku OST.
Krok 2. Działa z programem Microsoft Outlook.
Krok 3. Przejdź do menu Plik i wybierz Eksportuj do pliku.
Krok 4. Następnie wybierz Osobisty folder plików (PST) z menu rozwijanego.
Krok 5. Teraz wystarczy wybrać dane z pliku PST.
Krok 6. Przejdź do lokalizacji, do której chcesz wyeksportować wiadomości e-mail, i kliknij Zakończ.

Metoda 2: Wyodrębnij wiadomości e-mail lub dane z pliku OST, postępując zgodnie z

Krok 1. W systemie lokalnym otwórz MS Outlook.
Krok 2. Wybierz Plik> Archiwum z paska menu.
Krok 3. Wybierz e-maile, które chcesz wyeksportować ze swojej skrzynki odbiorczej.
Krok 4. Wybierz, gdzie chcesz zapisać swoją pocztę.
Krok 5. Dodatkowo archiwizacja trwa kilka minut.

Metoda 3: Korzystanie z metody przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail

Krok 1. Uzyskaj dostęp do swojego profilu e-mail w programie Microsoft Outlook.
Krok 2. Wybierz pocztę do pobrania z folderu poczty. Aby wybrać wiele e-maili, przytrzymaj klawisz Shift.
Krok 3. Po wybraniu przeciągnij i upuść wiadomość e-mail na pulpit lub utworzony folder, aby zapisać wyodrębnioną wiadomość e-mail.
Krok 4. Powoduje to zapisanie wybranych plików e-mail jako pojedynczych plików EML, które można przeglądać i czytać za pomocą programu Microsoft Outlook lub innej aplikacji przeglądarki EML.

Są to kroki lub metody, których musi przestrzegać użytkownik, aby wyodrębnić załączniki z plików OST. Co więcej, użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas stosowania którejkolwiek z tych ręcznych metod. W następnej sekcji przyjrzymy się ograniczeniom, z jakimi boryka się użytkownik przechodząc przez ręczną metodę ekstrakcji.

Ograniczenia napotykane przez metodę ręczną

Oto ograniczenia, z którymi boryka się ręczna metoda wyodrębniania plików OST;

1. Szanse na utratę danych są większe
2. Natychmiastowy wynik nie jest dostarczany
3. Nie jest to bezpośrednia metoda wyodrębniania plików OST
4. Początkujący użytkownicy napotykają problemy podczas stosowania metody ręcznej;

W związku z tym wybór niezawodnego rozwiązania do ekstrakcji plików OST będzie niezawodny dla użytkownika. Teraz spójrzmy na proste rozwiązanie do wyodrębniania plików OST.

Zaawansowane rozwiązanie

Aby wyodrębnić pliki OST, użytkownicy mogą użyć tego narzędzia OST Extractor. Ta aplikacja jest zaawansowanym narzędziem dla wszystkich użytkowników. Narzędzia nie są przeszkodami. Użytkownicy mogą łatwo przesyłać pliki do dowolnego z powyższych formatów bez konieczności zajmowania się żadnymi problemami. Aplikacja jest zaawansowaną aplikacją, która usprawnia wyodrębnianie wszystkich plików OST jednym kliknięciem bez marnowania czasu użytkownika. Wyodrębnianie zawsze zajmuje kilka minut, nawet jeśli użytkownik wybierze i wyodrębni dużą liczbę plików OST. Jest to proste zadanie, które nie wymaga wskazówek technicznych dla użytkowników. Nawet początkujący mogą wyodrębnić z tej niesamowitej aplikacji.

Aplikacja wyodrębnia pliki na żądanie użytkownika. Aplikacja jest odpowiednia dla wszystkich użytkowników. Użytkownicy mogą wybrać wszystkie pliki OST do wyodrębnienia lub wybrać pliki OST. Tak więc aplikacja bez zastanowienia wyodrębnia pliki tak, jak chce tego użytkownik. To zaawansowane narzędzie natychmiast wyodrębni wszystkie pliki OST.

Profesjonalna metoda

Aby profesjonalnie wyodrębnić pliki OST za pomocą narzędzia Wyodrębnij załączniki z plików OST, użytkownik musi wykonać poniższe kroki;

Krok 1- Pobierz aplikację Outlook Attachment Extractor w systemie operacyjnym Windows
Krok 2- Zainstaluj aplikację
Krok 3 – Dodaj pliki PST programu Outlook
Krok 4- Podgląd plików
Krok 5- Wybierz opcję typu ekstraktu
Krok 6 – Wyszukaj lokalizację, w której chcesz zapisać wyodrębnione pliki
Krok 7 – Na koniec kliknij przycisk „Prześlij”

Każdy użytkownik może z łatwością wykonać te kroki bez żadnych problemów. Użytkownicy mogą wykonać te kroki bez wysiłku i skutecznie. Aplikacja zapewnia również odpowiednie zrzuty ekranu z tych kroków.

Funkcje aplikacji

Oto niesamowite funkcje, które zapewnia to zaawansowane narzędzie OST Extractor. Przyjrzyjmy się im;

Modyfikuj wszystkie pliki

Użytkownicy mogą łatwo wyodrębnić wszystkie pliki OST do wybranego przez siebie formatu. Narzędzie Outlook Extractor oferuje tę funkcjonalność, aby zaoszczędzić użytkownikom dużo czasu. To niesamowite narzędzie umożliwia łatwe i wygodne rozpakowywanie plików OST do dowolnego formatu.

Wyrazić

Express wyodrębnia wszystkie pliki OST. Aplikacja nie marnuje czasu, gdy użytkownik zmienia widok pliku Outlooka, dzięki czemu użytkownik nie napotyka żadnych przeszkód.

Narzędzie zgodności z systemem Windows

To narzędzie OST Extractor ma doskonałą kompatybilność, z której użytkownicy mogą korzystać z dowolnym systemem operacyjnym Windows. Aplikacja działa płynnie bez żadnych problemów podczas wyodrębniania plików OST. Może wyodrębniać pliki OST ze starszych wersji nowym użytkownikom systemu Windows.

Zachowanie dokładności

Dokładność plików programu Outlook jest utrzymywana jak to wspaniałe narzędzie. Nie ma błędów, które użytkownicy napotykają podczas wyodrębniania plików OST. Użytkownicy nie zauważą uszkodzenia lub utraty danych podczas procesu ekstrakcji.

Pokaż zapowiedzi

Ten ekstraktor plików OST pokaże wszystkie pliki OST wybrane przez użytkownika. Aplikacja zapewnia również funkcję automatycznego skanowania, więc wszelkie uszkodzone pliki zostaną usunięte z aplikacji.

Odwracać

Oryginalny plik OST pozostaje niezmieniony przez cały proces ekstrakcji. Twoje pliki będą bezpieczne dzięki temu niesamowitemu narzędziu do ekstrakcji OST.

Ostatnie słowa

Blog dostarcza użytkownikom informacji o ekstrakcji plików OST. Użytkownik może zastosować dowolną z omówionych powyżej metod, aby wyodrębnić załączniki z plików OST. Co więcej, to od użytkownika zależy wybór metody wyboru.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka