Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać hasło z plików PST?

29.08.22, 11:29
Jeśli jesteś użytkownikiem programu Microsoft Outlook, możesz wiedzieć, co to jest plik PST. Jeśli napotkasz problem podczas zarządzania hasłem PST, nie musisz się tym martwić. W tym blogu udostępnimy użytkownikom informacje o odzyskiwaniu hasła z ich plików PST.

POBIERZ TERAZ

Co to jest hasło Outlook PST?

Hasło pliku PST programu Outlook to środek bezpieczeństwa, który służy do ochrony zawartości pliku PST przed nieautoryzowanym dostępem. Hasło jest ustawiane przez właściciela pliku, a użytkownik musi wprowadzić hasło, aby otworzyć plik. Użytkownicy mogą mieć ważne informacje, takie jak wiadomości e-mail, kontakty, wpisy kalendarza i zadania. Dlatego ważne jest, aby użytkownicy zablokowali swoje pliki PST silnym hasłem.

Microsoft Outlook wymaga hasła podczas otwierania plików PST. Hasło jest również wymagane, jeśli próbujesz uzyskać dostęp do pliku z innego komputera. Do otwarcia pliku w innym programie, takim jak Microsoft Word lub Microsoft Excel, nie jest wymagane hasło. Pliki PST chronione hasłem zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla danych użytkownika. Zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do plików PST, możesz zachować poufność zawartości plików. Chroniony hasłem plik PST programu Outlook nie tylko chroni przed nieautoryzowanym dostępem, ale także pomaga zapobiegać kradzieży danych, utrudniając złodziejom dostęp do danych z plików PST.

Hasło pliku PST programu Outlook nie jest doskonałym środkiem bezpieczeństwa i oferuje tylko ograniczoną ochronę hasłem, ale może być przydatnym narzędziem do ochrony poufnych danych lub korzystania z zapomnianego narzędzia do odzyskiwania hasła. Przejrzyj ten blog, jeśli chcesz odzyskać hasło do swojego konta e-mail.

Gdzie przechowywane jest hasło pliku PST?

W rejestrze systemu Windows przechowywane są wszystkie hasła plików PST. Lokalizacja klucza rejestru zależy od używanej wersji programu Outlook.

Klucz znajduje się w kluczu HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Protected Storage System Provider. Dotyczy to starszej wersji MS Outlooka.

Klucz znajduje się w HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem\Profiles\ [nazwa profilu] \9375CFF0413111d3B88A00104B2A6676\ [indeks konta]. W nowszych wersjach programu Outlook

Hasło jest zaszyfrowane i nie można go wyświetlić bez narzędzia do deszyfrowania. Stosowane szyfrowanie opiera się na aktualnie zalogowanym koncie użytkownika Windows. Zmiana hasła konta użytkownika systemu Windows zmienia również hasło Outlook PST. Hasła do plików PST programu Outlook nie są synchronizowane z serwerem Exchange i nie są widoczne dla administratorów Exchange. Jeśli chcesz wyświetlić plik PST, którego hasło zapomniałeś, musisz utworzyć nowy plik PST i zaimportować dane z tego pliku PST.

Jak ręcznie odzyskać hasło w pliku PST programu Outlook?

Aby ręcznie odzyskać hasło z plików PST programu Outlook, użytkownik musi wykonać poniższe kroki;

Krok 1 – Przejdź do menu Plik.
Krok 2 Kliknij Ustawienia konta, a następnie Ustawienia konta.
Krok 3 – W programie Microsoft Outlook 2007 wybierz Zarządzanie plikami danych z menu Plik.
Krok 4- Kliknij Plik danych programu Outlook (.pst), jeśli chcesz zmienić hasło na stronie Pliki danych, a następnie kliknij Ustawienia.
Krok 5- Kliknij przycisk Zmień hasło. Jeśli wybierzesz plik danych programu Outlook offline (ost), nie zobaczysz tego. Rozszerzenie pliku jest wymienione w kolumnie Obszar danych. Plik danych programu Outlook w trybie offline nie może być chroniony hasłem (ost).
Krok 6- Wprowadź istniejące hasło w polu starego hasła w oknie dialogowym Zmień hasło. Jeśli nie masz hasła, pozostaw to pole puste.
Krok 7 - Wprowadź nowe hasło w polach Nowe hasło i Potwierdź hasło. Hasła mogą mieć do 15 znaków i być bardzo wrażliwe.
Krok 8 – Aby ustawić hasło, kliknij OK.

Oto kroki, które musi wykonać użytkownik, aby odzyskać hasło z plików PST programu Outlook.

Korzystanie z automatycznego rozwiązania do odzyskiwania plików PST

Narzędzie do odzyskiwania hasła PST zapewnia, że ​​wszystkie pliki Outlook PST są odzyskiwane skutecznie i bez zobowiązań. Ta aplikacja została opracowana przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stanowią doskonałą platformę dla wszystkich użytkowników. Aplikacja jest bezpieczna i bezpieczna i może być używana nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Użytkownicy nietechniczni mogą teraz łatwo i płynnie znajdować pliki PST. Aplikacja może łatwo odzyskać utracone hasła z jej pliku PST. Odzyskiwanie aplikacji pomaga również wyodrębniać, resetować i przywracać utracone/zapomniane pliki PST. To niesamowite narzędzie pomaga zresetować hasło do pliku PST programu Outlook bez instalowania programu MS Outlook. Ponadto aplikacja jest łatwa w zarządzaniu, dzięki czemu można jej używać w dowolnym systemie operacyjnym Windows, nowym lub starym, a każda aplikacja MS Outlook jest obsługiwana przez to wspaniałe narzędzie. Co więcej, to niesamowite narzędzie umożliwia łatwy dostęp do starych i złożonych haseł.

Poniżej znajdują się kroki, które musi wykonać użytkownik, aby odzyskać hasło z plików PST. Przyjrzyjmy się tym krokom:

Krok 1- Zainstaluj aplikację
Krok 2 – Teraz „Przeglądaj” do pliku Outlook PST
Krok 3 – Uzyskaj podgląd tych plików
Krok 4- Kliknij pole wyboru, aby dodać hasło, aby odzyskać utracone hasło
Krok 5- Wprowadź nowe hasło
Krok 6- Na koniec kliknij przycisk procesu

Użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód podczas wykonywania tych kroków odzyskiwania plików PST.

Streszczenie

Ten blog dostarcza użytkownikom wystarczających informacji na temat odzyskiwania plików PST przy użyciu różnych metod. W związku z tym do użytkowników należy wybór metody wyboru i odzyskanie plików PST. Przy odpowiedniej metodzie odzyskiwania wygodnie jest użytkownikowi przejść przez odzyskiwanie plików PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka