Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij załączniki Outlooka, kontakty

06.09.22, 14:03
Użytkownicy wolą, aby klient poczty MS Outlook przechowywał wszystkie ważne pliki. Oferuje kilka zaawansowanych funkcji ułatwiających komunikację biznesową. E-maile mogą zawierać wiele załączników. Zwiększy to rozmiar pliku PST. Zamiast kompresować pliki PST, użytkownicy mogą łatwo zmniejszyć rozmiar plików PST, wyodrębniając załączniki do wiadomości e-mail programu Outlook i inne elementy.

Osadzanie załączników w kalendarzu programu Outlook doskonale nadaje się do udostępniania planów spotkań i przeglądania powiązanych plików na czas. Jednak w miarę jak załączniki z kalendarza programu Outlook stale rosną, w pewnym momencie zauważysz spowolnienie programu Outlook. Załączniki kalendarza są przyczyną powolnego działania programu Outlook. Ponieważ wszystkie załączniki zajmują całkowitą przestrzeń dyskową programu Outlook.

POBIERZ TERAZ

Z wyżej wymienionych powodów użytkownicy muszą wyodrębnić załączniki z Outlooka, kontakty, a także kalendarze. W tym blogu dowiemy się, w jaki sposób użytkownik może przejść, aby wyodrębnić załączniki, kontakty, a także kalendarze. Przejdźmy teraz do tego bloga.

Bezpłatne metody wyodrębniania załączników z plików programu Outlook

Użytkownicy mogą wybrać bezpłatny ręczny sposób wyodrębniania załączników z plików PST programu Outlook. Metoda ręczna przeznaczona jest dla użytkowników, którzy potrzebują jedynie wyodrębnić kilka numerów załączników. Ta metoda nie będzie działać w przypadku wielu plików PST programu Outlook.

Krok 1. Aby pobrać załączniki z kalendarza programu Outlook:
Krok 2. Uruchom program Outlook w systemie.
Krok 3. Kliknij ikonę kalendarza w lewym dolnym rogu ekranu okna.
Krok 4. Wybierz spotkanie programu Outlook lub zaproszenie na spotkanie.
Krok 5. Aby wyeksportować załączniki kalendarza programu Outlook, które chcesz pobrać, kliknij załączniki prawym przyciskiem myszy i wybierz Zapisz wszystko.

Oto kroki, po których użytkownik może wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook.

Natychmiastowa metoda wyodrębniania załączników

Użytkownicy mogą łatwo wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook bez żadnych przeszkód. Aplikacja daje użytkownikom niezawodną metodę wyodrębniania załączników. Za każdym razem odbywa się płynna ekstrakcja załączników. Użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód podczas pobierania załączników. Wszystkie e-maile, zadania, a także dzienniki są wyodrębniane przez to zaawansowane narzędzie. Użytkownicy mogą łatwo postępować zgodnie z instrukcjami, aby wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook. Bez jakiejkolwiek utraty danych, ekstrakcja załączników jest wykonywana. Narzędzie zapewnia pełne bezpieczeństwo i ochronę.

Praca nad oprogramowaniem

Aby wyodrębnić załączniki za pomocą wyodrębniania załączników, kontaktów i kalendarzy programu Outlook, użytkownik musi wybrać poniższe kroki. Rzućmy okiem na te kroki:

Krok 1 – Pobierz aplikację PST Extractor z systemu operacyjnego Windows
Krok 2- Zainstaluj aplikację
Krok 3 – Dodaj pliki PST programu Outlook
Krok 4- Podgląd plików
Krok 5- Wybierz opcję typu eksportu
Krok 6 – Wyszukaj repozytorium dla przesłanych plików
Krok 7- Na koniec kliknij przycisk „Przetwórz teraz”.

Te kroki mogą z łatwością wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód. Zrzuty ekranu z tych kroków są również dostarczane przez to zaawansowane rozwiązanie.

Zaawansowane funkcje aplikacji

Oto niektóre z zaawansowanych funkcji zapewnianych przez to zaawansowane rozwiązanie do wyodrębniania załączników z plików PST programu Outlook. Przyjrzyjmy się tym cechom;

1. Wygodny w użyciu
To zaawansowane narzędzie Outlook Extractor jest wygodne w użyciu w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Z aplikacji można korzystać od starej do nowej wersji systemu operacyjnego Windows. Od wersji XP do Vista ta zaawansowana aplikacja może być z łatwością używana.

2. Natychmiastowy wynik
Narzędzie Outlook Extractor zapewnia natychmiastowy wynik za każdym razem. W mgnieniu oka następuje wyodrębnienie załączników programu Outlook. Za pomocą tego zaawansowanego rozwiązania jednym kliknięciem wyodrębnia się dowolną ilość plików MS Outlook.

3. Wyodrębnij pliki bez MS Outlook
Korzystając z tego zaawansowanego rozwiązania, użytkownik nie musi instalować aplikacji MS Outlook. Ponadto narzędzie obsługuje każdą wersję MS Outlook.

4. Zachowuje pliki
Wszystkie pliki są przechowywane, ponieważ korzysta z tego zaawansowanego rozwiązania. Aplikacja zachowuje integralność plików. Narzędzie zapewnia dokładność plików. Ponadto aplikacja utrzymuje hierarchię plików.

5. Zapisuje pliki
Użytkownicy mogą zapisywać wyodrębnione pliki w dowolnym miejscu, w którym użytkownik chce je zapisać. W dowolnej z preferowanych lokalizacji użytkownika użytkownicy mogą zapisywać wyodrębnione załączniki plików PST.

6. Przyjazna dla użytkownika aplikacja
To zaawansowane narzędzie Outlook Extractor jest przyjazną dla użytkownika aplikacją. Każdy początkujący użytkownik może skorzystać z tego zaawansowanego rozwiązania, aby wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook.
Oto niektóre z funkcji, które zapewnia to zaawansowane narzędzie.

Streszczenie

Ten blog zawiera informacje o wyodrębnianiu załączników z plików PST. Niezawodne dla użytkownika będzie wybranie zaawansowanego narzędzia Outlook Extractor do przeprowadzenia ekstrakcji załączników z plików PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka