Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij kontakty Outlook PST do MSG

07.09.22, 09:57
Użytkownicy muszą wyodrębnić załączniki z kontaktów Outlook PST do formatu pliku MSG z wielu powodów.

Jeśli chcesz wyodrębnić kontakty Outlook PST do formatu pliku MSG, musisz przejrzeć ten blog. W tym blogu przyjrzymy się wyodrębnianiu kontaktów PST do formatu pliku MSG. Przejdźmy teraz do przodu.

POBIERZ TERAZ

Przegląd plików PST i MSG

Pliki PST to pliki do przechowywania programu Microsoft Outlook, które zawierają wszystkie dane programu Outlook. Obejmuje wiadomości e-mail programu Outlook, notatki, zadania, kontakty, elementy kalendarza, dzienniki, listy zadań do wykonania i nie tylko. Jego głównym celem jest przechowywanie pełnej bazy danych programu Outlook.

Z drugiej strony pliki .msg są również skojarzone z programem Outlook, który zawiera jedną wiadomość e-mail w pliku .msg. Mogą być tworzone ręcznie przez użytkownika za pomocą prostej metody przeciągania i upuszczania. Pliki MSG zawierają pełne informacje nagłówka, treść, hiperłącza i załączniki.

Powody, dla których warto wyodrębnić pliki PST

Oto powody, dla których warto wyodrębnić pliki PST programu Outlook do formatu MSG. Przyjrzyjmy się tym powodom:

1. Wyodrębnij wiadomości e-mail do celów kryminalistycznych: - Użytkownicy muszą wyodrębnić załączniki z plików PST do formatu MSG, ponieważ wygodnie jest zapisywać wiadomości e-mail programu Outlook PST w formacie MSG.
2. Zmniejsza ryzyko utraty danych: - Istnieje wiele powodów, dla których duże pliki ulegają uszkodzeniu.
3. Szybki dostęp do danych: - Uzyskiwanie dostępu do pożądanych wiadomości e-mail spośród wielu jednocześnie jest czasochłonne i frustrujące dla użytkowników. Przechowywanie plików PST w formacie MSG pozwala użytkownikom na szybki dostęp do poczty Outlook w systemie.

To są powody, aby wyodrębnić pliki PST programu Outlook do formatu pliku MSG. Teraz przyjrzyjmy się niezawodnej metodzie wyodrębniania plików PST.

Jak wyodrębnić pliki PST do formatu MSG?

Do ekstrakcji plików PST do formatu MSG. Użytkownik może postępować zgodnie z metodą ręczną, która jest metodą bezpłatną. Kroki są trudne do naśladowania. Lub użytkownik może wybrać profesjonalną metodę ekstrakcji plików PST. Co więcej, przyjrzymy się obu tym metodom wyodrębniania plików PST do formatu pliku MSG.

Ręczne wyodrębnianie plików PST

Aby wyodrębnić pliki PST do formatu pliku MSG, użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Są to ręczne metody wyodrębniania plików PST.

Krok 1 – Najpierw utwórz nowy folder na pulpicie.
Krok 2 – Otwórz Outlooka i wybierz żądaną wiadomość e-mail.
Krok 3 – Wybierz Poczta i przeciągnij ją i upuść w nowo utworzonym folderze na pulpicie.
Krok 4- Powtarzaj powyższe kroki, aż nie będą już zbierane pliki MSG.
Krok 5- Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ten folder i wybierz Wyślij do >> Folder skompresowany (skompresowany).
Krok 6 - Utwórz nową wiadomość e-mail i udostępnij ten folder zip jako załącznik.

Użytkownik może wykonać te kroki, aby ręcznie wyodrębnić pliki PST. Użytkownicy napotykają wiele przeszkód, stosując ręczną metodę ekstrakcji.

Rozwiązanie techniczne do wyodrębniania plików

Niezawodne będzie wyodrębnienie kontaktów plików Outlook PST do formatu pliku MSG za pomocą narzędzia Outlook PST Extractor. Aplikacja może wyodrębnić dowolną ilość plików PST do formatu pliku MSG. Aplikacja jest w stanie wyodrębnić pliki zarówno od nadawców, jak i odbiorców. Wszystkie właściwości wiadomości e-mail, w tym DW, UDW, a także tematy, są wyodrębniane za pomocą tego zaawansowanego rozwiązania. Kroki wyodrębniania załączników z plików PST są również bardzo proste. Co więcej, aplikacja jest bardzo kompatybilna w użyciu. W każdym z systemów operacyjnych Windows to zaawansowane rozwiązanie może być używane. Bez wysiłku użytkownik może łatwo wyodrębnić swoje pliki PST do formatu pliku MSG. Ponadto aplikacja zapewnia wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają każdemu użytkownikowi łatwo wyodrębnić kontakty PST do formatu pliku MSG. Aplikacja udostępnia również wersję demonstracyjną.

Jak działa aplikacja?

Aby Wyodrębnić kontakty Outlook PST do formatu MSG przy użyciu tego zaawansowanego rozwiązania, użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Przyjrzyjmy się tym krokom.

Krok 1- Zainstaluj narzędzie PST Extractor w swoim systemie
Krok 2- Wybierz pliki, które chcesz rozpakować do formatu plików MSG
Krok 3 – Możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz rozpakować
Krok 4- Wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać wyodrębnione pliki
Krok 5- W końcu kliknij przycisk procesu teraz.

Każdy użytkownik może po prostu wykonać te kroki, nie napotykając żadnych przeszkód.

Streszczenie

W tym blogu zamieściliśmy informacje o wyodrębnianiu plików PST, z którymi kontaktowaliśmy się, do formatu MSG. Ponadto użytkownik może postępować zgodnie z ręczną metodą wyodrębniania załączników do formatu pliku MSG. Wybór profesjonalnej metody ekstrakcji plików PST do formatu MSG będzie niezawodny.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka