Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij załączniki programu Outlook

10.09.22, 13:50
Microsoft Outlook to najchętniej wybierana aplikacja do obsługi poczty e-mail, jeśli chodzi o zaspokojenie wymagających potrzeb komunikacyjnych. Jednak większość użytkowników ma problemy z wyodrębnianiem załączników z wiadomości e-mail programu Outlook. Ponadto załączniki są jedną z najczęstszych przyczyn dużych plików PST, uszkodzenia plików PST programu Outlook, niskiej wydajności całej aplikacji Outlook, małej ilości miejsca na dysku w plikach PST i nie tylko.

Większość użytkowników woli uzyskiwać dostęp do załączników w trybie offline. Oszczędza to czas, zamiast uruchamiać Outlooka i czekać na załadowanie programu.

POBIERZ TERAZ

Istnieje jednak ręczne rozwiązanie wyodrębniania załączników. Jeśli chcesz wyodrębnić załączniki zbiorcze z wielu plików danych programu Outlook. Zaleca się korzystanie z niezawodnego konwertera, który ułatwia pracę bez napotykania żadnych przeszkód technicznych.

Aplikacja do wyodrębniania załączników programu Outlook

Użyj tego zaawansowanego programu Outlook Attachment Extractor, aby wyodrębnić załączniki programu Outlook. To zaawansowane narzędzie może wyodrębniać załączniki z wybranych przez użytkownika plików PST programu Outlook. To niesamowite narzędzie do wyodrębniania załączników programu Outlook pozwala użytkownikom zapisywać załączniki XLS, PNG, TXT itp. Bezpieczna i bezpieczna ekstrakcja załącznika jest wykonywana za pomocą tego niesamowitego narzędzia. Za pomocą tego niesamowitego narzędzia możesz wyodrębnić dowolny rozmiar i dowolną liczbę załączników. Użytkownicy mogą usunąć wszystkie zduplikowane załączniki z plików PST programu Outlook. Dowolna lokalizacja użytkownika może wyodrębnić załączniki za pomocą tego niesamowitego narzędzia. To niesamowite narzędzie jest niezależnym narzędziem, z którego mogą korzystać użytkownicy. Ekstrakcja załącznika odbywa się bez przeszkód. Ekstrakcja załączników odbywa się bezbłędnie za pomocą tego niesamowitego narzędzia do ekstrakcji załączników programu Outlook. Aplikacja może wyodrębniać załączniki z plików PST programu Outlook, zachowując przy tym dokładność plików. To narzędzie pomaga w wygodnym wyodrębnianiu załączników. Podczas wyodrębniania załączników nie ma limitu rozmiaru użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać dowolną liczbę i rozmiar swoich plików PST do procesu ekstrakcji. Pożądane wyniki są dostarczane użytkownikom korzystającym z tego niesamowitego narzędzia.

Funkcje odpowiadające Twoim potrzebom - wypróbuj!

Oto niektóre z zaawansowanych funkcji zapewnianych przez to zaawansowane narzędzie PST Extractor. Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

Wyodrębnij zbiorczo z wielu plików PST- Niezależnie od tego, czy chcesz wyodrębnić załączniki z jednego, czy z wielu plików PST, oprogramowania „Dodaj plik” i „Dodaj folder” Możesz łatwo pobierać i zapisywać załączniki za pomocą opcji „– Użyj panelu sterowania. Pozwala to użytkownikom natychmiastowe wyodrębnianie załączników w minimalnym czasie.

Utrzymuje integralność — to najlepsze narzędzie do wyodrębniania załączników programu Outlook jest przeznaczone do wyodrębniania załączników przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich odpowiednich wymagań użytkownika. Pozwala to zachować właściwości metadanych wiadomości e-mail programu Outlook, takie jak Od, Do, DW i UDW, bez utraty lub uszkodzenia danych.

Obsługuje ekstrakcję plików OST i MSG — to zaawansowane narzędzie do ekstrakcji plików PST obsługuje ekstrakcję zarówno plików OST, jak i załączników MSG. Szybkie wyodrębnianie tych plików odbywa się za pomocą tego zaawansowanego narzędzia.

Bezproblemowa ekstrakcja — użytkownicy mogą łatwo wybrać dowolną ilość plików, z których mają zostać wyodrębnione załączniki. To zaawansowane narzędzie umożliwia szybkie i bezproblemowe usuwanie załączników.

Utrzymuje hierarchię- Zgodnie z wymaganiami, użytkownik może wybrać żądaną opcję, aby zachować folder. Obejmuje to zachowanie hierarchii folderów i opcje, aby nie zachowywać hierarchii folderów. Tak więc wyodrębnione załączniki PST zostaną zapisane na podstawie wybranej opcji.

Brak ograniczeń rozmiaru i liczby — ta zaawansowana aplikacja PST Extractor może wyodrębnić dowolną liczbę załączników z wielu plików PST i OST. Aplikacja nie ustawia żadnych ograniczeń rozmiaru. Ponadto użytkownik może wybrać wiele ilości plików PST, z których ma wyodrębnić załączniki. To kolejna ważna funkcja naszego narzędzia, która może łatwo wyodrębnić załączniki Outlooka, nawet dla dużych plików Outlooka.

Możesz także ustawić filtr rozmiaru. Wystarczy ustawić zakres rozmiarów od 1 KB do 100 MB i wyodrębnić załączniki zgodnie z tym rozmiarem.

Indywidualne zapisywanie załączników — użytkownik może zapisać wyodrębnione załączniki w dowolnym miejscu w swoim systemie lokalnym. Aplikacja daje użytkownikom pełne uprawnienia do wybierania wybranych przez nich plików i zapisywania wyodrębnionych plików w dowolnej lokalizacji.

Świetny graficzny interfejs użytkownika — to zaawansowane narzędzie zapewnia użytkownikom świetny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu każdy użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego narzędzia. Również kroki wyodrębniania załączników z plików PST są bardzo proste do wykonania dzięki temu zaawansowanemu narzędziu PST Extractor.

Wyodrębnianie selektywne — aplikacja promuje selektywną ekstrakcję plików PST. Użytkownicy mogą łatwo wybrać pliki, które chcą wyodrębnić. Co więcej, do procesu ekstrakcji można również wybrać wiele plików PST. Bez przeszkód użytkownik może łatwo wyodrębnić załączniki.

Oto niektóre z zaawansowanych funkcji udostępnianych przez aplikację Outlook Attachment Extractor.

Szybkie kroki do naśladowania

Aby korzystać z Wyodrębnij załączniki programu Outlook, użytkownicy muszą postępować zgodnie z instrukcjami. Przyjrzyjmy się tym krokom;

Krok 1 – Najpierw pobierz tę niesamowitą aplikację na swój system operacyjny Windows
Krok 2 – Teraz wybierz e-maile i załączniki, które chcesz wyodrębnić
Krok 3 – Uzyskaj podgląd wybranych e-maili i załączników
Krok 4- Znajdź ścieżkę, aby zapisać wyodrębnione e-maile i załączniki
Krok 5- Na koniec naciśnij przycisk konwersji

Te kroki może po prostu wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód.

Podsumowanie końcowe

W celu wyodrębnienia załączników z plików PST blog zawiera całą wiedzę informacyjną. Co więcej, użytkownicy muszą wybrać to zaawansowane narzędzie PST Extractor, aby łatwo wyodrębnić pliki PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka