Dodaj do ulubionych

Załączniki nie wyświetlają się w Outlooku?

12.09.22, 08:17
Czasami bardzo trudno jest wyświetlić załączniki wysłane przez współpracowników lub klientów w programie Outlook, ponieważ napotykasz załączniki, które nie są wyświetlane w programie Outlook. Ogólnie rzecz biorąc, ten rodzaj problemu dotyczy wszystkich rodzajów załączników. Aby pomóc naszym użytkownikom, opracowaliśmy rozwiązania mające zastosowanie do Outlooka 2019, 2016, 2013, 2010 i wcześniejszych wersji.

POBIERZ TERAZ

Wiemy, że załączniki są obecnie bardzo popularną funkcją programu Outlook. Wszystkie małe firmy używają tej funkcji do udostępniania dokumentów swoim pracownikom i klientom. Dlatego ten rodzaj błędu w Outlooku powoduje różne problemy dla użytkowników. Dlatego rozwiązanie go jest bardzo ważne. W tym blogu omówimy sposoby, dzięki którym użytkownik może łatwo wyodrębnić załączniki.

Dlaczego program Outlook nie widzi załączników?

Zasadniczo ten problem może wystąpić z różnych powodów.

1. Opcja podglądu wyłączona w Outlooku
2. Ustawienia aplikacji i problemy z synchronizacją
3. ograniczenia zgodności plików lub oprogramowania
4. Połączenie internetowe jest słabe i przeciążone.

Teraz spójrzmy na rozwiązanie tego problemu.

Jak rozwiązać problem ręcznie?

Wszystkie powyższe problemy to główne powody, dla których załączniki nie wyświetlają się w Outlooku. Tak więc naprawienie tego jest bardzo ważne. Dlatego w tej sekcji pokażemy, jak ręcznie rozwiązać problem braku załączników w programie Outlook. Przyjrzyjmy się tym technikom.

1. Potwierdź wysłanie załączników - Czasami nadawca wiadomości e-mail zapomina dodać załącznik do wiadomości e-mail. Potwierdź więc, że wiadomość e-mail zawiera załączniki. Jeśli nie, poproś ich o ponowne przesłanie pliku.

2. Zaktualizuj MS Outlook — jeśli załączniki również się nie wyświetlają, poszukaj aktualizacji programu Outlook. Dzieje się tak, ponieważ możesz używać starszej wersji programu Outlook, co może prowadzić do problemów ze zgodnością plików. Ponadto wykonaj poniższe czynności, aby zaktualizować program Outlook.

Krok 1. Najpierw musisz otworzyć aplikację Outlook.
Krok 2. Kliknij opcję Plik.
Krok 3. Następnie przejdź do opcji konta Off6 i kliknij ją.
Krok 4. Kliknij opcję aktualizacji.
Krok 5. Gdy klikniesz Aktualizuj i aktualizacja jest dostępna, program Outlook automatycznie rozpocznie aktualizację.

3. Wyłączenie programu antywirusowego — ochrona antywirusowa innych firm może uniemożliwić klientowi poczty e-mail odczytywanie załączników. Co jest lepsze, jeśli załącznik do wiadomości e-mail zawiera złośliwe oprogramowanie lub złośliwe programy? Jednak blokuje również autentyczne przywiązania.

Dlatego jeśli wiesz, co to jest legalny załącznik, możesz wyłączyć swój program antywirusowy. Ale zawsze pamiętaj, że kiedy skończysz, możesz upiec.

4. Resetowanie konta Outlook – Jak wspomniano powyżej, załączniki mogą nie pojawiać się w Outlooku z powodu niewłaściwej konfiguracji lub synchronizacji konta. Aby to naprawić, zresetuj swoje konto programu Outlook. Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami, aby zresetować konto programu Outlook.

Krok 1. Otwórz Outlooka w systemie.
Krok 2. Na Wstążce programu Outlook wybierz Narzędzia.
Krok 3. W opcji Narzędzia wybierz konto do zresetowania.
Krok 4. Kliknij przycisk Usuń, a następnie kliknij przycisk Tak, aby potwierdzić swój wybór i usunąć konto.
Krok 5. Następnie ponownie otwórz Outlooka i ponownie skonfiguruj to samo konto w Outlooku.

5. Wyczyść pamięć podręczną programu Outlook — każda aplikacja ma pamięć podręczną, w której przechowywane są wcześniej używane pliki i ustawienia dodatków. Jeśli więc załączniki nie wyświetlają się w Outlooku, możesz wyczyścić pamięć podręczną.

Wykonaj podane czynności, aby wyczyścić pamięć podręczną.

Krok 1. W programie Outlook wybierz menu Plik.
Krok 2. Wybierz Opcje z menu Plik.
Krok 3. W opcjach kliknij kartę Poczta i przewiń w dół do sekcji Wysyłanie wiadomości.
Krok 4. Następnie wybierz i kliknij przycisk Wyczyść listę autouzupełniania.
Krok 5. Kliknij przełącznik Tak, aby zakończyć proces.

Oto kilka ręcznych sztuczek i instrukcji, po których użytkownik może zobaczyć załączniki w swoim kliencie poczty e-mail MS Outlook. Co więcej, jeśli użytkownik nadal napotyka problemy, może zapoznać się z alternatywnym rozwiązaniem przedstawionym poniżej.

Alternatywne rozwiązanie

Jeśli zauważysz problemy lub metoda ręczna nie działa, to alternatywne narzędzie PST Extractor będzie dla Ciebie świetną opcją.

Ta zaawansowana aplikacja PST Extractor to przetestowane oprogramowanie, które pomaga w łatwym wyodrębnianiu załączników z pliku PST. Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia użytkownik może wyodrębnić dowolną liczbę plików. Aplikacja to profesjonalnie przetestowane oprogramowanie, które za każdym razem zapewnia dokładny wynik. Co więcej, użytkownicy nietechniczni mogą również korzystać z tego zaawansowanego rozwiązania, aby wyodrębnić załączniki ze swoich plików PST. Korzystanie z aplikacji i przeprowadzenie ekstrakcji to bardzo łatwe zadanie dla każdego użytkownika. Co więcej, dzięki wielu zaawansowanym funkcjom użytkownicy mogą łatwo korzystać z narzędzia. Kroki wyodrębniania załączników z plików PST są również bardzo proste. Zachowując integralność plików, proces ekstrakcji jest kontynuowany.

Kroki do naśladowania

Aby uruchomić to narzędzie do wyodrębniania plików PST programu Outlook i wyodrębniać załączniki z plików PST, użytkownik może wykonać poniższe kroki. Przyjrzyjmy się tym krokom:

Krok 1- Otwórz narzędzie Outlook Extractor PST w swoim systemie
Krok 2- Dodaj pliki PST, z których chcesz wyodrębnić załączniki
Krok 3 – Możesz rzucić okiem na wybrane pliki PST
Krok 4- Sfinalizuj lokalizację, aby zapisać te załączniki
Krok 5- Kliknij przycisk wyodrębniania
Użytkownik musi wykonać te 4-5 kroków, aby wyodrębnić załączniki z plików PST.

Zawijanie

Ten blog zawiera informacje o wyodrębnianiu załączników z plików PST. Aplikacja zajmuje się wszystkimi niezbędnymi informacjami, przez które użytkownik musi przejść, aby wyodrębnić załączniki. Ponadto udostępniliśmy zarówno instrukcję jak i profesjonalną metodę, dzięki której użytkownik może wyodrębnić swoje załączniki.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka