Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać załączniki z zarchiwizowanego Outlook

13.09.22, 09:13
Wyodrębnianie załączników z programu Outlook jest bardzo łatwe, ale jeśli chcesz pobrać załączniki z zarchiwizowanych wiadomości e-mail programu Outlook. Jeśli utkniesz w takiej sytuacji, nie martw się. W tym artykule opisano, jak odzyskać zarchiwizowane załączniki we wszystkich wersjach programu Outlook 2016 i nowszych.
Podczas archiwizacji wiadomości e-mail są przenoszone na komputer lokalny, co pomaga w zarządzaniu miejscem w kliencie poczty e-mail Outlook. W tym blogu dowiemy się, w jaki sposób użytkownik może pobrać załączniki z zarchiwizowanego programu Outlook, w skrócie, dowiemy się o wyodrębnianiu załączników z plików programu Outlook.

POBIERZ TERAZ

Dlaczego użytkownik miałby chcieć pobierać załączniki z zarchiwizowanego programu Outlook?

Jak wspomniano powyżej, większość ludzi używa archiwizacji do przenoszenia starych wiadomości e-mail z serwera sieciowego na komputer lokalny. Może się jednak zdarzyć, że użytkownicy będą chcieli starych załączników. Ponadto użytkownicy mogą być zmuszeni do wysyłania starych załączników z archiwum do innych osób. Dlatego użytkownik musi wyodrębnić lub pobrać załączniki z Outlooka.

Jak odzyskać załączniki z zarchiwizowanego Outlooka?

Istnieją dwa sposoby pobierania załączników z archiwów programu Outlook. Jednak ta sekcja obejmuje oba.

Jak ręcznie pobrać załączniki z zarchiwizowanego Outlooka?

Użytkownik może pobrać swoje załączniki z zarchiwizowanych plików programu Outlook, postępując zgodnie z metodą ręczną. Kroki, aby ręcznie pobrać załączniki, użytkownicy muszą wykonać poniższe kroki:

Krok 1. Najpierw otwórz aplikację Outlook systemu.
Krok 2. Kliknij opcję Plik na górnej wstążce.
Krok 3. Wybierz opcję Otwórz i eksportuj i wybierz Otwórz plik danych programu Outlook.
Krok 4. Wybierz plik archiwum w wyskakującym oknie i kliknij przycisk OK.
Krok 5. W ciągu kilku minut wszystkie zarchiwizowane wiadomości e-mail zostały otwarte w programie Outlook.
Krok 6. Wybierz wiadomość e-mail, której załącznik chcesz pobrać i otwórz go w okienku odczytu.
Krok 7. Przejdź do okienka odczytu i wybierz załącznik. Kliknij „Zapisz wszystkie załączniki”, aby pobrać.
Krok 8. Wybierz miejsce docelowe pobierania i kliknij przycisk [OK], aby zakończyć proces.

Oto kroki, które musi wykonać użytkownik, aby ręcznie wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook. Jednak użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas wykonywania ręcznych sztuczek w celu wyodrębnienia plików PST.

Ograniczenia metody ręcznej

Użytkownik nie może wyodrębnić wielu załączników, postępując zgodnie z ręczną metodą wyodrębniania załączników z plików PST programu Outlook. Ale gdy musisz pobrać wiele załączników lub wszystkie załączniki zarchiwizowanej wiadomości e-mail, metoda ręczna jest bezużyteczna. Jeśli więc chcesz pobrać wiele załączników z archiwum programu Outlook, możesz pobrać narzędzie PST Extractor Tool.

Jak wyodrębnić załączniki za pomocą narzędzia?

Ponieważ wiemy, że metoda ręczna nie jest świetnym rozwiązaniem do przenoszenia załączników z plików PST, użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego narzędzia PST Extractor. Oprogramowanie jest doskonałym wyjaśnieniem dla każdego użytkownika. Bez jakiejkolwiek utraty danych, ekstrakcja załączników jest wykonywana. Użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód podczas śledzenia procesu ekstrakcji. Podczas wyodrębniania załączników nie obserwuje się żadnych błędów ani uszkodzeń danych. Poza tym aplikacja może obsługiwać zarówno pliki PST w języku ANSI, jak i UNICODE. Kroki wyodrębniania załączników z plików PST są bardzo łatwe do wykonania przez każdego użytkownika. Ekstrakcja wsadowa załączników może być wykonana za pomocą tego niesamowitego narzędzia PST Extractor. Ponadto narzędzie utrzymuje hierarchię plików. Użytkownicy korzystający z tej niesamowitej aplikacji PST Extractor otrzymują natychmiastowy wynik. Aplikacja zapewnia również bezpłatną wersję demonstracyjną, którą może pobrać każdy użytkownik.

Etapy ekstrakcji

Aby pobrać załączniki z zarchiwizowanego programu Outlook, użytkownik musi postępować zgodnie z instrukcjami. Bez żadnych przeszkód ekstrakcja załączników z plików PST jest wykonywana. Przyjrzyjmy się etapom ekstrakcji;

Krok 1- Pobierz aplikację PST Extractor w systemie operacyjnym Windows
Krok 2- Zainstaluj aplikację
Krok 3 – Dodaj pliki PST programu Outlook
Krok 4- Podgląd plików
Krok 5- Wybierz opcję typu eksportu
Krok 6 – Wyszukaj lokalizację, w której chcesz zapisać wyeksportowane pliki
Krok 7 – W końcu kliknij przycisk „Przetwórz teraz”

Te kroki są łatwe do wykonania przez każdego użytkownika. Bez narażania się na żadne zobowiązania, pozyskiwanie załączników z plików PST odbywa się. Zrzuty ekranu z tych kroków są również udostępniane przez narzędzie.

Kluczowe cechy aplikacji

Oto niektóre z funkcji zapewnianych przez to zaawansowane narzędzie PST Extractor;

1. To zaawansowane narzędzie Outlook Extractor może łatwo wyodrębnić pliki PST bez żadnych przeszkód.
2. To narzędzie obsługuje wszystkie wersje Outlooka, w tym Outlooka.
3. Użytkownik nie musi pobierać żadnej innej aplikacji do wyodrębniania załączników z plików PST.
4. Bez utraty i uszkodzenia danych proces pobierania jest zakończony
5. Kompatybilność plików jest utrzymywana przez aplikację
6. Integralność plików jest utrzymywana przez aplikację

To są wspaniałe funkcje, które zapewnia to zaawansowane narzędzie.

Streszczenie

Blog omawia ekstrakcję załączników z plików PST. Użytkownik może skorzystać z wersji demonstracyjnej aplikacji lub zapoznać się z ręczną metodą ekstrakcji. Do użytkownika należy wybór metody wyboru.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka