Dodaj do ulubionych

zapisz kontakt z programu Outlook w formacie MSG

16.09.22, 13:04
Outlook zapewnia również opcję lokalnego przechowywania danych profilu podczas wysyłania i odbierania zadań e-mail. Aby to zrobić, Outlook używa plików PST, które obsługują przechowywanie pełnych danych profilu użytkownika, w tym wszystkich wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarzy itp. Oprócz zapisywania całej skrzynki pocztowej w pliku PST, Outlook umożliwia również użytkownikom zapisywanie poszczególnych wiadomości e-mail i innych elementów w osobnych plikach. Aby oddzielnie przechowywać wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze i inne elementy, program Outlook udostępnia format plików MSG.

POBIERZ TERAZ

Zapisywanie elementów programu Outlook w osobnych plikach MSG ma wiele zalet. W tym blogu dowiemy się o metodach, dzięki którym użytkownik będzie mógł przekonwertować swoje kontakty PST do formatu pliku MSG.

Dlaczego ludzie zapisują pliki kontaktów PST w MSG?

1. Jeśli masz dużo e-maili przechowywanych w swojej skrzynce pocztowej i chcesz przeglądać wiadomości e-maili, co powinieneś zrobić? Zazwyczaj przechowywanych jest wiele lub nieograniczona liczba pozycji. Nie możesz też udostępniać niektórych wybranych wiadomości.
2. Możliwe jest udostępnianie określonych wiadomości za pośrednictwem konta Outlook, ale co, jeśli potrzebujesz udostępnić 4-5 wiadomości ze swojej skrzynki odbiorczej? Jest to więc kolejny powód, dla którego użytkownik zapisuje kontakty programu Outlook w formacie MSG.

Przyjrzyjmy się teraz metodom, dzięki którym użytkownik będzie mógł zapisać kontakty programu Outlook w formacie MSG.

Zapisz plik kontaktów PST programu Outlook w MSG — rozwiązanie ręczne

Chociaż ta metoda jest prosta i łatwa w użyciu, pamiętaj, że ta metoda nie pozwala na konwersję wszystkich plików z formatu PST na MSG. Dlatego potrzebna jest instalacja aplikacji Outlook.

Wykonaj powyższe kroki, aby przekonwertować plik.

Krok 1. Najpierw utwórz nowy folder w swoim systemie.
Krok 2. Działa z programem Microsoft Outlook.
Krok 3. Otwiera skrzynkę odbiorczą, w której przechowywana jest cała poczta.
Krok 4. Wybierz tyle e-maili, ile potrzebujesz i przeciągnij je i upuść do nowo utworzonego folderu.
Krok 5. Aby wyeksportować więcej e-maili, wykonaj ponownie te czynności.

Oto kroki ręcznego zapisywania kontaktów programu Outlook do formatu pliku MSG. Przyjrzyjmy się teraz prostej metodzie zapisywania plików.

Jak zapisać kontakty PST w MSG?

Jeśli chcesz zapisać kontakty w MSG, użytkownik musi wypróbować aplikację PST Extractor. Aplikacja jest jednym z najlepszych narzędzi, które pomaga każdemu użytkownikowi i jest łatwym sposobem zapisywania kontaktów w MSG. Bez żadnych przeszkód użytkownik może łatwo zapisać kontakty w MSG. Jest to jedno z najlepszych i najbardziej profesjonalnie przetestowanych narzędzi, które pomaga w zapisywaniu kontaktów do MSG. Aplikacja zapewnia szeroką platformę dla wszystkich użytkowników do łatwego zapisywania kontaktów w MSG. Zapisywanie kontaktów odbywa się bez utraty lub uszkodzenia danych. Jest to wydajna i bezproblemowa metoda zapisywania kontaktów. Aplikacja chroni wszystkie pliki i zapisuje kontakty w zaledwie kilku krokach. Zapisywanie kontaktów odbywa się z dużą dokładnością.

Narzędzie udostępnia również wersję próbną, aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu.

Kroki, aby zapisać kontakty programu Outlook w pliku MSG

Aby zapisać kontakty w plikach programu Outlook, użytkownik musi wybrać to zaawansowane rozwiązanie. Użytkownicy muszą tylko wykonać kilka prostych kroków, aby łatwo zapisać kontakty Outlooka w MSG. Poniżej przedstawiono kroki zapisywania kontaktów w MSG. Miejmy na nich wyraz;

Krok 1. Pobierz i zainstaluj PST Extractor Tool
Krok 2. Następnie przeglądaj pliki PST
Krok 3. Miej podgląd plików PST
Krok 4. W kolumnie Typ eksportu wybierz kontakty
Krok 5. Teraz wybierz miejsce docelowe, aby zapisać przekonwertowany plik PST
Krok 6. Kliknij przycisk procesu teraz, aby zakończyć.

Te kroki są nieformalne dla każdego przewodnika. Użytkownicy mogą rzucić okiem na zrzuty ekranu z tych kroków, aby wygodnie zapisać kontakty.

Najważniejsze cechy aplikacji

Oto niektóre z najważniejszych funkcji oferowanych przez aplikację. Funkcje te odgrywają ważną rolę podczas zapisywania kontaktów w MSG. Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

1. Dokładność — to zaawansowane narzędzie do ekstrakcji PST zapewnia za każdym razem dokładne wyniki. Pliki są utrzymywane bez zmian. Bez żadnych przeszkód w zakresie danych, użytkownicy otrzymują dokładny wynik. Ponadto aplikacja zachowuje integralność plików.
2. Brak błędu - bez żadnego błędu zapisywanie kontaktów programu Outlook jest wykonywane. Podczas zapisywania kontaktów w MSG nie ma szans na uszkodzenie danych lub utrudnienia w zakresie danych.
3. Wygodna aplikacja - Aplikacja zapewnia wygodną platformę dla użytkowników. Ta zaawansowana aplikacja może być używana w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Od starej do nowej wersji aplikacji można korzystać z tego zaawansowanego rozwiązania.
4. Łatwy w obsłudze — użytkownicy mogą z łatwością korzystać z tego zaawansowanego narzędzia bez wysiłku i wydajnie. Aplikacja zapewnia świetny, przyjazny dla użytkownika interfejs. Nawet początkujący lub nietechniczni użytkownicy mogą z łatwością korzystać z tego zaawansowanego rozwiązania.
5. Natychmiastowy wynik - aplikacja zapewnia natychmiastowy wynik za każdym razem. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wszystkie wybrane przez użytkownika pliki można łatwo zapisać w MSG.
6. Selektywne zapisywanie - użytkownik może wybrać dowolną liczbę i dowolną wielkość plików PST do MSG. Dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu możliwe jest masowe zapisywanie plików.

Oto niektóre z funkcji, które zapewnia to zaawansowane rozwiązanie.

Końcowe rozliczenie

Użytkownik musi przejść przez ten blog, jeśli chce zapisać kontakty programu Outlook w MSG. Użytkownik będzie mógł wybrać aplikację PST Extractor w celu zapisania kontaktów w MSG.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka