Dodaj do ulubionych

Jak zresetować zapomniane hasło do konta Microsoft

17.09.22, 13:14
Jeśli napotkasz problemy podczas wprowadzania hasła do swojego konta Microsoft lub zapomniałeś hasła do swojego konta, możesz je zresetować. W tym blogu przedstawimy właściwą metodę resetowania zapomnianego hasła do konta Microsoft.

POBIERZ TERAZ

Metody resetowania hasła

Rzućmy okiem na metody, dzięki którym będziesz mógł zresetować hasło do swojego konta Microsoft. Przyjrzyjmy się im:

Metoda 1- Kliknij na nie pamiętam hasła

Krok 1. Przejdź do strony resetowania hasła.
Krok 2. Wybierz powód, dla którego musisz zresetować hasło i kliknij Dalej.
Krok 3. Podaj swój adres e-mail i numer telefonu. Lub identyfikator Skype użyty podczas tworzenia konta Microsoft. Może to być dowolny adres e-mail lub adres e-mail kończący się domeną Microsoft, taką jak hotmail.com lub outlook.com.
Krok 4. Wprowadź znaki, które widzisz na ekranie (oznacza to, że nie jesteś robotem) i kliknij Dalej.
Krok 5. Jeśli masz informacje zabezpieczające na swoim koncie, jednorazowy kod zostanie wysłany na inny numer telefonu. lub adres e-mail, który nam podałeś. Możesz utworzyć nowe hasło, wprowadzając ten kod na następnym ekranie.

Metoda 2 – Nie pamiętam hasła Microsoft i nie mogę uzyskać kodu zabezpieczającego

Jeśli nie możesz uzyskać informacji zabezpieczających (innego numeru telefonu lub adresu e-mail), kliknij I. Nie mogłem go uzyskać, gdy pojawił się monit o kod do logowania. Lub jeśli zresetujesz hasło, nie będziesz mieć dostępu do tego kodu. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Możesz zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza bezpieczeństwa. Zostaniesz poproszony o podanie informacji. Na przykład wiersze tematu ostatnich wiadomości e-mail wysłanych z Twojego konta, data urodzenia, informacje o karcie i inne szczegóły są znane tylko Tobie. Nie musisz znać wszystkich odpowiedzi. Nawet jeśli nie znasz dokładnej odpowiedzi, nie ma znaczenia, czy podejdziesz bliżej.

Metoda 3 - Jak zresetować hasło do konta w systemie Windows 10

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta Microsoft, wykonaj następujące kroki:

Krok 1 – Jeśli nie masz konta Microsoft i zapomniałeś hasła do konta lokalnego, nie możesz go odzyskać. Zamiast tego powinieneś zresetować komputer.
Krok 2 – Ostrzeżenie Wykonanie tych kroków spowoduje usunięcie wszystkich danych, programów i ustawień.
Krok 3- Uruchom komputer i wybierz ikonę zasilania w prawym dolnym rogu ekranu blokady.
Krok 4- Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij Uruchom ponownie.
Krok 5- Z menu Opcje rozruchu wybierz Rozwiązywanie problemów> Zresetuj ten komputer> Usuń wszystko.
Krok 6- Komputer uruchomi się ponownie i zresetuje automatycznie.

Metoda 4- Zresetuj hasło online

Aby zresetować hasło:

Krok 1 – Przejdź do strony resetowania hasła.
Krok 2 Wybierz powód, dla którego musisz zresetować hasło i kliknij Dalej.
Krok 3- Wprowadź adres e-mail konta Microsoft do przywrócenia.
Krok 4- Wprowadź znaki widoczne na ekranie i kliknij Dalej.
Krok 5- Jeśli masz informacje zabezpieczające na swoim koncie, jednorazowy kod zostanie wysłany na inny numer telefonu. Lub adres e-mail, który nam podałeś.

Oto niektóre z ręcznych sztuczek i taktyk, po których użytkownik będzie mógł zresetować hasło do swojego konta Microsoft. Użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas resetowania hasła do swojego konta Microsoft.

Metoda 5- Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania hasła PST

Jest to zaawansowana metoda łatwego resetowania zapomnianego hasła do konta Microsoft. Użytkownik może łatwo odzyskać hasła z plików PST, korzystając z profesjonalnie przetestowanego rozwiązania. Ta aplikacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi, które mogą niezawodnie i płynnie odzyskiwać hasła z plików PST. Użytkownicy bez błędów i problemów mogą odzyskać hasło z pliku PST. Poza tym korzystanie z tego zaawansowanego rozwiązania jest bezpieczną opcją, ponieważ aplikacja jest profesjonalnie przetestowanym narzędziem. Aby natychmiast odzyskać hasła z plików PST, użyj tej aplikacji do odzyskiwania hasła PST. zwiększać. Ponadto użytkownicy mogą używać aplikacji do odzyskiwania prostych i złożonych haseł z plików PST. Kroki odzyskiwania haseł z plików PST są również bardzo łatwe. Aplikacja zapewnia również różne zaawansowane funkcje, które ułatwiają wszystkim użytkownikom łatwe odzyskiwanie haseł z plików PST. Ta aplikacja zapewnia wygodną platformę dla wszystkich użytkowników do odzyskiwania haseł z plików PST.

Wersja demonstracyjna aplikacji jest również dostępna za darmo.

Kroki do naśladowania

Aby zresetować zapomniane hasło do konta Microsoft za pomocą tego zaawansowanego rozwiązania, użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Te kroki są tutaj w następujący sposób:

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania hasła PST z systemu operacyjnego Windows
Krok 2- Uruchom aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, które chcesz odzyskać
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 — Kliknij przycisk „Przetwarzaj”

Te kroki może po prostu wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód. Odpowiednie zrzuty ekranu z tych kroków są również zapewniane przez to zaawansowane rozwiązanie.

Streszczenie

Ten blog dostarcza użytkownikom informacji o odzyskaniu hasła do ich konta MS. Udostępniliśmy wystarczającą metodę, dzięki której użytkownik będzie mógł zresetować hasło ze swojego konta MS. Co więcej, to od użytkownika zależy wybór metody wyboru.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka