Dodaj do ulubionych

Softaken Przegląd odzyskiwania hasła PST 2022

19.09.22, 14:38
MS Outlook stał się najpopularniejszym klientem poczty e-mail, służącym wszystkim. Większość ludzi chroni swoje pliki PST hasłami. Jednak z jakiegoś powodu użytkownik może zapomnieć lub utracić hasło do pliku PST. W takim przypadku użytkownik nie może uzyskać dostępu do pliku PST i nie może czytać wiadomości, kalendarzy, kontaktów itp. Jeśli napotykasz ten sam problem i szukasz praktycznego rozwiązania, aby odblokować plik PST programu Outlook, jesteś we właściwym miejscu.

[b]POBIERZ TERAZ[/b]

Co to jest plik PST?

Pliki PST, znane również jako pliki folderów osobistych programu Outlook (pst). PST umożliwia użytkownikom przechowywanie danych w systemie lokalnym. Plik przechowuje lokalne kopie wiadomości e-mail, kontaktów i wydarzeń w kalendarzu. Każdy plik składa się ze struktury folderów. Pliki PST mogą stać się duże i nieporęczne, nie tylko stwarzając zagrożenie dla danych, ale także destabilizując lub uszkadzając rzeczywisty plik. Pliki PST mogą być chronione hasłem, ale jest to po prostu hasło prezentowane użytkownikowi podczas otwierania pliku.

Jak odzyskać hasło z plików PST?

MS Outlook zapewnia możliwość zabezpieczenia plików PST silnym hasłem. Zapomnienie o przypisaniu hasła lub próba zaimportowania pliku PST chronionego hasłem do programu Outlook może spowodować, że będzie on niedostępny dla użytkowników końcowych.

Domyślna metoda usuwania hasła

Istnieją dwie metody, po których użytkownik może usunąć hasło ze swoich plików PST. Metody te przedstawiono poniżej. Użytkownik może wybrać dowolną z tych metod i wykonać zadanie usuwania hasła. Nie przyglądajmy się tym metodom:

Metoda 1: Korzystanie z Microsoft Outlook 2010

Krok 1. Otwórz MS Outlook 2010 i przejdź do Plik > Ustawienia konta > Ustawienia konta.
Krok 2. Pojawi się okno Ustawienia konta.
Krok 3. Przejdź do „Plików danych”, wybierz ścieżkę pliku PST i kliknij „Ustaw”.
Krok 4. Następnie pojawi się nowe okno jako „Plik danych programu Outlook”.
Krok 5. Przejdź do Zmień hasło.

Metoda 2: Odblokuj pliki PST chronione hasłem za pomocą „pst19upg.exe”

Krok 1. Najpierw zamknij aplikację Microsoft Outlook.
Krok 2. Teraz zobaczysz lokalizację narzędzia scanpst.exe, które jest preinstalowanym narzędziem z MS Outlook. scanpst.exe znajduje się tutaj:
Microsoft Outlook 2002 i XP:
C:\Program Files\Common Files\System\MAPI\\scanpst.exe
Microsoft Outlook 2000:
C:\Program Files\Common Files\System\MAPI\\NT\scanpst.exe
Dla programu Microsoft Outlook 97/98:
C:\Program Files\Common Files\Windows Messaging\scanpst.exe
Krok 3. Uruchom go i kliknij „Napraw”.
Krok 4. Otwórz monit CMD. Aby otworzyć wiersz polecenia, kliknij klawisz okna Start > Uruchom lub naciśnij klawisz okna + R.
Krok 5. Skopiuj ścieżkę pliku PST do wiersza polecenia.
Krok 6. Spowoduje to wygenerowanie pliku PST o nazwie „abc.psx”. abc to nazwa pliku.
Krok 7. Zmień nazwę danych PST programu Outlook na stary plik danych PST.
Krok 8. W wierszu polecenia wpisz pst19upg.exe -nowa nazwapliku.psx i przyjdź.
Krok 9. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziesz mieć plik PST programu Outlook bez hasła.
Krok 10. Na koniec uruchom scanpst.

Są to metody, które muszą być przestrzegane przez instrukcję użytkownika w celu usunięcia hasła.

Użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas stosowania tej metody w procesie odzyskiwania, dlatego korzystanie z aplikacji Softaken jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników.

Korzystanie z aplikacji do odzyskiwania hasła PST

Narzędzie do odzyskiwania hasła PST odzyskuje wszystkie hasła na raz. Ta zaawansowana aplikacja umożliwia użytkownikowi odzyskiwanie, zmianę i usuwanie haseł z plików PST. Użytkownicy mogą dodawać, zmieniać lub usuwać hasła z dowolnego pliku językowego PST, w tym języków ANSI i UNICODE. Użytkownik nie ma żadnych przeszkód ani ograniczeń w odzyskiwaniu haseł z plików PST. Jest to zaawansowane narzędzie, które umożliwia użytkownikom łatwe przywracanie plików PST, nawet jeśli nie mają oni zaplecza technicznego. To zaawansowane narzędzie do odzyskiwania haseł PST może szybko odzyskać po prostu zbyt złożone hasła.

Kroki odzyskiwania hasła

Aby odzyskać hasło za pomocą tej zaawansowanej, przetestowanej przez ekspertów aplikacji, użytkownik musi wykonać kilka kroków. Te kroki mogą być łatwo wykonane przez każdego użytkownika bez ryzyka błędu. Te kroki są podane poniżej, abyśmy mogli przyjrzeć się tym krokom odzyskiwania plików PST.

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania hasła programu Outlook na swój system operacyjny Windows
Krok 2 – Przedstaw aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, do których chcesz uzyskać dostęp
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 - Kliknij przycisk „Przetwarzaj”.

Użytkownicy mogą po prostu wykonać te kroki bez żadnych problemów. Zrzuty ekranu z tych kroków są również dostarczane przez to zaawansowane rozwiązanie do odzyskiwania hasła PST.

Więcej o aplikacji

Narzędzie do odzyskiwania hasła PST pozwala skutecznie i łatwo odblokować chronione hasłem pliki PST programu Outlook. Ponadto ta aplikacja pomaga użytkownikom tworzyć nowe hasła do starych plików PST. Użytkownicy nie muszą instalować aplikacji MS Outlook do procesu odzyskiwania, ponieważ aplikacja jest do tego niezależnym narzędziem. Narzędzie jest kompatybilne z każdą wersją systemu Windows, począwszy od Windows XP lub Vista. Użytkownicy nie chcą pobierać żadnego innego narzędzia do odzyskiwania plików Outlook PST. Szybkie odzyskiwanie hasła PST odbywa się za każdym razem za pomocą tego niesamowitego oprogramowania. Nawet początkujący użytkownik może przywrócić plik PST za pomocą tego zaawansowanego narzędzia, ponieważ aplikacja oferuje doskonały graficzny interfejs użytkownika. Pliki PST programu Outlook nie zostaną uszkodzone podczas odzyskiwania plików PST. W tym wspaniałym narzędziu każdy szczegół pozostaje niezmieniony.

Ostateczny werdykt

Ten blog zawiera odpowiednie informacje na temat odzyskiwania plików PST. To do użytkowników należy wybór tego zaawansowanego rozwiązania i wykonanie zadania odzyskania plików PST. Co więcej, aplikacja jest jednym z najlepszych rozwiązań wszechczasów i jest używana na całym świecie przez miliony użytkowników.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka