Dodaj do ulubionych

Łamacz haseł do plików PST w programie MS Outlook

20.09.22, 14:18
Wielu użytkowników Outlooka chciałoby chronić swoje pliki PST hasłem, aby wyeliminować możliwość podsłuchiwania. Ponadto nawet po udostępnieniu hasła komuś na własne potrzeby może być konieczne częste zastępowanie starych haseł. Program Outlook umożliwi Ci edycję starego hasła. Ponadto, jeśli nie znasz swojego starego hasła, nie będziesz mógł korzystać z tej funkcji.

POBIERZ TERAZ

Cóż, niektórzy użytkownicy są zaniepokojeni bezpieczeństwem danych i zabezpieczaniem plików PST za pomocą haseł. Pozwala to użytkownikom na zapisywanie danych przed wirusami i nieautoryzowanym użyciem. Gdy użytkownicy zapomną lub zapomną swoje hasła do programu Outlook, muszą odzyskać te dane.
Jeśli szukasz sposobów na złamanie hasła z pliku PST i chcesz odzyskać plik PST, musisz przejrzeć ten blog.

Najlepsza metoda odblokowania pliku danych PST chronionego hasłem

Istnieją dwie metody odblokowania plików PST chronionych hasłem. Omówimy obie te metody odzyskiwania plików PST.

Metoda 1: Ręczne rozwiązanie w celu odblokowania pliku danych PST

Krok 1. Najpierw otwórz aplikację Outlook i kliknij kartę Plik po lewej stronie
Krok 2. Po kliknięciu przycisku Plik wybierz opcję Ustawienia konta Otworzy się nowa karta. Wybierz opcję Plik danych z paska menu.
Krok 3. Kliknij opcję Pliki danych, a następnie opcję Ustawienia. Otworzy się nowa karta. Następnie kliknij przycisk Zmień hasło.
Krok 4. Na koniec wprowadź dowolne hasło i kliknij przycisk „OK”.

Oto ręczne kroki odzyskiwania plików PST programu Outlook. Co więcej, niewygodne dla użytkownika jest przestrzeganie ręcznej metody odzyskiwania, ponieważ wiele ograniczeń napotyka użytkownik podczas jej stosowania.

Ograniczenia podczas stosowania metody ręcznej

Oto niektóre z ograniczeń, z którymi boryka się użytkownik, stosując ręczną metodę odzyskiwania hasła z plików PST programu Outlook. Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

1. Nie jest to niezawodna metoda dla użytkowników niezwiązanych z technologią
2. Dokładność nie jest przyznawana przez aplikację
3. Szanse na utratę danych są większe
4. Nie jest to wygodna metoda do naśladowania
5. Metoda nie jest odpowiednia, jeśli masz wiele plików PST programu Outlook do odzyskiwania hasła.

Oto niektóre z ograniczeń, na które napotyka użytkownik podczas stosowania metody ręcznej. Dlatego użytkownicy szukają niezawodnej platformy do odzyskiwania haseł.


Zautomatyzowane rozwiązanie

Użytkownicy mogą teraz łatwo usuwać hasła z plików PST za pomocą narzędzie do odzyskiwania hasła pst. Ta aplikacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dla wszystkich użytkowników. Usuwanie hasła PST programu Outlook jest kompletne bez utraty danych. Natychmiastowe usuwanie haseł z plików PST. Jest to niezawodna platforma dla każdego, kto musi usunąć hasła z plików PST. Trzecie zaawansowane rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników nietechnicznych. Użytkownik może bezbłędnie usunąć hasło z pliku PST. Nie ma przeszkód, aby użytkownicy usuwali hasła z plików PST. Za każdym razem zapewniana jest użytkownikowi doskonała dokładność. Użytkownicy mogą jednym kliknięciem przełączać się ze złożonych haseł na proste hasła. Jest to proste i zaawansowane rozwiązanie, którego użytkownicy mogą używać do usuwania haseł z plików PST.

Aplikacja zapewnia doskonałą kompatybilność i obsługuje każdą wersję systemu Windows, od starej do nowej.

Niektóre ważne funkcje aplikacji

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które zapewnia ta zaawansowana aplikacja do odzyskiwania hasła PST. Przyjrzyjmy się tym cechom;

1. Łatwy w obsłudze - Zapewniając łatwą i szeroką platformę do odzyskiwania hasła, użytkownicy uważają aplikację za łatwą w użyciu. Bez żadnych przeszkód każdy użytkownik jest w stanie przeprowadzić proces odzyskiwania hasła.
2. Dotyczy systemu Windows - Ta aplikacja do odzyskiwania hasła PST zapewnia doskonałą kompatybilność dla użytkowników, dzięki czemu aplikacja może być używana w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Aplikacja obsługuje system Windows Vista oraz wersję XP.
3. Selektywna konwersja- Ta zaawansowana aplikacja promuje selektywną konwersję plików PST. Użytkownik może wybrać dowolną ilość plików PST, które musi odzyskać. Za pomocą tego narzędzia można odzyskać nawet pojedynczy plik PST chroniony hasłem.
4. Skanowanie i podgląd — aplikacja w pełni skanuje wszystkie selektywne pliki PST użytkownika w celu sprawdzenia, czy nie ma uszkodzonych plików PST. Ma to na celu zachowanie bezpieczeństwa i ochrony danych.
5. Utrzymuje integralność — integralność plików jest utrzymywana przez narzędzie. Użytkownik nie może napotkać błędu ani utraty danych. Ponadto hierarchia plików jest utrzymywana przez aplikację.

Oto niektóre z zaawansowanych funkcji, które pomagają w łatwym odzyskiwaniu plików PST programu Outlook.

Końcowe rozliczenie

W tym blogu opisano odzyskiwanie hasła z plików PST. Użytkownik może przejrzeć ten blog, jeśli szuka niezawodnego rozwiązania dla procesu odzyskiwania. Co więcej, wybór metody zależy od użytkownika.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka