Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać hasło z plików PST?

21.09.22, 14:16
Jeśli korzystasz z programu MS Outlook, napotkałeś problem z hasłem. MS Outlook przechowuje wszystkie dane osobowe. Pamiętaj jednak, że MS Outlook używa swojego formatu pliku PST. Użytkownicy chronią swoje pliki trudnymi hasłami, aby były bezpieczniejsze, ale często o nich zapominają. Jeśli szukasz platformy do wyodrębnienia hasła z plików PST.

W tym blogu omówimy metody wyodrębniania hasła z plików PST programu Outlook.

POBIERZ TERAZ

Sposób na ręczne wyodrębnienie hasła

Do ręcznego wyodrębniania hasła z plików PST. Użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Przyjrzyjmy się tym krokom:

Krok 1. Przejdź do menu Plik.
Krok 2. Kliknij Ustawienia konta, a następnie Ustawienia konta.
Krok 3. W przypadku programu Microsoft Outlook 2007 wybierz opcję Zarządzaj plikami danych z menu Plik.
Krok 4. Na stronie Pliki danych kliknij Plik danych programu Outlook (pst), którego hasło chcesz zmienić, a następnie kliknij Ustawienia.
Krok 5. Kliknij przycisk Zmień hasło. Jeśli wybierzesz plik danych programu Outlook offline (OST), nie zobaczysz tej opcji. Rozszerzenia plików są wymienione w kolumnie Lokalizacja na karcie Pliki danych.
Krok 6. Plik danych programu Outlook w trybie offline nie może być chroniony hasłem (.ost).
Krok 7. W oknie dialogowym Zmień hasło wprowadź istniejące hasło w polu Stare hasło. Pozostaw to pole puste, jeśli nie masz hasła.
Krok 8. Wprowadź nowe hasło w polach Nowe hasło i Potwierdź hasło. Hasła mogą mieć do 15 znaków i uwzględniać wielkość liter
Krok 9. Kliknij przycisk OK i ustaw hasło

Oto kroki ręcznego wyodrębniania hasła z plików PST. Co więcej, istnieje wiele problemów, z którymi borykają się użytkownicy podczas ekstrakcji hasła z plików PST programu Outlook. Użytkownik może rzucić okiem na prostą metodę wyodrębniania hasła z plików PST.

Alternatywne rozwiązanie

Aby wyodrębnić hasło z plików PST programu Outlook, musisz wypróbować narzędzie PST Password Recovery. Aplikacja jest testowana przez profesjonalistów. Nie napotykając żadnych przeszkód, użytkownik jest w stanie wyodrębnić hasło z plików PST. Aplikacja PST Password Recovery Tool ułatwia wyodrębnianie haseł z plików PST. To narzędzie jest jednym z najlepszych rozwiązań przetestowanych przez ekspertów na różnych platformach. Użytkownik może wyodrębnić hasło z pliku PST bez utraty danych lub uszkodzenia danych. Dodatkowo jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w historii.

Użytkownik nie napotka żadnego problemu w usuwaniu haseł z plików PST za pomocą tego zaawansowanego narzędzia. Użytkownicy techniczni lub nietechniczni mogą również używać tego narzędzia do łatwego wyodrębniania haseł z plików PST. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych metod, jakie może wykonać użytkownik. Oprócz tego, ze względu na niezawodność użytkownika, aplikacja oferuje bezpłatną wersję demonstracyjną, aby pomóc użytkownikom zapoznać się z aplikacją.

Kroki korzystania z aplikacji

Aby MailsClick odzyskać hasło z plików PST, użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Te kroki są tutaj w następujący sposób:

Krok 1- Zainstaluj aplikację
Krok 2 – Teraz dodaj pliki PST programu Outlook
Krok 3 – Uzyskaj podgląd tych plików
Krok 4- Kliknij pole wyboru, aby dodać hasło, aby odzyskać utracone hasło
Krok 5- Wprowadź nowe hasło
Krok 6- Na koniec kliknij przycisk procesu

Te kroki są łatwe do wykonania przez każdego użytkownika bez żadnych problemów. Aby zapewnić wiarygodność użytkowników, aplikacja udostępnia zrzuty ekranu z tych kroków, które pomagają w łatwym wyodrębnieniu hasła.

Powody, dla których warto wybrać aplikację

Aby wyodrębnić hasło za pomocą tego zaawansowanego rozwiązania, ponieważ aplikacja ma wiele powodów. Przyjrzyjmy się tym powodom;

1. Dokładność zapewnia aplikacja
2. Natychmiastowy wynik jest podawany użytkownikom
3. Zachowana zostaje integralność plików
4. Etapy ekstrakcji hasła są łatwe
5. Użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód
6. Łatwy w użyciu nawet dla początkujących użytkowników
7. Aplikacja zapewnia zaawansowany graficzny interfejs użytkownika, który pomaga każdemu użytkownikowi w wygodnym wyodrębnianiu hasła
8. Łatwy w użyciu z każdą wersją systemu operacyjnego Windows
9. Obsługuje zarówno pliki PST w języku ANSI, jak i UNICODE
10. Zapewnia szeroką platformę dla użytkowników

Oto niektóre z powodów, dla których użytkownik może wyodrębnić hasło za pomocą tego narzędzia do odzyskiwania hasła PST.

Streszczenie

W tym blogu udostępniliśmy odzyskiwanie hasła z plików PST. Jeśli użytkownik chce łatwo uzyskać hasło, musi wybrać to zaawansowane rozwiązanie. Jest to jeden z najlepszych sposobów na łatwe wyodrębnienie hasła.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka