Dodaj do ulubionych

Jak zwiększyć rozmiar pliku PST?

22.09.22, 13:51
Rozmiar pliku jest zawsze w centrum procesu. Tak więc obawa o rozmiar plików PST jest jasna. Jak wiesz, maksymalny zalecany rozmiar plików PST innych niż Unicode to 2 GB dla wszystkich wersji programu Outlook, a maksymalny zalecany rozmiar plików PST Unicode różni się w zależności od wersji programu Outlook.

1. Rozmiar pliku programu Outlook 97 -2002 został ograniczony do 2 GB i tworzy plik inny niż Unicode (format ANSI).
2. Outlook 2003 i 2007 były ograniczone do 20 GB.
3. Outlook 2010, 2013, 2016 i 2019 są ograniczone do 50 GB.

Jednak w niektórych przypadkach nieznajomość zbyt dużych plików PST może niekorzystnie wpływać na procesy robocze i prowadzić do uszkodzenia plików. W tym momencie użytkownik może się go pozbyć w ten sposób.

Domyślny rozmiar plików PST jest ograniczony, a użytkownicy chcą zmaksymalizować ich rozmiar. Można to zrobić za pomocą wartości rejestru, która może zwiększyć rozmiar do około 4 PB (4096 TB) w zależności od wersji programu Outlook. Ale główne pytanie brzmi.

POBIERZ TERAZ

Jak zwiększyć maksymalny limit rozmiaru?

Rozmiary plików są zmieniane przez rejestr. Zwiększenie lub zmniejszenie. Jednak ta metoda nie dotyczy plików PST programu Outlook 97-2002. Dlatego pliki PST są w formacie ANSI.

Za pośrednictwem rejestru

Aby zwiększyć maksymalny rozmiar plików PST programu Outlook, należy utworzyć i ustawić dwie wartości w określonej lokalizacji w rejestrze.

1. Dla programu Outlook 2003
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\11.0\Outlook\PST
1. Dla programu Outlook 2007
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\Outlook\PST
1. Dla programu Outlook 2010
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\14.0\Outlook\PST
1. Dla programu Outlook 2013
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\15.0\Outlook\PST
1. Dla programu Outlook 2016
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\16.0\Outlook\PST

Jak mogę zwiększyć limit rozmiaru plików PST?

Wiadomo, że w programach Outlook 2003 i 2007 maksymalny limit dla plików pst wynosi 20 GB. Jednak nie dotyczy to już programu Outlook 2010 i nowszych. Zalecany limit dla plików pst wynosi teraz 50 GB.

Limity plików w programach są zwykle ustalane przez Rejestr systemu Windows.

1. Wpis rejestru MaxLargeFileSize
2. Ostrzegaj wpis rejestru LargeFileSize

Jak mogę zwiększyć limit rozmiaru pliku programu Outlook za pośrednictwem rejestru?

Wykonaj poniższe czynności, aby zmodyfikować rejestr w celu zwiększenia limitu rozmiaru plików pst.

Krok 1: Kliknij przycisk Start systemu Windows, wpisz Uruchom i naciśnij Enter.
Krok 2: Gdy pojawi się okno dialogowe Uruchom, wpisz Regedit i kliknij OK.
Krok 3: Przejdź do HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\x.0\Outlook\PST.
Krok 4: Kliknij PST i kliknij prawym przyciskiem myszy.
Krok 5: Wybierz MaxLargeFileSize w prawym okienku.
Krok 6: Kliknij Zmień i wprowadź wartość.
Krok 7: Powtórz kroki 4 i 6, aby również utworzyć WarnLargeFileSize.
Krok 8: Kliknij Zmień i wprowadź wartość.

Oto kilka ręcznych kroków w celu zwiększenia rozmiaru plików PST programu Outlook. Co więcej, użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas przechodzenia przez ten proces zwiększania rozmiaru pliku PST. Dlatego, aby uzyskać niezawodność, użytkownicy szukają alternatywnej opcji.

Alternatywne metody powiększania rozmiaru

Z łatwością uaktualnij swoje pliki PST za pomocą programu PST Upgrade. Aplikacja pomyślnie uaktualnia pliki ANSI do wyższych wersji UNICODE. Aplikacja za każdym razem obsługuje dokładne wyniki. Ten program do aktualizacji PST zachowuje wszystkie twoje pliki i uaktualnia wszystkie wybrane pliki PST do najnowszej wersji za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownik może wybrać dowolną liczbę jej plików PST, ponieważ nie ma limitu. Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia możesz wybrać jeden lub więcej plików PST. Poza tym użytkownik może w kilku prostych krokach zaktualizować plik PST.

Program do aktualizacji PST zapewnia również użytkownikom pewne zaawansowane funkcje, dzięki czemu mogą łatwo aktualizować pliki PST do plików PST w języku UNICODE. Ta aplikacja działa płynnie w dowolnym systemie operacyjnym Windows i możesz pobrać to narzędzie ze starszych do nowszych wersji systemu Windows. Użytkownicy wszystkich technicznych lub nietechnicznych środowisk mogą korzystać z tego zaawansowanego narzędzia do śledzenia zadań aktualizacji. Ponadto, ponieważ nie ma limitu rozmiaru, dowolny rozmiar pliku ANSI można przekonwertować na język UNICODE. Poza tym aplikacja zachowuje integralność i hierarchię plików, dzięki czemu użytkownicy mogą za każdym razem uzyskiwać dokładne wyniki. Za pomocą tego narzędzia aplikacja wykonuje natychmiastową konwersję.

Jak działa aplikacja?

Aby zwiększyć rozmiar pliku PST programu Outlook za pomocą tego zaawansowanego narzędzia Uaktualnij narzędzie PST, użytkownik musi wykonać poniższe czynności. Przyjrzyjmy się tym krokom;

Krok 1. Otwórz aplikację
Krok 2. Dodaj pliki
Krok 3. Spójrz na wybrane pliki
Krok 4. Wybierz lokalizację wyjściową
Krok 5. Kliknij przycisk „rozpocznij konwersję”

Te kroki może po prostu wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód. Co więcej, ze względu na wiarygodność użytkowników, zaawansowane narzędzie zapewnia również odpowiednie zrzuty ekranu z tych kroków.

Ostatnie słowa

Jeśli użytkownicy chcą zwiększyć rozmiar pliku PST programu Outlook, muszą przejrzeć ten blog. Blog dostarcza użytkownikom odpowiednich informacji o zwiększeniu rozmiaru plików PST. Ponadto omówiliśmy zarówno instrukcje, jak i techniczne rozwiązanie problemu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka