Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij załączniki z plików PST bez MS Outlook

27.09.22, 09:55
Wyodrębnianie niektórych załączników z pliku PST jest bardzo łatwe. Po prostu zaimportuj pojedynczy plik PST do programu Outlook i zapisz stamtąd załączniki.

Ale jeśli chcesz wyodrębnić wiele załączników z wielu plików pst, a nie masz zainstalowanego programu Outlook w swoim systemie. Obecnie wykonanie tego zadania wydaje się bardzo trudne. Dlatego w tym blogu będziemy uczyć się o metodach, które użytkownik może zastosować, aby wyodrębnić załączniki z plików PST programu Outlook. Przyjrzyjmy się najpierw, czym dokładnie jest plik PST.

POBIERZ TERAZ


Co to jest plik PST?

Microsoft Outlook używa plików PST do przechowywania i zapisywania wszystkich niezbędnych informacji, takich jak wydarzenia kalendarza, kontakty i wiadomości e-mail. Format pliku PST jest czasami nazywany folderami osobistymi, tabelą pamięci trybu offline (OST) lub folderami trybu offline, gdy jest używany jako pamięć podręczna w trybie Outlook Exchange. Klient poczty e-mail Microsoft Exchange, który później stał się programem Microsoft Outlook Zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom dostęp do skrzynek pocztowych serwera.

W tym blogu będziemy się uczyć o metodach, dzięki którym użytkownik będzie mógł wyodrębnić załączniki z plików PST.

Łatwo wyodrębnij pliki PST za pomocą narzędzia PST Extractor

PST Extractor to jedna z doskonałych opcji dla użytkowników, którzy chcą niezawodnie wyodrębniać pliki PST programu Outlook. Aplikacja jest profesjonalnie przetestowana. Użytkownicy mogą korzystać z narzędzia i za każdym razem uzyskiwać wiarygodne wyniki. To narzędzie do ekstrakcji PST pozwala użytkownikom łatwo i łatwo wyodrębnić pliki PST w programie Outlook. Aplikacja oferuje ładny graficzny interfejs użytkownika, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik może z niej korzystać. Użytkownicy mogą wyodrębniać pliki PST programu Outlook bez pomocy technicznej. W rezultacie użytkownicy mogą napotkać uszkodzone dane, gdy mają do czynienia z nadmiernymi problemami. Użytkownicy mogą uzyskiwać dokładne wyniki za każdym razem, gdy wyodrębniają plik PST programu Outlook. Ponieważ pożądany rezultat jest dostarczany użytkownikowi przez aplikację za każdym razem. Ta aplikacja umożliwia użytkownikom przeglądanie plików lub folderów, z których można wyodrębnić pliki PST programu Outlook. Co więcej, aplikacja nie zajmuje dużo miejsca w systemie operacyjnym. Bardzo kompatybilny dla użytkowników. Ta aplikacja systematycznie zarządza wszystkimi plikami PST programu Outlook, dzięki czemu użytkownicy nie napotykają żadnych przeszkód w wyodrębnianiu załączników z plików PST.

Użytkownik może zapoznać się z tym zaawansowanym narzędziem, pobierając bezpłatną wersję demo, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Kroki, aby wyodrębnić załączniki

Aby wyodrębnić załączniki z plików PST za pomocą tego zaawansowanego rozwiązania, użytkownicy muszą wykonać poniższe kroki. Przyjrzyjmy się tym krokom:

Krok 1- Zainstaluj narzędzie Wyodrębnij załączniki z plików PST w systemie operacyjnym Windows
Krok 2- Uruchom aplikację
Krok 3- Wybierz opcję typu eksportu, w której chcesz wyodrębnić pliki.
Krok 4- Wybierz rozszerzenie plików.
Krok 5- Przeglądaj lokalizację, aby zapisać wyodrębnione pliki PST programu Outlook.
Krok 6- W końcu kliknij przycisk „Przetwórz teraz”

Te kroki są łatwe do wykonania przez każdego użytkownika bez żadnego błędu. Ponadto użytkownik może rzucić okiem na zrzuty ekranu dostarczane przez to zaawansowane rozwiązanie, aby użytkownicy nie napotykali żadnych przeszkód.

Niektóre ważne funkcje aplikacji

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które zapewnia to zaawansowane rozwiązanie:

1. Duża dokładność: - Z dużą dokładnością wszystkie pliki są wyodrębniane z plików PST. Użytkownicy mogą łatwo wyodrębnić wybrane przez siebie pliki bez narażania się na jakiekolwiek uszkodzenie lub utratę danych.
2. Brak błędu: - Bez stawiania czoła jakimkolwiek błędom użytkownicy mogą łatwo wyodrębnić załączniki z plików PST. Jest to niezawodna metoda wyodrębniania załączników z plików PST.
3. Wygodny w użyciu: - Aplikacja może być używana w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Od starej do nowej wersji systemu operacyjnego Windows można używać tego zaawansowanego narzędzia. Aplikacja jest elastyczna w każdym systemie operacyjnym Windows.
4. Łatwy w obsłudze: - Użytkownicy mogą łatwo i wygodnie obsługiwać tę zaawansowaną aplikację PST Extractor. Każdy użytkownik z zaplecza technicznego lub nietechnicznego jest w stanie z łatwością obsługiwać aplikację i wyodrębniać załączniki.
5. Skanowanie i podgląd: — To zaawansowane narzędzie PST Extractor skanuje wszystkie pliki wybrane przez użytkownika do procesu wyodrębniania. Dzieje się tak, aby użytkownicy mogli za każdym razem uzyskać w pełni zweryfikowany wynik.
6. Selektywna ekstrakcja: - Aplikacja zapewnia możliwość wybrania dowolnej ilości plików PST do wyodrębnienia. Użytkownik może wybrać jeden lub wiele plików PST do wyodrębnienia z plików PST.

I wiele innych tego typu funkcji jest dostarczanych przez aplikację, aby zapewnić wygodę użytkownikom.

Streszczenie

Blog dotyczy metody łatwego śledzenia ekstrakcji załączników z plików PST. Narzędzie to profesjonalny, a także sprytny sposób na wyodrębnienie załączników z plików PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka