Dodaj do ulubionych

Wyodrębnij adresy e-mail z plików PST i OST

29.09.22, 13:12
Jak mogę wyodrębnić mój adres e-mail z pliku PST programu Outlook oraz pliku OST? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników programu Outlook.

Cóż, klient poczty MS Outlook jest jednym z powszechnie używanych klientów poczty e-mail, z których korzysta wielu użytkowników na całym świecie. Plik zawiera wszystkie niezbędne informacje, w tym kontakty, kalendarze, notatki, dzienniki, e-maile i tak dalej. I wiele razy z powodu niektórych powodów, dla których użytkownicy muszą wyodrębnić adres e-mail z pliku PST, a także z pliku OST.
Na tym blogu omówimy metody, dzięki którym użytkownik będzie mógł wyodrębnić adres e-mail. Przejdźmy dalej.

POBIERZ TERAZ

Koncepcje wyodrębniania adresów e-mail z pliku OST i PST

Oto powody, dla których użytkownik może wyodrębnić adres e-mail z plików OST i PST.

1. Powód 1: Aby wyodrębnić adresy e-mail z pliku OST programu Outlook, musisz skopiować go do pliku PST programu Outlook i otworzyć plik OST w programie Outlook — albo przekonwertuj format pliku, albo użyj przeglądarki plików OST, aby otworzyć i wyświetlić OST plik i skopiuj adres e-mail z wiadomości e-mail OST.
2. Powód 2: Po przekonwertowaniu OST na PST użytkownik musi otworzyć wszystkie wiadomości e-mail oraz skopiować i wkleić ten adres e-mail z wiadomości e-mail. Duży problem pojawia się, gdy trzeba wyodrębnić dużą liczbę identyfikatorów e-mail z pliku OST. Możesz także wyodrębnić adresy e-mail zarówno z załączników e-mail OST, jak i e-maili OST.
3. Powód 3: Teraz istnieje zautomatyzowane narzędzie, które może łatwo wyodrębnić adresy e-mail z plików OST. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo otwierać i przeglądać pliki OST bez konwertowania formatu pliku OST. Ponadto użytkownicy mogą łatwo wyodrębnić adres e-mail podczas korzystania z narzędzia.

Łatwo wyodrębnij adres e-mail za pomocą wyodrębnionych wiadomości e-mail z pliku PST programu Outlook

Narzędzie Extract Outlook PST to świetne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który musi wyodrębnić adres e-mail z plików PST. Aplikacja to świetne rozwiązanie dla każdego użytkownika. Każdy użytkownik w prosty i wydajny sposób może wyodrębnić adres e-mail z plików PST. Nie ma błędów, które napotykają użytkownicy podczas korzystania z tego zaawansowanego rozwiązania. Jest to łatwe rozwiązanie dla każdego użytkownika, który musi wyodrębnić adres e-mail z pliku PST i OST. Kroki ekstrakcji adresu e-mail są również bardzo proste do wykonania. Użytkownicy mogą łatwo dodawać swoje pliki PST i są w stanie wyodrębnić dowolną ilość e-maili za pomocą tego zaawansowanego narzędzia. Ponadto, dzięki różnorodnym funkcjom, każdy użytkownik może łatwo śledzić wyodrębnianie adresu e-mail z plików PST.

Wersja próbna jest dostarczana użytkownikom z tym zaawansowanym rozwiązaniem.

Jak działa aplikacja?

Aby śledzić wyodrębnianie wiadomości e-mail z plików PST za pomocą tego zaawansowanego narzędzia PST Extractor. Poniżej znajdują się etapy ekstrakcji:

Krok 1- Pobierz tę aplikację
Krok 2- Dodaj pliki PST i OST, z których chcesz wyodrębnić załączniki
Krok 3 – Uzyskaj podgląd tych danych
Krok 4- Dodaj lokalizację, aby zapisać te wyodrębnione pliki PST
Krok 5- Teraz w końcu kliknij przycisk procesu

Te kroki może łatwo wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód. Aplikacja zapewnia również odpowiednie zrzuty ekranu dla wygody użytkowników.

Najważniejsze cechy aplikacji

Oto niektóre z najważniejszych funkcji zapewnianych przez ten zaawansowany ekstraktor załączników PST dla aplikacji Windows. Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

1. Wygodny w użyciu-Zaawansowana przystawka do wyciągu z narzędzia PST jest jednym z wygodnych narzędzi, z których może korzystać użytkownik. Użytkownik może korzystać z tej zaawansowanej aplikacji w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Od starej do nowej wersji aplikacji Windows można używać tego zaawansowanego narzędzia.
2. Niezależne narzędzie — aplikacja Outlook PST Extractor jest niezależnym narzędziem, z którego może korzystać użytkownik. Bez uzależnienia od którejkolwiek aplikacji użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego rozwiązania.
3. Natychmiastowy wynik- Dzięki aplikacji natychmiastowy wynik jest dostarczany użytkownikom. Użytkownik musi wykonać tylko kilka kroków, aby szybko wyodrębnić plik PST oraz plik OST.
4. Duża dokładność - z dużą dokładnością można wyjąć wszystkie załączniki. Podczas pobierania załączników nie występuje żaden błąd. Dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu zachowana jest integralność plików.
5. Przyjazny dla użytkownika GUI- Aplikacja zapewnia przyjazny dla użytkownika GUI, który pomaga każdemu użytkownikowi łatwo wyodrębnić adres e-mail z pliku PST i OST. Nawet początkujący użytkownik jest w stanie korzystać z tego zaawansowanego narzędzia.

Streszczenie

Ten blog zawiera informacje o wyodrębnianiu adresu e-mail z plików PST oraz plików OST. Użytkownicy mogą zapoznać się z aplikacją, pobierając aplikację w wersji demonstracyjnej.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka