Dodaj do ulubionych

Zapisuj załączniki do poczty zbiorczo z PST

30.09.22, 13:11
MS Outlook to klient poczty e-mail, z którego korzysta prawie każda osoba, ponieważ jest łatwy w użyciu, utrzymaniu i dostosowywaniu. Użytkownicy mogą pracować z e-mailami, kontaktami, kalendarzami, zadaniami, notatkami i nie tylko.

Jest to jedna z najskuteczniejszych platform komunikacji e-mail, z której ludzie biznesu korzystają do interakcji z użytkownikami końcowymi. Mimo doskonałej jakości, rozmiar pliku nadal stanowi wyzwanie dla profesjonalistów. Użytkownicy napotykają wiele problemów podczas wyodrębniania załączników z plików PST.

Jeśli chcesz zbiorczo zapisywać wszystkie załączniki do wiadomości e-mail z plików PST programu Outlook, musisz przejrzeć ten blog.

POBIERZ TERAZ

Po co zapisywać wiele załączników z wielu wiadomości e-mail w Outlooku

Skrzynka odbiorcza Twojego profilu programu Outlook może zawierać tysiące e-maili. Te e-maile zawierają szereg powiązanych załączników.

Do wiadomości e-mail możesz dołączyć wszystko: obrazy, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, pliki pdf, skoroszyty, archiwa rar, pliki zip.

Twoja skrzynka pocztowa jest pełna powiązanych plików. Outlook zajmuje dużo czasu, aby załadować ogromny plik skrzynki pocztowej. Po tym, za każdym razem, gdy ponownie uruchamiam aplikację Outlook, otwieranie skrzynki pocztowej zajmuje dużo czasu.

Metody zapisywania załączników z e-maili

Oto niektóre z metod omówionych poniżej, po których użytkownik będzie mógł zapisywać załączniki z wiadomości e-mail. Przyjrzyjmy się tym metodom;

#Metoda 1: Automatycznie odłącz załączniki od wiadomości e-mail w Outlooku

Krok 1 – Najpierw uruchom aplikację Outlook
Krok 2 Następnie otwórz żądaną wiadomość e-mail, z której chcesz odłączyć załącznik.
Krok 3- Przejdź do zakładki Pliki i wybierz Zapisz załączniki, a następnie wybierz Wszystkie załączniki.
Krok 4- Wybierz lokalizację zapisu i kliknij przycisk OK, aby odłączyć załącznik od wiadomości e-mail w programie Outlook.

#Metoda 2: Oddziel załączniki od wiadomości e-mail programu Outlook za pośrednictwem VBA

Wbudowana opcja zapisywania programu Outlook oddziela tylko poszczególne załączniki od każdego e-maila. Nie można oddzielić wielu załączników od programu Outlook. W tym celu możesz dostosować skrypt VBA. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Aby rozpocząć zadanie, musisz najpierw utworzyć inny folder w dowolnym miejscu na swoim komputerze.
Uruchom program MS Outlook i wykonaj następujące kroki.

Krok 1. Umieść Naciśnij Alt + F11, aby otworzyć edytor VB.
Krok 2. Teraz skopiuj i wklej następujący skrypt VB do swojego edytora VB.
Prywatna sub Outlook_VBA_Save_Attachment()
„Deklaracje zmiennych”
Dim ns As NameSpace
Przyciemnij inb jako folder
Przyciemnij jako MailItem
Przyciemnij jako załącznik
„Inicjalizacja zmiennych”
Ustaw ns = Outlook.GetNamespace("MAPI")
Ustaw inb = ns.GetDefaultFolder(olFolderInbox)
Ścieżka_pliku = „D:\załącz\”
„Zapętlaj każdy element poczty”
Dla każdego elementu w inb.Items
„Pętla przez każdy załącznik”
Dla każdego atch W szt. Załączniki
Jeśli atch.type = olByValue Then
atch.SaveAsFile Ścieżka_pliku i atch.NazwaPliku
Zakończ, jeśli
Następny atch
Następny element
””” Powiadom o zakończeniu procesu
MsgBox „Załączniki wypakowane do: ” i Ścieżka_pliku
Napis końcowy
Krok 3. Naciśnij klawisz F5, aby uruchomić kod.
Krok 4. Po zakończeniu działania kodu wszystkie załączniki wiadomości e-mail zostaną rozdzielone na przestrzeń przydzieloną z programu Outlook.

Omówione powyżej metody są ręcznymi rozwiązaniami do zapisywania załączników z plików PST. Co więcej, wiele ograniczeń napotykają użytkownicy stosujący ręczną metodę zapisywania wiadomości e-mail.

Dlatego użytkownicy wolą wybrać aplikację PST Extractor, aby łatwo wyodrębnić załączniki z plików PST.

Zapisz załączniki z ich plików PST

Jest to jedna z najbardziej lubianych metod zapisywania załączników z plików PST. Aplikacja działa cuda i dobrze pasuje do każdej wersji systemu operacyjnego Windows. Aplikacja zapewnia szeroką platformę dla wszystkich użytkowników i daje każdemu użytkownikowi niezawodną szansę na zapisanie załączników z plików PST. To narzędzie PST Extractor jest aplikacją sprawdzoną przez ekspertów, dzięki czemu każdy użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego rozwiązania. Korzystając z aplikacji użytkownicy nie napotykają na żadne ograniczenia i mogą w wygodny sposób wydobyć załączniki. Użytkownicy mogą łatwo pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim komputerze.

Użytkownicy, którzy chcą wypróbować aplikację, mogą pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną aplikacji. korzystając z wersji demo, użytkownik będzie mógł wyodrębnić niektóre załączniki ze swoich plików PST.

Jak działa narzędzie?

Aby aplikacja działała za pomocą Zapisuj załączniki do poczty zbiorczo z wielu plików PST w Outlooku, użytkownik musi wykonać poniższe czynności. Te kroki obejmują:

Krok 1 – Najpierw zainstaluj narzędzie Outlook Extractor w swoim systemie Windows
Krok 2- Teraz uruchom aplikację
Krok 3- Wybierz plik programu Outlook, który chcesz wyodrębnić z podanej opcji przeglądania
Krok 4- Wybierz typ załącznika, do którego chcesz wyodrębnić pliki programu Outlook
Krok 5- Teraz naciśnij przycisk Przetwarzaj teraz i wyszukaj lokalizację, aby zapisać wyodrębnione pliki programu Outlook.

Bez żadnych ograniczeń każdy użytkownik jest w stanie wykonać te wygodne czynności. Ponadto użytkownicy mogą rzucić okiem na zrzuty ekranu dostarczane przez aplikację.

Ostateczny werdykt

Ten blog przedstawia wszystkie informacje, których potrzebuje użytkownik, aby zapisać załączniki z plików PST. Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Użytkownicy mogą łatwo śledzić wydobycie załączników. Ponadto do użytkowników należy wybór metody wyboru i postępowanie zgodnie z procedurą ekstrakcji.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka