Dodaj do ulubionych

Szybko odblokuj hasło do pliku PST programu

07.10.22, 09:42
Próbujesz znaleźć rozwiązanie, aby złamać hasło do pliku PST programu Outlook? Zapomniałeś starego hasła do pliku i szukasz sposobu na trwałe usunięcie hasła?

Plik Outlook PST lub plik osobistej pamięci jest jednym z ważnych plików przechowujących informacje o użytkowniku. Ten plik PST jest obsługiwany przez klienta poczty e-mail MS Outlook. Te informacje obejmują dzienniki, notatki, kalendarze i tak dalej. W ten sposób użytkownik chroni swój plik PST.

POBIERZ TERAZ

MS Outlook to bogaty w funkcje klient poczty e-mail przeznaczony dla firm i osób prywatnych w celu wymiany informacji z innymi w bezpiecznym środowisku. Co więcej, pliki PST programu Outlook są bezpieczne. Użytkownicy mogą tworzyć kopie plików PST, aby zachować je jako kopie zapasowe skrzynek pocztowych. Na podstawie wymagań użytkownika. Jeśli potrzebujesz dostępu do skrzynki pocztowej innego systemu, możesz bezpośrednio zaimportować jego plik PST do klienta Microsoft Office Outlook zainstalowanego na twoim komputerze. Jeśli użytkownicy obawiają się o bezpieczeństwo danych, utwórz hasło do pliku PST programu Outlook. Pozwala to użytkownikom chronić swoje dane przed wirusami i nieautoryzowanym użyciem. W pewnym momencie użytkownik zgubił lub zapomniał hasła do programu Outlook i musi odzyskać te dane.

W tym blogu będziemy omawiać metody, dzięki którym użytkownik będzie mógł odblokować hasło do pliku PST programu Outlook.

Metody odblokowania pliku PST chronionego hasłem

Użytkownik może postępować zgodnie z instrukcją lub profesjonalną metodą odblokowania plików PST chronionych hasłem. Chociaż omówiliśmy obie te metody odblokowania. To do użytkowników należy wybór metody wyboru i skorzystanie z niej.

Rzućmy okiem na metody odblokowania chronionego hasłem pliku PST.

Ręczna metoda odblokowania pliku PST

Począwszy od ręcznej metody odblokowania pliku PST. Ta metoda wymaga instalacji klienta poczty MS Outlook. Gdy użytkownik zainstaluje klienta poczty MS Outlook w swoim systemie, musi wykonać poniższe kroki. Te kroki nie są łatwą metodą do wykonania przez każdego użytkownika, dlatego wymagają wskazówek technika. Przyjrzyjmy się tym krokom:

Krok 1 – Zamknij konto programu Outlook i wykonaj kopię zapasową pliku .pst przed kontynuowaniem. Następnie kliknij Enter
Krok 2 – Następnie możesz utworzyć kopię oryginalnego pliku PST o nazwie nazwapliku.psx.
Krok 3 – Zmień nazwę oryginalnego pliku PST, aby uniknąć nieporozumień.
Krok 4- W wierszu polecenia wpisz ponownie pst19upg - ścieżka do pliku PST (nazwapliku.psx).
Krok 5- Teraz znajdziesz nowy plik PST bez hasła.
Krok 6- Wreszcie możesz otworzyć chronione hasłem pliki PST programu Outlook w celu odblokowania.

Oto kroki, aby odblokować plik PST. Co więcej, użytkownicy napotykają pewne ograniczenia, które powodują wiele ograniczeń dla prostego użytkownika w przestrzeganiu tej procedury. Ograniczenia te wpływają na odblokowanie przez użytkowników plików PST chronionych hasłem.

Ograniczenia metody ręcznej

Użytkownik, który chce odblokować chroniony hasłem plik PST, napotyka pewne ograniczenia. Użytkownicy napotykają przeszkody, takie jak złożone metody do naśladowania, kroki są skomplikowane, dokładność nie jest zapewniona i nie nadaje się do jednoczesnego odblokowywania dużych ilości plików PST. Poza tym, jeśli użytkownik zapomni lub wykona niewłaściwy krok, musi ponownie wykonać długą procedurę, aby móc odblokować chroniony hasłem plik PST.

Dlatego zaleca się korzystanie z aplikacji PST Password Recovery w celu niezawodnego odblokowania pliku PST.

Użyj alternatywnego rozwiązania

odblokuj hasło do pliku PST programu Outlook za pomocą tego zaawansowanego narzędzia do odzyskiwania hasła PST. Ta aplikacja jest świetną opcją dla wszystkich użytkowników, którzy muszą usunąć hasła z plików PST. Integralność plików nie jest zmieniana przez aplikację. Dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu wykonywana jest procedura natychmiastowego usuwania hasła. Użytkownik nie napotka żadnych problemów podczas wykonywania procedury usuwania hasła. Ta zaawansowana aplikacja zachowuje integralność plików. Użytkownicy mogą łatwo wykonać procedurę usuwania hasła bez żadnych problemów. Użytkownicy mogą łatwo postępować zgodnie z procedurą usuwania hasła. Kroki obejmują dodanie pliku PST i kliknięcie opcji usuwania hasła.

Na koniec usuń hasło i zapisz plik PST, aby zakończyć proces. Ta aplikacja oferuje bezpłatne narzędzie próbne, aby dowiedzieć się więcej o aplikacji. Natychmiastowe wyniki są dostarczane użytkownikom za każdym razem. Bez żadnych ograniczeń procedura usuwania hasła jest zakończona. Ta zaawansowana aplikacja nie zmieni dokładności plików. W tym zaawansowanym rozwiązaniu aplikacja utrzymuje nienaruszoną hierarchię plików. Brak utraty danych lub uszkodzenia danych podczas wykonywania procedury usuwania hasła. Ponadto, instalacja klienta poczty MS Outlook nie jest wymagana przez użytkownika.

Procedura działania aplikacji

Do pracy aplikacji PST Password Recovery użytkownik musi wykonać pewne procedury lub kroki. Każdy użytkownik może niezawodnie wykonać te kroki bez żadnych przeszkód. Rzućmy okiem na te kroki, aby odblokować hasło do chronionego hasłem pliku PST.

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania hasła PST z systemu operacyjnego Windows
Krok 2- Uruchom aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, które chcesz odzyskać
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 — Kliknij przycisk „Przetwarzaj”
Użytkownicy z przeszkodami lub bez nich mogą łatwo wykonać te kroki, aby odblokować plik PST chroniony hasłem.

Ta aplikacja służy każdemu użytkownikowi do wygodnego odblokowania chronionego hasłem pliku PST. Jeśli użytkownik napotka jakąkolwiek przeszkodę podczas procesu odblokowywania pliku PST, może rzucić okiem na zrzuty ekranu dostarczone przez to zaawansowane rozwiązanie. Użytkownikowi będzie łatwiej, jeśli spojrzy na te zrzuty ekranu z odblokowania pliku PST chronionego hasłem PST. Ponadto aplikacja zapewnia wiele zaawansowanych funkcji, które pomogą każdemu użytkownikowi w łatwym odblokowaniu pliku PST programu Outlook.

Ostatnie słowa

W tym blogu omówiliśmy różne sposoby łamania haseł do plików PST programu Outlook. Po zrozumieniu każdej metody możesz zdecydować, której użyć do tego konkretnego zadania. Jeśli jednak nie pamiętasz poprzedniego hasła do swojego pliku PST, zdecydowanie zaleca się skorzystanie z profesjonalnego rozwiązania.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka