Dodaj do ulubionych

Jak uzyskać dostęp do pliku PST chronionego hasłem

14.10.22, 08:32
„Cześć, czy wiesz, jak odblokować chroniony hasłem plik PST bez hasła? Kilka dni temu zaszyfrowałem kilka ważnych wiadomości e-mail w pliku PST, ale nie miałem kopii zapasowej tego pliku PST. użyć pliku w trybie pilnym, ale nie mam do niego dostępu. Jak mogę łatwo otworzyć plik PST chroniony hasłem?”

Plik PST zawiera poufne lub poufne W takim przypadku zawartość pliku PST może wymagać zaszyfrowania w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem.

POBIERZ TERAZ

Może być również konieczne odblokowanie pliku PST hasłem przed jego otwarciem. Może normalnie odszyfrować i uzyskać dostęp do plików PST zaszyfrowanych za pomocą klucza.

Jednak dzieje się coś bardzo podobnego do powyższego scenariusza. Zapomnienie haseł leży w ludzkiej naturze. Nie pamiętam wszystkiego na tym świecie. Zwykle użytkownik zapomina hasła swojego pliku PST i nie może go otworzyć. nie martw się. W tym blogu przedstawimy najczęściej używane metody otwierania jego pliku PST chronionego hasłem. W tym miejscu zalecamy również korzystanie z niezawodnego oprogramowania do łamania haseł do plików PST.

Zapomniałeś hasła z plików PST programu Outlook?

Jeśli zapomnisz hasła i utracisz dostęp do swoich plików, może się to przydarzyć każdemu. Nie ma jeszcze możliwości odzyskania hasła w MS Outlook, więc nie można go stamtąd odzyskać. Dlatego nie mogę uzyskać dostępu do pliku w Outlooku. Otrzymasz monit o „złe hasło”.
Teraz musimy zastosować strategię, która umożliwi nam dostęp do plików chronionych hasłem bez wpisywania hasła. Użytkownik może skorzystać z dwóch metod. Możesz użyć metody ręcznej lub metody automatycznej. Metoda ręczna ma wiele ograniczeń. Jednak metody automatyczne umożliwiają użytkownikom dostęp do treści bez żadnego wysiłku. Wybór należy do Ciebie, więc wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Wymienię tutaj obie metody i pozwolę Ci zdecydować, która z nich jest dla Ciebie lepsza.

Scenariusze, w których musisz otworzyć plik PST chroniony hasłem

Istnieje wiele sytuacji, w których można odblokować plik PST chroniony hasłem. Poniżej znajdują się sytuacje, w których musisz odblokować plik PST chroniony hasłem.

1. Jest to świetne z punktu widzenia bezpieczeństwa treści, szczególnie w przypadku wrażliwych treści.
2. Ochrona hasłem PST jest również niezbędna podczas udostępniania poufnych danych osobowych, wiadomości e-mail, kontaktów itp.
3. Jeśli pracuje w dziale bezpieczeństwa dużej firmy, prosi pracowników o zastosowanie ochrony hasłem do jego plików PST w celu ochrony ważnych informacji.
4. Jeśli plik PST wpadnie w niepowołane ręce podczas zajmowania się informacjami związanymi z patentami, własność intelektualna firmy może być zagrożona. Jeśli jednak plik PST jest chroniony hasłem, szanse na otwarcie pliku przez nieuprawnioną osobę i jego niewłaściwe użycie są znacznie zmniejszone.

Jak odblokować plik PST programu Outlook chroniony hasłem?

To bardzo frustrujące, gdy tracisz dostęp do ważnych plików PST. Ale nie trać nadziei. W tej sekcji przedstawimy trzy metody łamania plików PST chronionych hasłem. Ponieważ nie ma oficjalnego rozwiązania firmy Microsoft do odblokowywania plików PST chronionych hasłem, udostępniliśmy dwa ręczne rozwiązania i jedno profesjonalne rozwiązanie do otwierania plików PST chronionych hasłem bez hasła. Wystarczy zastosować dowolną z metod, aby uzyskać dostęp do pliku PST chronionego hasłem.

Jak uzyskać dostęp do hasła z pliku PST programu Outlook? -Ręczne rozwiązanie

Aby ręcznie uzyskać dostęp do hasła z pliku PST niż użytkownik musi wykonać poniższe kroki.

Krok 1. Zainstaluj i uruchom program Microsoft Outlook 2010.
Krok 2. Otwórz MS Outlook 2010, przejdź do Plik >> Ustawienia konta i wybierz Ustawienia konta.
Krok 3. Na karcie Ustawienia konta kliknij Pliki danych, wybierz ścieżkę/lokalizację pliku danych programu Outlook i dotknij Ustawienia.
Krok 4. Otworzy się nowe okno o nazwie Plik danych programu Outlook. Kliknij Zmień hasło.

Oto jak zmienić hasło i uzyskać dostęp do pliku danych programu Outlook. Istnieje wiele ograniczeń, które napotykają użytkownicy stosujący metodę ręczną.

Ograniczenia rozwiązania ręcznego;

To ręczne rozwiązanie ma swoje wady. Dostępny jest tylko Microsoft Outlook 2002 i wcześniejsze wersje. Dlatego nie można go używać z Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003. Ponadto można usuwać hasła tylko z plików ANSI PST, a nie z plików UNICODE PST.

Aby skorzystać z tej pierwszej metody, musisz również zainstalować program Microsoft Outlook 2010.

Profesjonalna metoda dostępu do pliku

Dostęp do narzędzia PST chronionego hasłem jest najlepszą metodą, jeśli chcesz otworzyć zablokowany plik PST programu Outlook. Jest to zaawansowane narzędzie, które umożliwia użytkownikom otwieranie plików PST chronionych hasłem bez hasła. To narzędzie jest całkowicie bezpieczne, bezpieczne i łatwe w użyciu. Jest bardzo bogaty w funkcje i potężny, co czyni go wyjątkowym do łamania haseł do plików PST.

To oprogramowanie wymaga bardzo niewielu szczegółów technicznych i pozwala użytkownikom złamać hasła do plików PST za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Za pomocą tego narzędzia bardzo łatwo jest odblokować pliki PST. Jest to potężne narzędzie do usuwania haseł PST, które obsługuje wszystkie najnowsze i poprzednie wersje plików PST programu Outlook.

Aplikacja udostępnia również bezpłatną wersję demonstracyjną, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu.

Praca nad narzędziem

Aby użytkownik mógł uzyskać dostęp do pliku PST chronionego hasłem za pomocą oprogramowania chronionego hasłem PST, użytkownik musi wykonać poniższe kroki:

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania hasła PST
Krok 2- Uruchom aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, które chcesz odzyskać
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 — Kliknij przycisk „Przetwarzaj”

Oto kroki umożliwiające uzyskanie dostępu do hasła z pliku PST. Bez żadnych przeszkód użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do plików PST chronionych hasłem. Aby zapewnić wiarygodność zrzutów ekranu użytkowników z tych kroków, aplikacja zapewnia również.

Ostateczny werdykt

Ten blog zawiera informacje na temat uzyskiwania dostępu do plików PST chronionych hasłem. Istnieje instrukcja, a także profesjonalna metoda dostępu do pliku PST chronionego hasłem. To od użytkowników zależy wybór metody wyboru.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka