Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać ukryte hasła PST?

17.10.22, 08:27
W odpowiedzialnym świecie zapominanie o rzeczach to nic wielkiego. Ale sprawy się komplikują, gdy zapomnimy hasła do jednego z ważnych plików. W przypadku internetowych usług poczty e-mail, takich jak Gmail, Yahoo Mail i Hotmail, użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, aby uzyskać pomoc i łatwo odzyskać swoje hasła. Użytkownicy są zdezorientowani co do procedury odzyskiwania haseł.

POBIERZ TERAZ

Istnieją różne metody odzyskiwania hasła do plików PST przez użytkownika. Na tym blogu będziemy omawiać to samo.

Jak zabezpieczyć hasłem plik PST

Ochrona danych komputerowych hasłem sprawia, że ​​dane są bezpieczniejsze i bardziej podatne na wszelkie zagrożenia.

Załóżmy, że korzystasz z udostępnionego komputera, który nie ma indywidualnych kont użytkowników. Nie chcę, aby inni widzieli moje prywatne e-maile. Możesz wprowadzić hasło, aby chronić plik PST. Korzystanie z CRC32 odbywa się w MS Outlook. Algorytm ten służy do ochrony hasłem plików PST.

Hasło jest następnie wymagane do otwarcia pliku PST. Ochrona hasłem pliku PST jest bardzo łatwa. Microsoft Outlook umożliwia przypisywanie haseł do poszczególnych plików PST. Wykonaj poniższe kroki;

Krok 1 – Najpierw uruchom program Microsoft Outlook w swoim systemie.
Krok 2 Na pasku zadań kliknij kartę Plik > Ustawienia konta > Ustawienia konta.
Krok 3 – W oknie dialogowym Ustawienia konta kliknij kartę Pliki danych i wybierz pliki danych programu Outlook, które chcesz zabezpieczyć hasłem.
Krok 4- Kliknij przycisk Zmień hasło..., aby zastosować hasło do pliku PST.
Krok 5- Wprowadź swoje hasło. Możesz przypisać dowolny rodzaj hasła. Następnie wprowadź ponownie to samo hasło, aby potwierdzić. Możesz również zapisać to hasło na swojej liście haseł.
Krok 6- Kliknij OK, aby potwierdzić.

W ten sposób możesz łatwo zabezpieczyć hasłem pliki PST. Hasło jest teraz ustawione w celu ochrony danych skrzynki pocztowej w pliku PST.

Przydatne wskazówki dotyczące ochrony hasłem

Porada 1: Najpierw wybierz silne hasło zawierające kombinację wielkich i małych liter, cyfr i symboli. Pamiętaj, że używanie dłuższych i bardziej złożonych haseł jest bezpieczniejszym sposobem szyfrowania pliku PST.

Wskazówka 2: Zapamiętaj hasło podane do pliku danych programu Outlook. Z powodu zapomnienia o tym Microsoft nie może go odzyskać. Dlatego zaleca się zapisanie hasła w dzienniku lub podobnym.

Nie pamiętasz hasła PST?

Bardzo często zapomina się hasło. Często zdarza się, że zgubisz lub zapomnisz hasła do pliku danych programu Outlook. Wiele osób czuje się też winnych zapomnienia swoich haseł. Jeśli zgubisz lub zapomnisz hasła, nie będziesz mógł otworzyć pliku PST. Ponadto, jeśli spróbujesz otworzyć chroniony hasłem plik PST z nieprawidłowym hasłem, otrzymasz komunikat „Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Wpisz ponownie hasło”. Myślę, że jesteśmy we właściwym czasie. Należy pamiętać, że nie ma możliwości otwarcia pliku PST chronionego hasłem, dopóki nie wprowadzisz poprawnego hasła. Ale jak odzyskać hasło PST, jeśli zostanie utracone? Jeśli gdzieś to zapiszesz, możesz łatwo odzyskać hasło do pliku PST.

Jeśli jednak nie ma możliwości odzyskania utraconego hasła PST, musisz użyć profesjonalnego rozwiązania do odzyskiwania hasła programu Outlook. Narzędzie innej firmy nie może przywrócić oryginalnego hasła, ale podając nowe hasło, możesz odzyskać hasło PST. Możesz odblokować pliki. Wielu dostawców oferuje oprogramowanie do odzyskiwania haseł PST w Internecie. Przed wyborem upewnij się, że wybrałeś najlepszy.

Wiele metod odzyskiwania plików PST

Istnieje wiele metod odzyskiwania plików PST przez użytkownika. Omówimy obie procedury odzyskiwania plików PST. przyjrzyjmy się im;

Podejście 1: dla MS Outlook 2010 i nowszych wersji

Krok 1 – Najpierw otwórz program Microsoft Outlook 2010 na komputerze lokalnym
Krok 2 – Następnie przejdź do Plik >> Ustawienia konta >> Opcja Ustawienia konta
Krok 3 – Następnie otworzy się okno ustawień konta. Teraz musisz przejść bezpośrednio do zakładki Pliki danych
Krok 4- Teraz musisz wybrać żądaną ścieżkę pliku PST i kliknąć przycisk Ustawienia
Krok 5- Otworzy się nowe okno. Wystarczy kliknąć opcję Plik danych programu Outlook i kliknąć przycisk Zmień hasło.
Krok 6- Ustaw żądane nowe hasło tutaj i kliknij przycisk [OK].

Podejście 2; Korzystanie z rozwiązania alternatywnego

Ta metoda wymaga zainstalowania aplikacji Odzyskiwanie ukrytych haseł PST. Użytkownik musi wykonać poniższe kroki, aby odzyskać ukryte hasło PST. Wykonaj następujące kroki;

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania hasła PST na swój system operacyjny Windows
Krok 2 – Przedstaw aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, do których chcesz uzyskać dostęp
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 - Kliknij przycisk „Przetwarzaj”.

Bez żadnych ograniczeń użytkownicy mogą wygodnie śledzić odzyskiwanie plików PST.

O aplikacji

Odzyskaj hasło z plików Outlook PST Tool to zaawansowana aplikacja preferowana przez ekspertów. Odzyskiwanie hasła odbywa się bez narażania się na żadne kłopoty. Aplikację można wygodnie zainstalować za pomocą narzędzia w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Ta zaawansowana aplikacja może być bezpłatnie pobierana przez użytkowników bez żadnych przeszkód. Aplikacja pomaga każdemu użytkownikowi w wygodnym odzyskiwaniu hasła z plików PST. Pliki są utrzymywane w takim stanie, w jakim jest to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania hasła PST. Natychmiastowe odzyskanie hasła odbywa się za pomocą urządzenia.

Ostatnie słowa

Na blogu pokrótce wyjaśniono odzyskiwanie hasła z plików PST. Użytkownicy mogą wybrać swój sposób, aby odzyskać hasło ze swoich plików PST. Chociaż niezawodne odzyskiwanie hasła odbywa się za pomocą aplikacji do odzyskiwania hasła PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka