Dodaj do ulubionych

Jak korzystać z programu Outlook PST Unlocker?

18.10.22, 09:23
Jeśli korzystasz z ustawień IMAP na swoim koncie Outlook, wygodnie jest zarządzać całym pakietem danych zawierających poufne informacje w jednym pliku PST programu Outlook. Możesz eksportować, tworzyć kopie zapasowe, przywracać i chronione hasłem pliki PST w samym Outlooku.

Wielu użytkowników programu Outlook chce chronić swoje pliki PST hasłem, aby nie było możliwości podsłuchiwania. Można chronić swoje pliki PST w programie Outlook, wybierając Unikalny plik danych w ustawieniach.

W scenariuszu, w którym zapomniałeś hasła ustawionego w pliku PST i nie możesz uzyskać dostępu do pliku PST, wymagane jest rozwiązanie. Ponowne odblokowanie pliku PST może być żmudnym zadaniem. Przeczytaj komentarze użytkowników i ekspertów poniżej.

POBIERZ TERAZ

„Zapomniałem hasła, które ustawiłem dla głównego konta PST, więc nie mogę otworzyć pliku. Zawiera rachunki i rachunki. Jestem sfrustrowany po wypróbowaniu kilku sztuczek. Nic nie działa”. Tak było” — skomentował użytkownik społeczności Microsoft.

„Personel pomocy technicznej firmy Microsoft w żadnych okolicznościach nie może pomóc w łamaniu haseł stosowanych do plików lub funkcji programu firmy Microsoft”. nie może otrzymać wsparcia, o którym mowa w tym artykule. Metody, których możesz użyć, aby odzyskać dostęp do plików PST.

Obejście – narzędzie pst19upg do usuwania hasła PST

Jak wspomniano powyżej, nie ma oficjalnego sposobu na złamanie zablokowanego pliku PST. Możesz jednak znaleźć rozwiązanie swojego problemu, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem poniżej. Rzućmy okiem na te kroki:

Krok 1 – Uruchom SCANPST.EXE na kopii zapasowej zablokowanego pliku PST.

Uwaga: Wyszukaj pliki EXE w określonej ścieżce dla różnych wersji programu Outlook.

Dla programu Outlook 2007

1. 32-bitowy: C:\Programy\Microsoft Office\Office12
2. 64-bitowy: C:\Programy (x86)\Microsoft Office\Office12

Dla programu Outlook 2013

1. 32-bitowy: C:\Programy\Microsoft Office \Office15
2. 64-bitowy: C:\Programy (x86)\Microsoft Office\Office15

Do programu Outlook 2016

1. 32-bitowy: C:\Programy\Microsoft Office\root\Office16
2. 64-bitowy: C:\Programy (x86)\Microsoft Office\root\Office16
Uwaga: Nie używaj opcji tworzenia kopii zapasowej programu SCANPST.EXE, jeśli masz już plik kopii zapasowej oryginalnego pliku.

Krok 2 – Uruchom narzędzie Skanuj PST w swoim systemie, kliknij przycisk Przeglądaj i wybierz plik PST chroniony hasłem.
Krok 3 – Po dodaniu plików PST kliknij przycisk Start.
Krok 4- Zaznacz pole wyboru Utwórz kopię zapasową zeskanowanych plików przed naprawą. Jeśli narzędzie wyświetla komunikat „Błędy znalezione w tym pliku”, kliknij przycisk Napraw.
Krok 5- Po naprawieniu plików kliknij OK, aby wyjść z narzędzia.
Krok 6- Uruchom wiersz polecenia.
Krok 7 - Wprowadź ścieżkę PST w wierszu polecenia. Na przykład C:\Moje dokumenty\pst19upg.exe – user.pst.
Krok 8 – tworzona jest kopia pliku PST w formacie .psx. Teraz zmień nazwę kopii zapasowej pliku PST oraz starego pliku PST.
Krok 9 – Uruchom program Outlook i zaimportuj nowy plik PST z usuniętymi hasłami.

Oto kroki ręcznego odblokowania plików PST. Co więcej, użytkownicy napotykają wiele ograniczeń, stosując ręczną metodę odblokowywania pliku PST. W ten sposób użytkownik będzie mógł wybrać aplikację do odzyskiwania hasła PST.

Narzędzie do odzyskiwania hasła PST

Usuń hasło i odblokuj pliki PST za pomocą oprogramowania Outlook PST Unlocker. To narzędzie jest profesjonalnie testowane i polecane przez ekspertów. Aplikacja obsługuje grupowe usuwanie haseł, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać dowolną liczbę plików PST, aby usunąć hasła. Użytkownicy mogą łatwo śledzić usuwanie hasła bez żadnych błędów i przeszkód. Proces odblokowywania plików PST jest łatwy dzięki oprogramowaniu do odzyskiwania hasła PST. Aby odblokować plik PST, wystarczy wykonać kroki 5-6. Zainstaluj aplikację zgodnie z krokiem 1 i dodaj plik PST. Następnie użytkownik musi tylko kliknąć pole wyboru usuwania hasła. Na koniec wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać odblokowany plik PST. Ponieważ to narzędzie jest samodzielną aplikacją, użytkownicy nie muszą instalować żadnej innej aplikacji w celu odblokowania. Wyniki są natychmiast publikowane dla użytkowników. Jest to jedna z najlepszych aplikacji, których użytkownik może używać do usuwania haseł z plików PST. Aplikacja jest również wysoce kompatybilna, użytkownicy mogą korzystać z tego narzędzia w dowolnym systemie operacyjnym Windows. Użytkownicy mogą wybrać jeden lub wiele plików PST, aby usunąć hasła z plików PST. Technologia haseł jest usuwana bez żadnych ograniczeń.

Kilka świetnych funkcji

Rzućmy okiem na funkcje zapewniane przez to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania hasła PST:

1. Niezależna aplikacja- Ta aplikacja do odzyskiwania hasła PST jest niezależnym rozwiązaniem dla każdego użytkownika. Użytkownik nie musi być zależny od żadnego innego narzędzia do przeprowadzania odblokowania plików PST. Ponadto użytkownik nie musi instalować klienta poczty MS Outlook.
2. Zdrowy wynik - To zaawansowane rozwiązanie zapewnia zdrowe wyniki za każdym razem. Narzędzie utrzymuje integralność plików. Aplikacja zapewnia 100% dokładny wynik.
3. Zgodny z systemem Windows — ta aplikacja do odzyskiwania hasła PST jest kompatybilna z każdą wersją systemu Windows. Użytkownik może korzystać z aplikacji od starej do nowej wersji systemu Windows.
4. Świetny GUI- aplikacja PST Password Recovery zapewnia świetny i zaawansowany graficzny interfejs użytkownika, który pomaga każdemu użytkownikowi w wygodnym odblokowywaniu plików PST. Nawet niezaawansowany użytkownik może łatwo odblokować swoje pliki PST.
5. Brak ograniczeń - ta zaawansowana aplikacja nie nakłada żadnych ograniczeń związanych z rozmiarem lub liczbą, które użytkownik może dodać w dowolnym rozmiarze i dowolnej liczbie plików PST do odblokowania.
6. Selektywne odblokowywanie - aplikacja promuje wybór plików PST według użytkownika. Użytkownik może wybrać dowolną ilość plików do procedury odblokowania.
7. Odblokuj dowolne złożone hasło - aplikacja jest w stanie odblokować złożone i łatwe hasła. Użytkownik nie napotyka żadnej przeszkody.

Narzędzie zapewnia wiele innych funkcji.

Ostatnie słowa

Blog zapewnia świetne rozwiązanie do odblokowywania plików PST. Do użytkowników należy wybór metody odblokowania plików PST. Użytkownik może odblokować pliki PST jako profesjonalną metodę procedury odblokowania.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka