Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać hasło Outlook PST online?

19.10.22, 08:42
W tym stuleciu wiele osób używa programu Microsoft Outlook do bezpiecznego udostępniania ważnych baz danych i przechowywania ważnych baz danych w pliku typu PST (Personal Storage Table). Ponieważ MS Outlook to łatwy sposób komunikowania się z innymi ludźmi. Narzędzie oferuje również możliwość bezpiecznego zapisywania ważnych baz danych w lokalnych plikach pamięci systemu. Wiadomości, kalendarze, wydarzenia itp. w plikach PST.

Zapewnia również możliwość szyfrowania plików PST za pomocą „hasła” w celu ochrony ważnych elementów w pliku PST przed kradzieżą i wirusami. Ze względów bezpieczeństwa bazy danych programu Outlook wielu użytkowników zapisuje swoje hasła w plikach PST.

POBIERZ TERAZ

Jednak zdarzają się sytuacje, w których użytkownicy muszą stawić czoła scenariuszom, w których przypadkowo zapominają swoich haseł, aw takiej sytuacji nie mają nawet kopii zapasowej. W takim przypadku użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do ważnych wiadomości i informacji ani odzyskać ich za pomocą innych dostępnych opcji. Przynajmniej jedynym sposobem na odzyskanie danych pliku PST jest zresetowanie hasła do pliku PST programu Outlook.

W tym blogu przedstawię kilka darmowych i łatwych metod odzyskiwania utraconych haseł do plików PST i pomocy w odblokowaniu plików PST.

Metody odzyskiwania hasła PST

Istnieją dwa sposoby odblokowania plików PST: -

#Metoda 1- Jak ręcznie odblokować PST.
#Metoda 2 – Automatyczne oprogramowanie do odzyskiwania hasła do pliku PST programu Outlook.

Ręcznie odblokuj pliki programu Outlook

Krok 1 – Pierwszym krokiem jest zamknięcie programu Outlook, jeśli jest otwarty.
Krok 2- Kopia zapasowa pliku PST jest wymagana przed ręcznym procesem rozwiązywania.
Krok 3 – Uruchom narzędzie {scanpst.exe}.
Krok 4- Następnie wpisz polecenie Window + R, aby otworzyć polecenie wiersza polecenia, wpisz pst19up w pliku PST i kliknij Enter.
Krok 5- Utworzono kopię jego pliku PST o nazwie „nazwapliku.psx”.
Krok 6: Zmień nazwę oryginalnego pliku .pst na stary plik .pst.
Krok 7 – Następnie pobierz plik programu Outlook.
Krok 8 - Na koniec otwórz plik PST w Outlooku bez hasła.

W ten sposób możesz odzyskać utracone hasła do plików PST, co jest bardzo częstym zadaniem dla początkujących. Nie jest to łatwy sposób dla nowych użytkowników na odblokowanie plików PST. Dlatego zdecydowanie zalecamy wszystkim użytkownikom wypróbowanie tego innego rozwiązania, które może automatycznie odblokowywać pliki PST.

Usuń hasła z programu Outlook PST – Odzyskiwanie hasła PST

Odzyskaj aplikację online Outlook PST Password pozwala na usuwanie haseł z plików PST online. Ukończyłeś łatwe i skuteczne usuwanie hasła. Użytkownicy nie będą mieli problemów z odzyskiwaniem haseł do plików PST. Dzięki tej aplikacji użytkownik może łatwo usunąć hasło z pliku PST. Co więcej, użytkownicy mogą łatwo śledzić proces usuwania hasła. Użytkownicy nie muszą instalować żadnej aplikacji, aby usunąć pliki PST z hasłami. Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu możesz łatwo odzyskać wszelkiego rodzaju hasła. Aplikacja ma również niezliczoną kompatybilność, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z tej aplikacji w dowolnym systemie operacyjnym Windows.

Kroki odzyskiwania haseł do plików PST są tak łatwe, że nawet początkujący użytkownik może wykonać zadanie usuwania hasła. Narzędzie zapewnia bezpieczeństwo plików. Użytkownicy mogą teraz łatwo usunąć zabezpieczenia z plików PST za pomocą tego zaawansowanego i profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do odzyskiwania hasła PST. Każdy użytkownik może bez ograniczeń usunąć zabezpieczenia z pliku PST. Nie ma możliwości wystąpienia błędu podczas usuwania hasła. Ta zaawansowana aplikacja błyskawicznie usuwa zabezpieczenia PST. Ta aplikacja oferuje szeroką gamę platform dla wszystkich użytkowników.

Praca nad narzędziem

Aby odzyskać pliki Outlook PST za pomocą zaawansowanej aplikacji Narzędzie do usuwania hasła PST, użytkownik musi wykonać poniższe kroki. Miejmy na nich zegarek:

Krok 1 – Pobierz narzędzie do odzyskiwania plików PST z systemu operacyjnego Windows
Krok 2- Uruchom aplikację
Krok 3- Wprowadź pliki PST programu Outlook, które chcesz odzyskać
Krok 4- Wybierz, aby usunąć hasło do tego pliku PST programu Outlook lub zresetować hasło.
Krok 5 — Kliknij przycisk „Przetwórz”

Odzyskiwanie hasła PST programu Outlook odbywa się bez żadnych przeszkód. Odpowiednie zrzuty ekranu kroków są również zapewniane przez to zaawansowane rozwiązanie.

Niektóre funkcje aplikacji

Oto niektóre z niesamowitych funkcji, które zapewnia to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania hasła PST. Rzućmy okiem na te kroki:

1. Łatwe usuwanie haseł — użytkownicy nie muszą robić nic więcej, aby usunąć hasła z plików PST programu Outlook. Aplikacja usuwa tylko hasła w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony. Rozmiar pliku nie ma znaczenia, jeśli chodzi o usuwanie haseł. Aplikacja szybko wykonuje to zadanie, nie napotykając żadnych przeszkód.
2. Szybkie odzyskiwanie- Szybki dostęp do pliku PST programu Outlook zakończone. Ta funkcja obsługuje długie i złożone hasła. Ta aplikacja może usuwać hasła z dużą szybkością i doskonałą dokładnością.
3. Przyjazny dla użytkownika — aplikacja zapewnia przyjazny interfejs użytkownika, którym mogą zarządzać nawet osoby nietechniczne. Ta aplikacja jest bardzo zaawansowana, ale łatwa w użyciu z inteligentnym graficznym interfejsem użytkownika. Użytkownicy muszą korzystać z tego niesamowitego narzędzia. Za pomocą zaledwie 4-5 kroków usuwania narzędzi możesz bez wysiłku odzyskać hasło do plików PST programu Outlook.
4. Podgląd plików - aplikacja zapewnia odpowiedni podgląd plików PST programu Outlook, dzięki czemu użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów. Ten podgląd jest tworzony w celu poinformowania użytkownika o zmienionym układzie pliku. Aplikacja automatycznie przeskanuje wszystkie wybrane przez Ciebie pliki PST.
5. Zachowaj dokładność- Ta aplikacja gwarantuje 100% dokładność w pobieraniu plików PST programu Outlook. Aplikacja w żaden sposób nie obsługuje uszkodzonych plików danych, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dokładne wyniki z aplikacji. Elementy pliku pozostają nienaruszone podczas korzystania z tego doskonałego narzędzia.
6. Niezależne narzędzie- Ta aplikacja do odzyskiwania hasła PST jest niezależnym rozwiązaniem, z którego mogą korzystać użytkownicy. Użytkownik nie musi polegać na żadnej innej aplikacji, aby odblokować chroniony hasłem plik PST. Ponadto nie musisz instalować klienta poczty e-mail MS Outlook.

Oto niektóre z funkcji dostarczanych przez to zaawansowane narzędzie.

Streszczenie

Ten blog zawiera informacje na temat odzyskiwania hasła z plików PST. To wszystko zależy od użytkowników, aby wybrać metodę odzyskiwania hasła z plików PST.
Obserwuj wątek
    • henryethan Re: Jak odzyskać hasło Outlook PST online? 21.10.22, 11:21
      Najlepsze rozwiązanie do odzyskiwania zapomnianych haseł z plików danych PST. To narzędzie pomaga użytkownikom resetować i odblokowywać chronione hasłem pliki PST bez żadnych kłopotów. MailsClick Recover Outlook PST Password Software obsługuje wszystkie wersje MS Outlook. Narzędzie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows, w tym Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 itd. Jest kompatybilne ze wszystkimi plikami ANSI i Unicode Outlook PST. Użytkownicy mogą sprawdzić jego bezpłatną wersję próbną, aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu.

      Więcej informacji znajdziesz tutaj: - www.mailsclick.com/pst-password/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka