Dodaj do ulubionych

Najlepsze bezpłatne metody dokładnej migracji PST

21.10.22, 14:01
MS Outlook to jeden z klientów poczty e-mail, który oferuje użytkownikowi szeroką gamę funkcji. Klient poczty e-mail MS Outlook to jedno z najlepszych rozwiązań dla użytkowników w zakresie dostępu do danych e-mail i zarządzania nimi. Ten program pozwala użytkownikom na łatwy dostęp do danych konta e-mail z ich komputerów stacjonarnych bez połączenia sieciowego. Jednak w większości przypadków ataki wirusów, problemy z przewymiarowaniem oraz awarie oprogramowania lub sprzętu uniemożliwiają dostęp do plików PST.

POBIERZ TERAZ NA MAC
POBIERZ TERAZ W WINDOWS

Metody konwersji plików PST do formatu EML

Użytkownik może postępować zgodnie z instrukcją lub profesjonalną metodą, aby przekonwertować pliki PST do formatu EML. Omówimy obie te metody konwersji.

Konwersja z Mozilla Thunderbird

Aby przekonwertować pliki PST do formatu EML, użytkownicy muszą dokonać konwersji, aby zainstalować Mozilla Thunderbird oraz klienta poczty Outlook, a następnie wykonać poniższe czynności:

Krok 1 – Otwórz Mozilla Thunderbird, kliknij przycisk Narzędzia, a następnie kliknij Importuj w menu Narzędzia.
Krok 2 – Wybierz opcję Importuj wszystko teraz i kliknij przycisk Dalej.
Krok 3- Wybierz Outlook i kliknij Dalej.
Krok 4- Wybierz Outlooka.
Krok 5- Rozpoczyna się proces. Poczekaj, aż się skończy.
Krok 6- Poczekaj na zakończenie procesu. Po zakończeniu procesu zaznacz wszystkie e-maile i kliknij przycisk Zapisz jako.
Krok 7 - Wybierz przycisk Zapisz jako, aby zapisać wiadomość e-mail w wybranej lokalizacji w nowej wersji.
Krok 8 – Kliknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu ekranu. Następnie wybierz Narzędzia i kliknij Importuj.
Krok 9 – Wybierz narzędzie do importowania.
Krok 10- Wybierz to, czego potrzebujesz i kliknij Dalej.
Krok 11- Wybierz to, czego potrzebujesz

Te kroki mają wiele ograniczeń. Dlatego wygodne będzie dla użytkownika wybranie Konwertuj Outlooka na EML.

Informacje o migracji plików EML programu Outlook PST do programu Poczta usługi Windows Live

Ta profesjonalnie zaprojektowana aplikacja Przenieś PST do EML jest jednym z zaawansowanych narzędzi do płynnej konwersji wszystkich plików PST programu Outlook do formatu Windows Live Mail EML. Zadanie konwersji jest łatwe, gdy użytkownik korzysta z tego zaawansowanego narzędzia do konwersji PST na EML. Jednak użytkownicy mogą również ręcznie konwertować pliki Outlook PST, ale bezpłatna metoda nie jest łatwa. Użytkownicy napotykają wiele błędów i przeszkód podczas ręcznej konwersji plików PST programu Outlook. Ponadto użytkownicy napotykają pewne ograniczenia podczas stosowania podejścia ręcznego.

Dlatego użytkownicy wybierają łatwe rozwiązanie do konwersji plików PST do formatu EML. To zaawansowane narzędzie Migrate PST to EML zapewnia użytkownikom różne zaawansowane funkcje, które pomagają wszystkim użytkownikom wykonać zadania związane z konwersją. Dodatkowo funkcje są nie do pobicia. To narzędzie jest samodzielne, więc nie musisz instalować żadnych narzędzi innych firm, aby konwertować pliki PST programu Outlook na format EML usługi Windows Live Mail. Aplikacja może śledzić konwersję wsadową plików Outlook PST i dostarczać użytkownikom natychmiastowe wyniki.

Praca nad aplikacją Outlook do EML Converter

Oto kilka kroków, które użytkownik musi wykonać, aby przekonwertować pliki PST na format EML.

Krok 1 – Pobierz Konwerter PST na EML dla narzędzia Mac to EML w systemie Mac i Windows
Krok 2- Zainstaluj aplikację
Krok 3 – Dodaj pliki PST, które chcesz wyeksportować
Krok 4- Podgląd wybranych plików PST
Krok 5- Teraz wybierz lokalizację przekonwertowanych plików PST
Krok 6- Zakończ proces konwersji, klikając przycisk „Konwertuj teraz”.

Bez żadnych przeszkód użytkownicy mogą łatwo wykonać te kroki. Narzędzie zapewnia również zrzuty ekranu.

Niektóre dostępne funkcje

Przejdźmy przez niektóre z zaawansowanych funkcji, które są dostarczane przez ten Outlook do Windows Live Mail EML Converter na Macu.

Niezależna aplikacja — użytkownicy mogą łatwo modyfikować pliki PST podczas korzystania z tej niesamowitej aplikacji. Aplikacja działa niezależnie i nie wymaga dodatkowego pola do uruchomienia funkcji transformacji. Niektóre funkcje konwersji są przetwarzane przez aplikację za każdym razem, gdy jest ona zapisywana

Zachowaj strukturę — ​​format przekonwertowanego pliku pozostaje niezmieniony. Oryginalny plik pozostaje nienaruszony przez cały proces konwersji. Pomyślny proces konwersji jest obsługiwany bez przerw przez aplikację.

Brak limitu rozmiaru — użytkownik napotkał limit rozmiaru podczas konwersji plików PST. Użytkownicy mogą konwertować dowolną liczbę plików do formatu EML. Brak limitu rozmiaru użytkownika. Łatwo przekonwertuj wszystkie pliki PST, duże lub małe, do formatu EML.

Skanowanie i podgląd — przeprowadza się właściwe skanowanie i podgląd plików PST, dzięki czemu aplikacja może bez żadnych problemów przeprowadzić dokładną konwersję. Dzięki skanowaniu i podglądowi użytkownicy mogą uzyskać dźwiękowe wyniki z aplikacji.

Brak utraty danych — użytkownik nie doświadczył utraty lub uszkodzenia danych jakiegokolwiek rodzaju. Użytkownik otrzymuje go w wyniku aplikacji. Aplikacja nie miała wpływu na rzeczywistą jakość pliku lub pliku PST. Dodatkowo aplikacja utrzymuje Twoje dane bez zmian.

Zgodne narzędzie — użytkownik może korzystać z aplikacji w dowolnym systemie operacyjnym Mac i Windows. Użytkownik może zainstalować ten plik PST do oprogramowania do migracji EML w dowolnym systemie operacyjnym Mac i Windows, niezależnie od tego, czy jest to XP, czy Vista. Ponadto aplikacja obsługuje każdą wersję MS Outlook.

Streszczenie

Ten blog zajmuje się konwersją plików PST do formatu EML. To wszystko zależy od użytkowników, aby wybrać metodę wyboru i przejść do zadania konwersji. Powyżej omówiono metody, które mogą być wybrane przez dowolnego użytkownika zgodnie z ich dogodnością dla procedury konwersji.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka