Dodaj do ulubionych

Darmowe metody migracji plików MBOX do plików PST

29.10.22, 09:05
Dostęp do kont e-mail utworzonych przez niektórych dostawców usług poczty e-mail można uzyskać za pomocą przeglądarek internetowych i aplikacji klienckich poczty e-mail. Zaletą korzystania z klienta poczty e-mail jest to, że możesz łączyć różne konta z obsługiwanymi serwerami poczty e-mail bez konieczności wprowadzania swoich poświadczeń za każdym razem, gdy go otwierasz.

W przypadku zmiany aplikacji klienta poczty e-mail należy pamiętać, że różne klienty poczty e-mail używają różnych plików danych do przechowywania skrzynek pocztowych.

POBIERZ TERAZ NA MAC
POBIERZ TERAZ W WINDOWS

Ręczna metoda migracji MBOX do formatu plików PST programu Outlook

Przyjrzyjmy się procedurze migracji plików MBOX do formatu PST. Rzućmy okiem na metodę migracji plików MBOX:

Importuj dane skrzynki pocztowej do Apple Mail

Krok 1- Uruchom pocztę Apple w swoim systemie operacyjnym.
Krok 2- Przejdź do menu „Plik”, a następnie wybierz opcję „Importuj skrzynkę pocztową”.
Krok 3- Teraz wybierz źródło pliku MBOX i kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Kontynuuj.
Krok 4- Wybierz lokalizację, aby wybrać plik MBOX, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Kontynuuj.
Krok 5- Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Gotowe.

Utwórz skrzynkę pocztową za pomocą Eudora

Krok 1- Dodaj rozszerzenie pliku MBOX do importowanego pliku
Krok 2 – Przenieś pliki do katalogu Eudora.
Krok 3- Teraz otwórz Eudorę i kliknij wybrany plik MBOX, a następnie Zamknij aplikację.

Importuj skrzynkę pocztową za pomocą Outlook Express

Krok 1 – Uruchom Outlook Express.
Krok 2- Przejdź do opcji Plik, a następnie wybierz przycisk „Importuj” i wybierz opcję Wiadomości.
Krok 3- Wybierz Eudora z listy aplikacji e-mail, a następnie wybierz przycisk „Dalej”.
Krok 4- Teraz przejrzyj lokalizację, aby wybrać plik „.mbox” i kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk OK. Na koniec kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Dalej, a następnie wybierz ponownie przycisk Dalej, a następnie naciśnij przycisk „Zakończ”

Importuj skrzynkę pocztową z Outlook Express do MS Outlook

Krok 1 – Otwórz program MS Outlook, aby wyeksportować pliki.
Krok 2 Teraz przejdź do przycisku „Plik”, a następnie wybierz opcję „Importuj i eksportuj”.
Krok 3- Wybierz import z „innego pliku i folderu”, a następnie wybierz następny przycisk.
Krok 4- Następnie wybierz Importuj pocztę internetową i adresy i kliknij prawym przyciskiem myszy opcję Dalej
Krok 5- Wybierz „Outlook Express 4.x, 5.x, 6.x lub mail mail”. Kliknij Następny
Krok 6- Wybierz plik do zaimportowania i wyeksportowania z opcji przeglądarki i kliknij prawym przyciskiem myszy następny przycisk
Krok 7 – Wybierz przycisk „Zakończ”

Metoda ręczna to złożona metoda śledzenia migracji plików MBOX do formatu pliku PST. Użytkownicy napotykają wiele ograniczeń podczas konwersji plików MBOX do formatu pliku PST.

Krótka informacja o narzędziu

Użytkownicy muszą konwertować pliki MBOX do formatu Outlook PST za pomocą tego niesamowitego narzędzia Przenieś pliki MBOX do Outlooka PST. Aplikacje to przydatne narzędzia, z których mogą korzystać użytkownicy. Użytkownicy nie mają barier w śledzeniu konwersji plików MBOX. Natychmiastowa konwersja plików MBOX jest obsługiwana przez to narzędzie do konwersji MBOX na PST. Użytkownicy mogą przejść przez proces konwersji plików MBOX i łatwo dokonać konwersji. Co więcej, użytkownicy nie napotykają żadnych ograniczeń podczas konwersji plików MBOX do formatu Outlook PST. Ponadto użytkownicy nie potrzebują żadnej pomocy technicznej podczas procesu konwersji.

Praca nad aplikacją

Aby przenieść pliki MBOX do formatu PST za pomocą narzędzia MBOX do PST Converter Tool, użytkownicy muszą wykonać kilka kroków. Rzućmy okiem na te kroki:

Krok 1- Najpierw zainstaluj aplikację Mac MBOX to PST Migrator w systemie operacyjnym Mac/Windows
Krok 2- Uruchom aplikację teraz
Krok 3 – Dodaj pliki MBOX, które chcesz przenieść
Krok 4- Teraz uzyskaj podgląd tych plików
Krok 5- przeglądaj lokalizację, aby zapisać migrowane pliki MBOX
Krok 6- Na koniec naciśnij przycisk „Konwertuj”

Te kroki może wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód. Jeśli użytkownicy napotkają jakąkolwiek przeszkodę, mogą rzucić okiem na dostarczone zrzuty ekranu.

Funkcje narzędzia

Istnieje wiele funkcji, które zapewnia zaawansowany konwerter Mailvita MBOX na PST dla komputerów Mac. Przyjrzyjmy się tym funkcjom:

1. Utrzymanie poziomu kontroli: - Wszystkie pliki Outlooka są przechowywane w sposób systematyczny, dzięki czemu użytkownicy nie mają problemu z konwersją plików MBOX do formatu PST. Pliki są zapisywane chronologicznie przez aplikację.
2. Lokalizacja niestandardowa: - Użytkownicy mogą zapisywać przekonwertowane pliki w dowolnej lokalizacji. Pamięć niestandardowa jest wykonywana przez aplikację. Ponadto wszyscy użytkownicy mogą zapisywać przekonwertowane pliki.
3. Łatwy w użyciu: - Łatwa w obsłudze aplikacja, z której mogą korzystać początkujący użytkownicy bez wsparcia technicznego. Aplikacja zapewnia zaawansowany graficzny interfejs użytkownika, który pomaga każdemu użytkownikowi w wygodnej migracji plików MBOX do formatu PST.
4. Kompatybilny z Mac i Windows: - W pełni kompatybilny system operacyjny Mac i Windows, który może być używany z dowolną wersją Mac/Windows, od nowszych wersji do wersji kompilacyjnych. Użytkownicy mogą łatwo konwertować pliki MBOX bez instalowania MS Outlook.
5. Konwersja wybranych plików PST: - Konwersja wybranych plików PST odbywa się zawsze za pomocą tej wspaniałej aplikacji. Aplikacja analizuje dane i wyświetla podgląd. To narzędzie PST do MBOX najpierw skanuje i skanuje dane oraz konwertuje je do formatu PST. Użytkownik może również wybrać swoje pliki MBOX do konwersji do formatu PST.
6. Zapisywanie niestandardowe: - Użytkownicy mogą zapisywać przekonwertowane pliki w dowolnym folderze. Użytkownik może zapisać swój nowo przekonwertowany plik PST w istniejącym folderze i utworzyć inny folder przechowywania plików. To narzędzie obsługuje zapisywanie niestandardowych plików.

Streszczenie

Blog zawiera odpowiednie informacje na temat migracji plików MBOX do formatu PST. Istnieje wiele powodów, dla których użytkownik migruje pliki MBOX do formatu PST, a ten blog rozwiązuje wszystkie problemy, jakie napotyka użytkownik podczas konwersji plików MBOX do formatu PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka