Dodaj do ulubionych

Konwerter Lotus Notes do programu Outlook

31.12.22, 06:11
Jak wyeksportować wiadomości e-mail Lotus Notes do programu Outlook? Najlepszy przewodnik

Jeśli potrzebujesz najlepszej metody konwersji z NSF na PST, użytkownicy mają dwie opcje: jedną ręczną i jedną automatyczną. Jeśli stosujesz metodę ręczną. Ta metoda nie zapewnia dokładnej konwersji; w związku z tym nie jest to właściwy sposób konwersji danych NSF. Wypróbuj bezpłatną wersję demonstracyjną programu Konwerter Lotus Notes do programu Outlook firmy SameTools, która umożliwia konwersję pierwszych 10 elementów w każdym folderze danych. W pełni licencjonowane wersje tego narzędzia oferują różnorodne możliwości.

Musisz sprawdzić kilka ważnych funkcji narzędzia:

1. Konwertuj wiele plików NSF do formatu PST w tym samym czasie.
2. Zapewnij bezbłędną konwersję
3. Dane mogą być zapisywane w formatach EML i MSG.
4. Dostępna jest również wersja próbna.
5. Zapewnij wsparcie techniczne.
6. Działa ze wszystkimi wersjami IBM Notes, Outlook i Windows
Obserwuj wątek
  • jameshkelvin Re: Konwerter Lotus Notes do programu Outlook 21.02.23, 05:38
   Lotus Notes users can easily migrate to Outlook because several ways are available to convert an NSF file (from IBM Notes) to a PST file (from Microsoft Outlook). Here are three options:

   Use the IBM Notes "Export" feature: This method only applies if you have IBM Notes installed on your computer. The built-in "Export" feature can convert NSF to PST. Here's how:

   ● Open IBM Notes and select the mailbox or folder you want to export.
   ● Click "File" and then select "Export."
   ● In the "Export" dialog box, select "Microsoft Outlook PST" as the file format and choose a location to save the PST file.
   ● Click "Export" to begin the conversion process.
   Get more detail visit this post - Step by Step Guide to Convert Lotus Notes NSF to Outlook PST File

  • milesjons Re: Konwerter Lotus Notes do programu Outlook 25.02.23, 12:02
   Jeśli chcesz Lotus Notes do migracji PST. Korzystanie z oprogramowania Softaken Konwerter NSF na PST jest łatwe do przeniesienia IBM/HCL Notes do formatu pliku Outlook PST bez utraty danych. Obsługuje również wszystkie pliki NSF utworzone przez dowolną wersję Lotus Notes. Apple Mail, Thunderbird, Netscape, Sea Monkey, Eudora, The Bat i Opera Mail mogą importować dane Lotus Notes za pomocą programu. Jest w pełni zdolny do obsługi wszystkich wersji Lotus Notes 10.0.1, 9.0, 8.5, 8.0.2, 7.0 itd. Obsługuje również wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows. Bezpłatną wersję próbną konwertera można pobrać z oficjalnej strony internetowej.

   Odwiedź tutaj: - www.softakensoftware.com/lotus-notes-to-outlook-converter.html
  • henryethan Re: Konwerter Lotus Notes do programu Outlook 02.03.23, 11:27
   Narzędzie do konwersji plików NSF to proste rozwiązanie do konwersji plików Lotus Notes do formatu Outlook PST. Migracja plików z programu Lotus Notes do różnych formatów, takich jak PST, EML, EMLX, MSG i MBOX, jest łatwa. Oprócz innych rzeczy zawiera e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, notatki, rozmowy, załączniki, dokumenty, spotkania, dzienniki i wiele innych. Korzystanie z programu do konwersji plików NSF. Korzystając z tego narzędzia do konwersji plików NSF, użytkownicy mogą uzyskać dokładny podgląd każdego komponentu. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows i programu Lotus Notes. Bezpłatna wersja próbna narzędzia pozwala wypróbować jego możliwości i funkcje.

   Odwiedź tutaj: - www.mailsclick.com/convert-nsf-file/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka