Dodaj do ulubionych

importuj kontakty Excela do iPhone'a bez iTunes

14.08.23, 13:10
Wypróbuj najbardziej zaufane oprogramowanie do natychmiastowego importu danych kontaktowych z jednego klienta poczty e-mail do drugiego. Kto chce importować pliki Excela na swój iPhone? Użytkownicy szukający łatwego sposobu importowania kontaktów z Excela do iPhonea bez iTunes mogą uznać, że SameTools Konwerter z Excela na VCF jest skuteczną opcją, poprawiającą bezpieczeństwo danych podczas importowania kontaktów z Excela do iPhone'a. Pomaga użytkownikom importować e-maile kontaktów Excel, imię, lokalizację, obrazy, numer telefonu, kod pocztowy, adres firmy, adres biura itp. Na jednym urządzeniu lub urządzeniu iPhone z tymi samymi właściwościami danych.

Czy powód wyjaśnia, dlaczego konwertujesz pliki Excela na VCF? Ze względu na fakt, że iPhone nie może bezpośrednio importować kontaktów z dokumentu Excel, musi on zostać przekonwertowany do formatu VCF; w związku z tym jest w stanie przeprowadzić pojedynczą lub wielokrotną migrację danych z Excela do vCard. Możesz skorzystać z bezpłatnej wersji demonstracyjnej tej aplikacji, odwiedzając oficjalną stronę internetową.
Obserwuj wątek
    • jackyjack987 Re: importuj kontakty Excela do iPhone'a bez iTun 27.10.23, 14:09
      Zadanie importowania kontaktów Excel do iPhone'a bez polegania na iTunes stało się płynne i wydajne wraz z pojawieniem się konwertera DailySoft Excel na VCF. To oprogramowanie oferuje profesjonalne i przyjazne dla użytkownika podejście do przekształcania plików kontaktów Excel do formatu VCF, który jest kompatybilny ze wszystkimi modelami iPhone'a. Konwerter nie tylko eiminuje potrzebę korzystania z iTunes, ale także zapewnia bezproblemowy proces przesyłania, który zachowuje integralność i dokładność danych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy mogą bez wysiłku poruszać się po etapach konwersji, wybierać żądany plik Excel i szybko generować pliki VCF gotowe do importu na swoje iPhone'y. Dodatkowo narzędzie to obsługuje konwersję wsadową, umożliwiając użytkownikom wydajne przetwarzanie wielu plików kontaktów jednocześnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka