Dodaj do ulubionych

Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków

IP: *.chello.pl 10.12.09, 15:20
Witam,

Europejskie Centrum Badań i Analiz posiada doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Ich profesjonalizm, solidność oraz kompetencje poparte są rekomendacjami. Wszystkich zainteresowanych współpracą z rzetelnym partnerem serdecznie zapraszamy na stronę firmy ECBiA.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
   • Gość: wosto Re: Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków IP: *.pz3-nat.espol.com.pl 13.01.10, 11:47
    "Młoda, wykształcona osoba nie ma szans na dostanie dotacji."
    na pewno młodość i wykształcenie nie jest przeszkodą, chyba że chcesz
    się podszywać pod osobę w wieku "+45" bez wykształcenia podstawowego.
    Być może warto poprawić projekt, bo zazwyczaj to projekt raczej ubiega
    się o dotację nie osoba. Może też warto zastanowić się nad innym niż do
    tej pory programem?
    pozdrawiam
    • Gość: Magdalena Re: Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.14, 08:25
     Witam wszystkie osoby szukające pomocy przy wykonaniu dokumentacji do urzędu pracy.
     Zajmuję się tematem od lat. Posiadam doświadczenie, które przekłada się na sukces w pozyskiwaniu tego typu środków. Chętnie przedstawię referencje, podam telefony lub strony firm, które powstały z moją pomocą. Są to klienci z całej Polski. Przygotowuję całą dokumentację, wzbogacając ją o dokumenty wzmacniające wniosek. Jestem skuteczna. Zapraszam do kontaktu: dotacjeolsztyn@interia.pl
    • unifund Re: Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków 28.07.15, 12:39
     Oferta Unifund
     Nasz zespół doświadczonych ekspertów zapewnia profesjonalną, rzetelną oraz skuteczną realizację procesu budowania wniosków o dofinansowanie oraz płatnością wraz z wszystkimi załącznikami, jak również wsparcie z zakresu implementacji oraz rozliczania projektu. Różnorodność kwalifikacji i doświadczeń pozwala na kompleksową obsługę projektów z różnych dziedzin, a ponadto jest gwarancją skutecznej i profesjonalnej realizacji powierzonych nam prac.
     Zapraszamy do współpracy!
     UniFund Sp. z o. o.
     Rzeszów: tel. (17) 200-02-22
     fax. (17) 785-21-05
     Kraków: tel. (12) 357-53-78
     sekretariat@unifund.pl
     www.unifund.pl
   • piotr.lewandowski.89 Re: Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków 19.10.15, 09:29
    Zgadzam się, że obecnie szansa na przyznanie dotacji jest o wiele mniejsza niż jeszcze kilka lat temu, ale to nie zmienia faktu, że warto o fundusze się ubiegać. Natomiast co tyczy się wypełniania wniosków to nie jest to zadanie karkołomne. Wystarczy dobrze zapoznać się z tematyką, a można to zrobić z pomocą np. takiej strony jak ta: europa.eu/youreurope/business/funding-grants/access-to-finance/index_pl.htm
    Ja przy składaniu swojego wniosku opierałem się na wiadomościach właśnie z tej strony i nie musiałem korzystać z pomocy innych.
  • supraserwis2015 Re: Dotacje UE - pomoc przy pisaniu wniosków 02.09.15, 13:21
   Przedsiębiorco! Rozwijaj swoją firmę z pomocą funduszy z Unii Europejskiej! Nowa perspektywa 2014-2020 oferuje polskim przedsiębiorcom aż 82,5 mld euro. Środki te przeznaczone będą m.in. na dofinansowanie zakupu maszyn, oprogramowania, usług wdrożeniowych, patentów, wartości niematerialnych i prawnych, promocję firmy na rynkach zagranicznych, a także na inwestycje w środki trwałe i wytworzenie prototypów produktów/ usług.
   Spółka Supra Serwis oferuje swoją pomoc na wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez rozliczenie projektu i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź jakie Twoje przedsiębiorstwo ma szanse na dofinansowanie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka