Dodaj do ulubionych

Przepis na Rozwój- Kompetencje szyte na miarę

05.05.20, 13:49
Ruszamy niebawem!!
Serdecznie zapraszam do całkiem nowego Projektu, który jest realizowany w ramach ogólnopolskiego konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) „Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
„Przepis na Rozwój -Kompetencje szyte na miarę” to projekt branżowy o zasięgu ogólnopolskim. Jego celem jest rozwój kapitału przedsiębiorstw z sektora przemysłu mody i innowacyjnych tekstyliów (dział 13,14,15 PKD). W ramach projektu, wsparciem zostanie objętych 135 przedsiębiorstw, a tym samym aż 665 pracowników.
Projekt kierowany jest do kadry:
• zarządczej,
• technicznej,
• odpowiadającej za realizację procesów wsparcia
• pracowników produkcyjnych sektora.
Czyli kierujemy wsparcie na sektor przemysłu mody i innowacyjnych tekstyliów, dając możliwość rozwoju każdemu pracownikowi. Serdecznie zapraszam po szczegółowe informacje na strone:
hrp.com.pl/projekty/przepis-na-rozwoj-moda/
Jeśli pojawiają się jakieś pytanie, chętnie odpowiemy na wszystkie. Zachęcam do kontaktu pod numerem tel : 48 42 208 06 06, lub mail: biuro@hrp.com.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka