Dodaj do ulubionych

"Polskie gowno".....

22.06.12, 19:25
no, jak ja bym cos takiego napisal to by bylo larrum na forum!big_grinbig_grinbig_grin
A to tylko nowy, polski film......smirk
A ja tam bylem ....i wlasnie wrocilem....big_grinsmirk

--
"robta co chceta, ja nie pije....."
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 22.06.12, 19:31
      ufff.... witaj Zorrku.... no przezylam szok...ale na wszelki wypadek dodam linka - bo juz chcialam to kasowac, przeciez dbamy o Twoja reputacje wink

www.filmweb.pl/film/Polskie+g%C3%B3wno-2012-491487
      --
      https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-o3-3d8e.gif
              • seledynx Re: "Polskie gowno"..... 22.06.12, 23:28
                1.Leming

Ocena: 314
                Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal
                • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 22.06.12, 23:42
                  Absolutnie sie zgadzam.... kazdy powinien sam uzywac rozumu, niestety coraz czesciej czytam, ze ktos mysli tak wlasnie, bo ktos mu tak powiedzial... to co to jest? lenistwo umyslowe? czy moze juz umyslowy niedowlad?

Hihi.... Kiszka... na taki przyklad najwiecej na moj temat maja do powiedzenia ci, ktorzy nic o mnie nie wiedza i nie wymienili ze mna nawet jednego przecinka.... ale sie nasluchali i nosza te swoje plotki...hahahaha.....masz racje, zrodlem ich wiedzy jest portal i zakulisowe szepty big_grin
                  --
                  https://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif
                    • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 08:15
                      Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

Więcej... wyborcza.pl/1,95892,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html#ixzz1yatebYHE

Na forum naczytalam sie dosyc wypowiedzi tych "zdolnych kierowcow", az mi sie w zoladku przewracalo kiedy ta bezmyslnosc i glupota wylewala sie z ekranu. Juz sam sposob pisania swiadczyl o tym, ze te "panie" ktore to pisaly moga kiedys byc sprawczyniami wlasnie takich wypadkow.....
                      --
                      • 1zorro-bis Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 12:07
                        wlasnie wrocilem z Polski.....big_grin
                        Jazda po polskich drogach to sam....."MIOD"!big_grin
                        A "zrobilem" w ciagu 5 dni w Polsce 2.000 km......big_grin
                        Jest co opowiadac. A w szczegolnosci o "wysokiej kulturze" rodakow na drogach....smirk
                        --
                        • al-szamanka Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 12:18
                          W Polsce to ja się po prostu boję jeździć. Najgorsze jest to wpychanie się na trzeciego i najgorsze wyzwiska za to, że jakoś nie zjechałaś przed takim na pobocze. Coś takiego przeżyłam, straszne, chyba tylko w Polsce są takie zwyczaje ustępowania drogi piratom, nigdzie tego nie widziałam.
                          --
                          https://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg

AL
                                • al-szamanka Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 21:35
                                  Dlatego nie jeżdżę do Polski samochodem, nie dość, że daleko, to tam w żadnej chwili nie jest się na ulicy bezpiecznym. Nawet pieszy na pasach jest praktycznie zwierzęciem do upolowania.
                                  --

AL
                                  • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 21:41
                                    w ogole co to znaczy: wtargnac na jezdnie? na przejsciu dla pieszych?
                                    Juniora juz w przedszkolu uczyli policjanci, ze jak podchodzi do pasow, ma podniesc lewa raczke i juz moze isc - dzieci nie sa zobowiazane sie rozgladac... to kierowcy sa zobowiazani widziec pieszych zblizajacych sie do pasow... zblizajacych sie - zanim "wtargna na jezdnie"
                                    --
                                    • zuza_anna Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 21:46
                                      Przesadzacie Drogie Panie, przesadzacie. W Kaliszu kierowcy są uprzejmi, przed pasami się
                                      zatrzymują zeby przepuścić pieszych! Są kierowcy, i kierowcy!

--
                                      " Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą!..." Michel Quoist

" Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony!" W.Grzeszczuk
                                      http://emots.yetihehe.com/2/serce.gif-->Codziennie Kliknij !!! Humanitarni.pl
                                      • al-szamanka Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 21:54
                                        zuza_anna napisała:

> Przesadzacie Drogie Panie, przesadzacie. W Kaliszu kierowcy są uprzejmi, przed
                                        > pasami się
                                        > zatrzymują zeby przepuścić pieszych!

To masz szczęście, że w takim mieście mieszkasz. Mnie, jak raczyłam przechodzić po pasach, a nadjeżdżał grzeczny kierowca, to zareagował w ten sposób, że prawie mi przejechał po pietach i wrzasnął...jak łazisz k...o!!!
                                        Najbardziej na polskich kierowców narzeka mój Brat, który ma przecież z nimi na co dzień do czynienia.
                                        --

AL
                                      • 1zorro-bis Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 08:30
                                        to w Kaliszu........sami swieci?!big_grin
                                        Alleluja!big_grin
                                        zuza_anna napisała:

> Przesadzacie Drogie Panie, przesadzacie. W Kaliszu kierowcy są uprzejmi, przed
                                        > pasami się
                                        > zatrzymują zeby przepuścić pieszych! Są kierowcy, i kierowcy!
                                        >

--
                                        • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 13:58
                                          Kiedy jezdzilam z Juniorem do kraju, musialam miec oczy dookola glowy... dzieciak w ogole nie zdawal sobie sprawy, ze na pasach moze byc niebezpiecznie.

Kiedys podczas pobytu we Wrocku czytalam wyrok... kobieta szla po Rynku, po Rynku, ktory jest wylaczony z ruchu, jechal samochod policyjny i ja potracil - przegrala sprawe - byla winna, ze w miejscu w ktorym w ogole nie powinno nic jechac nie uwazala na ruch kolowy - paranoja....
                                          --
                                  • sakral Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 21:47
                                    bardzo przepraszam Koleżeństwo

ale odnoszę wrażenie,że niektórzy zapomnieli
                                    że sikali za dziecka do tej samej piaskownicy

ja pozawalam sobie na forum na bardzo dużo
                                    ale ........polskie gówno .......jest rażące

a jak już polskie gówno
                                    to akurat w Niemczech
                                    je spotkałem
                                    i to bardzo dużo
                                      • sakral Re: "Polskie gowno"..... 23.06.12, 22:05
                                        AL

ja tego teksu nie kierowałem do konkretnej osoby czy zbioru

chyba
                                        jeden z kolegów już napisał
                                        o mądrości selekcji informacji

i to chyba jest dzisiaj wyznacznik inteligencji

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/282857_324777337603466_1516060087_n.jpg
                                        • 1zorro-bis Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 08:35
                                          czyli....madry czlowiek tak selekcjonuje zeby byly talko takie wpisy: "Aby Polska rosla w sile i ludziom zylo sie dostatniej", "Pracujemy metoda DORO", .............?big_grinsmirk
                                          Juz tak kiedys bylo.smirk
                                          sakral napisał:

> AL
                                          >
                                          > ja tego teksu nie kierowałem do konkretnej osoby czy zbioru
                                          >
                                          > chyba
                                          > jeden z kolegów już napisał
                                          > o mądrości selekcji informacji
                                          >
                                          > i to chyba jest dzisiaj wyznacznik inteligencji
                                          >
                                          > https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/282857_32477733760346
> 6_1516060087_n.jpg

--
                                            • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 14:08
                                              wstretne.... a jakim wspanialym "ludzkim" narodem jestesmy - we wlasnych oczach....

Masz racje - no niechby sobie Niemcy tak dowcipkowali - bylaby afera miedzynarodowa z obozami koncentracyjnymi w tle... wicaz mowie - ogolne przyzwolenie i zapewne smiech na sali, bo taki fajny dowcip...
                                              --
                                    • 1zorro-bis Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 08:32
                                      polskie gowno w Niemczech? Nie widzialem. Tutaj nawet za psie gowno kary kasuja.....big_grin
                                      I dlatego ludziska sprzataja!smirk
                                      sakral napisał:

> bardzo przepraszam Koleżeństwo
                                      >
                                      > ale odnoszę wrażenie,że niektórzy zapomnieli
                                      > że sikali za dziecka do tej samej piaskownicy
                                      >
                                      > ja pozawalam sobie na forum na bardzo dużo
                                      > ale ........polskie gówno .......jest rażące
                                      >
                                      > a jak już polskie gówno
                                      > to akurat w Niemczech
                                      > je spotkałem
                                      > i to bardzo dużo

--
                                    • m.maska Re: "Polskie gowno"..... 24.06.12, 14:03
                                      sakral napisał:

> bardzo przepraszam Koleżeństwo
                                      >
                                      > ale odnoszę wrażenie,że niektórzy zapomnieli
                                      > że sikali za dziecka do tej samej piaskownicy
                                      >

Nie Sakralu, nie zapomnieli.... jeszcze mieszkajac w Polsce pomstowalam na to, ze kazda lawka w parku musiala byc polamana... a wkurza mnie ogolne przyzwolenie - takie milczace poparcie.... na pewno spotkales w Niemczech element - tylko, ze jesli tutaj pozwola sobie na niszczenie cudzego mienia to walna im takie kary, ze szybko im sie odechce podejmowania kolejnych prob....

--
                • sakral co czytam i oglądam czyli "Polskie gowno"..... 24.06.12, 12:03

seledynx napisał:

Człowiek, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w

Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia; uważa się przy

tym za mądrego. Głupek. Jednym z podstawowych źródeł zdobywania wiedzy leminga jest portal

--------------------------------------------------------(m.podkreślenia)-----------------

tego chyba lepiej już nie można napisać

jak to uczynił
                  kol.Seledynx
      • sakral nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 09:57

zmiana miejsca zamieszkania nie zmieni mentalności
        wyjazd na stałe za Odrę nie zrobi lepszego i uczciwszego

jaki był taki zostanie
        z głową nisko wobec sąsiadów (Niemców)
        a zarazem mówiący,że ci z byłego DDR
        to nie prawdziwi Niemcy

tylko my (wy,oni + )
        co z Polski przyjechali
        w prostej linii o Kanta i jego znajomych i rodziny
          • sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 10:11

4 lata temu byłem prze dobę w Kołobrzegu hotel + śniadanie
            to była prawdziwa parada próżności

(cały czas mówię o ludziach urodzonych w Polsce,a mieszkających w Niemczech)

oni już po kilku latach "zapomnieli" języka polskiego
            a do siebie gadają po "niemiecku"

i ta buta,pogarda dla miejscowego pijaczka czy biednego człowieka
            w Polsce nie ma takiej opieki socjalnej i medycznej jak w Niemczech

• sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 10:22

w Kołobrzegu udawałem,że nie znam języka niemieckiego
              ale jakiś dziwnym trafem w hotelu
              byłem omijany dużym łukiem przez 200 % Niemców znad Wisły

wystarczy popatrzyć jak towarzystwo się ubiera
              i wcale nie chodzi mi o pieniądze

ale o gust,czy raczej brak smaku
              dziadostwo

można mieć pieniądze i wyglądać jak dziad
              duże napisy na koszulkach typu

https://www.strus.com.pl/images/koszulki-z-nadrukiem.png

i to tak na całą klatę,wszyscy muszą widzieć

https://integracja24.pl/wp-content/uploads/2009/06/puma.gif

https://images.sklepy24.pl/10883-524/bluza_adidas_adi_tt_supergirl_originals.jpg
              • sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 10:29
                a ci ludzie bardzo często wyjeżdżają do Polski
                oni mieszkają tu i tam

tylko z rentą mogą mieć
                lata przepracowane w Polsce
                są policzone jako przepracowane w Niemczech (to bardzo duży przywilej)

ale jak ktoś myśli,że w Polsce będzie mieszkał i pobierał niemiecką rentę to się myli

ma prawo do 6 miesięcy być zagranicą

a jak się wymelduje,to za przeproszeniem już dupa zimna

dostanie z niemieckiego systemu emerytalnego to
                co przepracował w Niemczech
                + polska emerytura

i utrata do niemieckiej opieki zdrowotnej
                • sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 10:35
                  oczywiście to co piszę nie dotyczy wszystkich
                  ale ca.70 - 80 procent ludzi

a co do kradzieży aut i rysowania
                  jak by taki obsimurek grał mi Wielkiego Niemca

i co zapomniał języka polskiego w gębie
                  i razem z nim sikałem w piaskownicy

to opony miałby przebite
                  i nastąpił by cud
                  dziadostwo odezwało by się po polsku

ja się nie dziwię
                    • al-szamanka Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:01
                      sakral napisał:

> czasami mam
                      > wrażenie,że ci najgłupsi z Polski wyjechali
                      > a mądrzy w Polsce zostali
                      >zmiana miejsca zamieszkania nie zmieni mentalności
                      wyjazd na stałe za Odrę nie zrobi lepszego i uczciwszego

Częściowo Ciebie popieram, Sakralu. W Salzburgu jest Polaków niewielu, ale z żadnym z nich nie utrzymuję kontaktów, no bo właśnie, tak jak napisałeś, ich mentalność nie zmieniła się po przyjeździe tutaj, byli głupkami i takimi pozostali, a z takimi nie mam przyjemności rozmawiać
                      Sami mądrzy w Polsce pozostali? Nie sadzę. Gdyby tak było, to byłby kraj mlekiem i miodem płynący, idealny, nie trzeba by było wymyślać tytułu filmu takiego jak "Polskie gówno", bo by go po prostu nie było, nie denerwowalibyśmy się, że w interpunkcji zamiast przecinka używa się wiadomego wyrazu na k, nie panoszyłyby się kler, bo bez poparcia ciemnego ludu nie miałby racji bytu w takiej a nie innej postaci, nie byłoby złodziejstwa, przestępstw drogowych wynikających z durnoty i braku człowieczeństwa, nadużyć.
                      W każdym kraju zawsze znajdą się plewy. Problem tylko w tym, że w jednym jest ich mniej, w innych natomiast więcej.

--

AL
                      • sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:14
                        AL

to co napisałaś,to już nic dodać czy odjąć

teraz trochę tak mądrze napiszę
                        w Polsce nie było okresu Oświecenia jak w Niemczech
                        i brak reformacji
                        ale to jest inna bajka

a dzisiaj
                        przecież to rewolucja

młodzi Polacy kibicują Niemcom
                        a Niemcy Polakom
                          • al-szamanka Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 12:00
                            sakral napisał:

> tydzień temu pisałem o mojej nocnej wyprawie przez knajpy i nie tylko
                            > Polacy po 40 to większości materiał cmentarny
                            > mimo bardzo dobrej opieki lekarskiej i socjalnej
                            > w Polsce to jeszcze chyba szybciej poszliby w niebiosa

Chyba tak. Obfitość zaopatrzenia wpływa niestety na niepohamowaną konsumpcję wszystkiego, a jednocześnie wyjatkowo osłabia sprawność szarych komórek.
                            --

AL
                              • m.maska Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 14:36
                                I koronny argument, dlaczego jest tak jak jest... bo my tutaj za granica, to chodzimy pod sznurek, respektujemy przepisy, nie wylamujemy sie... i to jest oceniane z pogarda.... ale wlasnie dzieki temu, ze respektujemy przepisy my, wy, oni... dzieki temu spokojnie zyjemy - dzieki temu wiem, ze kierowca jadacy z przeciwka nie jest nieprzewidywalny, ze idaca naprzeciw grupa mlodziezy nie stanowi niebezpieczenstwa, ze sasiad nie zastawi mi beztrosko wjazdu na moj parking i przejechawszy 1300km, nie widzialam po drodze zadnej kolizji - ludzie sa dla siebie ludzmi. Wystarczy trzymac sie w koncu jednej jedynej zasady, jakze prostej: postepujmy tak jakbysmy chcieli zeby postepowano wobec nas. Wszystko zaczyna sie od rodziny, domu, oseska, ktoremu wpaja sie takie a nie inne zasady.

Pamietam jak bylismy w kraju - Junior byl dzieckiem, dostal jakiegos cukierka i szedl trzymajac papierek w dloni i mimo, ze mijalismy jakies gruzowisko, do glowy nie przyszlo mu zeby wyrzucic go wlasnie tam - szukal kosza na smieci.

Przed laty, kiedy bylam w Tokio, uprzedzano nas, zeby nie rzucac na ulice petow z papierosow, bo kazdy Japonczyk pojdzie za nami, podniesie i wyrzuci do smietnika - nie zwroci nam nawet uwagi, jestesmy obcy, czyli z zalozenia juz zle wychowani, jesli cos takiego robimy.
                                --
                                http://s7.directupload.net/images/120410/klvh35gq.jpg
                    • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:41
                      zawsze mowilem, ze my w Reichu to same glupole som!big_grinbig_grinbig_grin
                      Mosz chopie recht, ale czasem fanzolisz ze szczimac nie idzie.....big_grinbig_grinsmirk
                      sakral napisał:

>
                      >
                      >
                      > czasami mam
                      > wrażenie,że ci najgłupsi z Polski wyjechali
                      > a mądrzy w Polsce zostali

--
                  • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:40
                    kolego Sakral.....to rozumiem, ze Ty poznales 100 % ludzi pochaodzacych z Polski a mieszakjacych w niemczech?big_grinsmirk
                    sakral napisał:

> oczywiście to co piszę nie dotyczy wszystkich
                    > ale ca.70 - 80 procent ludzi
                    >
                    > a co do kradzieży aut i rysowania
                    > jak by taki obsimurek grał mi Wielkiego Niemca
                    >
                    > i co zapomniał języka polskiego w gębie
                    > i razem z nim sikałem w piaskownicy
                    >
                    > to opony miałby przebite
                    > i nastąpił by cud
                    > dziadostwo odezwało by się po polsku
                    >
                    > ja się nie dziwię

--
                • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:39
                  a tutaj to Ty sie mylisz. Kazdy obywatel niemiecki na emaryturze moze mieszkac gdzie mu sie podoba. Ostatnio dla dziadkow modna stala sie Sri Lanka.....big_grinsmirk
                  sakral napisał:

> a ci ludzie bardzo często wyjeżdżają do Polski
                  > oni mieszkają tu i tam
                  >
                  > tylko z rentą mogą mieć
                  > lata przepracowane w Polsce
                  > są policzone jako przepracowane w Niemczech (to bardzo duży przywilej)
                  >
                  > ale jak ktoś myśli,że w Polsce będzie mieszkał i pobierał niemiecką rentę to si
                  > ę myli
                  >
                  > ma prawo do 6 miesięcy być zagranicą
                  >

--
                  • sakral Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:47

1zorro-bis napisał:

a tutaj to Ty sie mylisz. Kazdy obywatel niemiecki na emaryturze moze mieszkac

gdzie mu sie podoba. Ostatnio dla dziadkow modna stala sie Sri Lanka.....

------------------------------------------------(m.podkreślenia)---------------

Ty piszesz o obywatelu Niemiec co całe życie płacił składkę emerytalną w Niemczech
                    to tak

a już inna jest sytuacja
                    u ludzi co w Polsce się uczyli i pracowali
                    władze niemieckie zaliczyły im to emerytury

ale już opuszczając teren Niemiec na ponad 6 miesięcy
                    i co gorsza dla nich,wymeldowali się z miejsca zamieszkania

tracą te uprawnienia bezpowrotnie
                    i nie ma możliwości do sytuacji przed

• 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:37
                Kolego Sakralu.....znam wielu polskich biznesmenow, ktorzy paraduja w garniturach z metka BOSS na rekawie.....
                A Adidas przy BOSS to raczej.....cieniutko, nie uwazasz? Sugerujesz ze te napisy Adidas powninni zalepiac? Cholera, to bede mial dziury w moich gaciach ktore uzywam do kafelkowania.....big_grinsmirk
                sakral napisał:

>
                >
                > w Kołobrzegu udawałem,że nie znam języka niemieckiego
                > ale jakiś dziwnym trafem w hotelu
                > byłem omijany dużym łukiem przez 200 % Niemców znad Wisły
                >
                > wystarczy popatrzyć jak towarzystwo się ubiera
                > i wcale nie chodzi mi o pieniądze
                >
                > ale o gust,czy raczej brak smaku
                > dziadostwo
                >
                > można mieć pieniądze i wyglądać jak dziad
                > duże napisy na koszulkach typu
                >

--
              • m.maska Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 14:17
                sakral napisał:

> wystarczy popatrzyć jak towarzystwo się ubiera
                > i wcale nie chodzi mi o pieniądze
                >
                > ale o gust,czy raczej brak smaku
                > dziadostwo
                >
                hihi... znam - albo jeszcze lepiej - uniwersytet Yale....

Pamietam jak kupilam Juniorowi sweatshirt, z przodu na piersi mial malenki znaczek fruit of the loom, no i sie zaczelo... ten maly znaczek sprawil, ze nigdy tego nie zalozyl.

--
            • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:33
              masz jakies kopleksy kolego Sakral?smirk
              sakral napisał:

>
              > 4 lata temu byłem prze dobę w Kołobrzegu hotel + śniadanie
              > to była prawdziwa parada próżności
              >
              > (cały czas mówię o ludziach urodzonych w Polsce,a mieszkających w Niemczech)
              >
              > oni już po kilku latach "zapomnieli" języka polskiego
              > a do siebie gadają po "niemiecku"
              >
              > i ta buta,pogarda dla miejscowego pijaczka czy biednego człowieka
              > w Polsce nie ma takiej opieki socjalnej i medycznej jak w Niemczech
              >

--
          • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:33
            Kolego Sakralu.....to my mamy....dziadowska mentalnosc?smirkbig_grin
            sakral napisał:

> swego czasu kol.Maska podawała o swojej pomocy
            > i jakie miała podziękowanie
            >
            > zawiść,nienawiść to podstawowa cecha
            >
            > system socjalny,czerwony krzyż w Niemczech
            >
            > zrobił z Polaków z nimieckimi papierami
            > ludzi z dziadowską mentalnością

--
        • 1zorro-bis Re: nasze polskie gówno;my,wy,oni i tamci 24.06.12, 11:32
          a o czym Ty piszesz, Sakralu?smirk
          sakral napisał:

>
          > zmiana miejsca zamieszkania nie zmieni mentalności
          > wyjazd na stałe za Odrę nie zrobi lepszego i uczciwszego
          >
          > jaki był taki zostanie
          > z głową nisko wobec sąsiadów (Niemców)
          > a zarazem mówiący,że ci z byłego DDR
          > to nie prawdziwi Niemcy
          >
          > tylko my (wy,oni + )
          > co z Polski przyjechali
          > w prostej linii o Kanta i jego znajomych i rodziny

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się