Dodaj do ulubionych

A jesli komus odpala....

18.09.12, 19:57
Galeria Picasa przy kazdym zdjeciu ma odnotowana taka uwage....

Wiederverwendung von Fotos
Alle Rechte vorbehalten

ale sa analfabeci, ktorzy tego nie rozumieja i uwazaja, ze skoro jest w galerii, to mozna sobie to wziac i uznac za swoje... to ze taki pisze po polskiemu, to juz wiem... to, ze nie rozroznia jezyka angielskiego i francuskiego, to tez wiem... to, ze nie rozumie ze zdjecia w mojej, nawet otwartej, galerii sa moje i nie nalezy ich wykorzystywac w jakims wlasnym celu... tego widac nie rozumie po niemiecku - ale to jakie zdjecie wykradl i umiescil na swoim facebooku, to wprowadzilo niepokoj mojego znajomego, ktory przyslal mi screen tej storny, bo nie chcialam mu uwierzyc.....
Obserwuj wątek
        • al-szamanka Re: A jesli komus odpala.... 18.09.12, 20:28
          Po drugie: Pomijając, że podprowadził czyjąś własność, to należy się zastanowić, dlaczego ze wszystkich zdjęć z galerii wybrał właśnie to.
          Ja bez zastanowienia odpowiadam natychmiast....to jest chore Bo tu nie chodzi o to, że dla Ciebie, Maseczko, był to żart. Ta osoba kierowała się niezdrową wyobraźnią. Myślałam, że jest w Tobie zwyczajnie zakochany, teraz wychodzi na to, że fantazje w tym czlowieku maja mało wspólnego z figlarnymi.
          • m.maska Re: A jesli komus odpala.... 18.09.12, 20:51
            No to wyobraz sobie w jaka panike wpadl moj przyjaciel, ktorego poprosilam o sprawdzenie czy na tym koncie nie ma znowu moich zdjec....jest neurologiem i zna rozne przypadki odchylen, tym bardziej, ze juz wczesniej widzial jak Sakral umieszczal moje zdjecia na swoim koncie.... normalne to nie jest... pomiajac, ze znowu ukradzione, widac nie rozumie co to takiego " © Alle Rechte vorbehalten"
            I nie zrobil tego, zeby mnie wkurzac, bo ja jego konta sama nie widze...
        • m.maska Re: A jesli komus odpala.... 18.09.12, 20:34
          jak sie pisze po polskiemu to i po niemieckiemu... i wtedy wychodza Tire(zamiast Tiere) i Verkeher(zamiast Vekehr) a w koncu spricht man Polnische Sprache.....aber auch Deutsch... hihihi... tez zahihocze.... wprawdzie glupio i bez klasy, ale trudno sie powstrzymac....
              • m.maska Re: A jesli komus odpala.... 18.09.12, 21:17
                Wlasnie moj przyjaciel dal mi znac, ze na tym koncie ten oblakany umiescil dodatkowo jeszcze moje zdjecie i chyba Twoje tez - noooo... to juz nie jestem sama...
                Przeciez wciaz pisal, ze trzyma moje zdjecia jako tapety na monitorze, moze je sobie wydrukowal i powiesil na scianie? - po takim mozna sie wszystkiego spodziewac....
                • 1zorro-bis Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:19

HAU,HAU, HAU!
                  Do budy!big_grinbig_grinbig_grin

LOŻA
                  gryps więzienny Kalejdokopiarnia
                  Autor: mirekms ☺ 27.07.12, 19:05
                  Dodaj do ulubionych
                  Odpowiedz cytując Odpowiedz

gryps więzienny (link)

w rozmowie na FB powiedziałem,że to język ulicznicy

-kanalia
                  -szczur
                  -świnia
                  -skamlenie

-kretyn
                  -żałosny człowieku
                  -dno
                  -łajdak
                  -bydle

-swołocz
                  -hołota
                  -margines
                  -obszczekać

-wyj najlepiej razem z tymi hienami

-ja nie jestem szują (tak Maska mówi o sobie)

-a kim Ty jesteś ? (zadała pytanie)

-towarzystwo przestępców (Loży/Podwórko)

-w Szwajcarii ostatnio oceniona mnie na 20 lat (tzn.Maskę,nie mnie)

-napawasz mnie wstrętem i pogardą

-nie oczekuj ode mnie zrozumienia i łagodności

-bo się zaraz rozpłaczę (nie beczała,dalej pluła na innych)

i oświadczyła że posiada adwokata (w Niemczech każdy z socjalu ma adwokata)

ale moja ukochana Maseczka zdecydowanie wykluczyła
                  włączenie do naszej rozmowy międzynarodowych służb
                  • 1zorro-bis Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:20
                    wyjatkowe scierwo.smirk

KALI GO SKOP.....
                    Re: Bydło za drutem
                    Autor: mirekms ☺ 18.09.12, 20:52
                    Dodaj do ulubionych

pod tekstem jest znak kłódki (zamknięcia lub udostępnienia)

do wiadomości:

tylko ja,znajomi,znajomi znajomych i wszyscy

z tobą nie ma sensu rozmawiać
                    tylu mądrych ludzi z tobą rozmawiało,a ty jak byłaś taka jesteś

na mojej stronie Facebook wstawię tylko twoje wulgarne i chamskie odzywki (bez komentarza)

na teraz
                    komentarze pod fotami i chamskimi tekstami są
                    widoczne tylko dla mnie + 8 osób
                    niektóre musiałem skasować,za ostro ciebie potraktowali

furorę robisz
                    np. tekst o wyższości wychowania syna przez bicie i wyrzucenie z domu za bark pokory
                    • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:30
                      Jest chory... i moj przyjaciel jest tym zaniepokojony... bo do tego zlodziej, ktory ukradl zdjecia z galerii, w ktorej zaznaczone jest wyraznie, ze kopiowanie jest zabronione - ale po takim kims czego mozna oczekiwac?.....

W Niemczech kazdy na socjalu ma adwokata? a tego to ja nie wiem... wyjatkowo dobrze jest zorientowany, kto co ma tutaj na socjalu i kto moze byc zwolniony z oplat RTV... ja tego np. nie wiedzialam - konsultowalam to z Lezioxem, ktory tez nie wiedzial.... doskonale w tej materii sa natomiast zorientowani tacy, ktorzy na socjalu siedza od lat.... dlaczego nie ma tv? bo mogliby mu zabrac kompa, gdyby byl niewyplacalny... zgodnie z niemieckim prawem musi miec kontakt ze swiatem - w tej sytuacji ma gwarancje, ze mu kompa nie zabiora, bo nie ma tv i komp jest jego jedynym lacznikiem ze swiatem....
                          • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:39
                            nie ruszaj g..... bo sie pobrudzisz......
                            Wywalili go z kraju juz lata temu, polskiego zapomnial, niemieckiego sie nie nauczyl i wegetuje tak od lat... nigdy juz do kraju nie pojechal, Polske zna tylko taka jaka opuscic musial, kocha Urbana i Rakowskiego... to sorry Zorro - o kim Ty mowisz? z ludzmi, ktorzy Rakowskiemu dzisiaj jeszcze stopy caluja, mnie nigdy po drodze nie bylo.....
                          • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:41
                            1zorro-bis napisał:

> ......."furorę robisz
                            > np. tekst o wyższości wychowania syna przez bicie i wyrzucenie z domu za bark p
                            > okory "....

tak tak, a zeby spokornial, to musial spac na lozku nabijanym gwozdziami... i o dziwo sie nauczyl - potem juz nawet potrafil tanczyc na tych gwozdziach rock-and-rolla....
                          • 1zorro-bis Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:40
                            ten facet jest chory....big_grin
                            Nie dziwota....to pacjent dr.. Wscieklego.....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinsmirk

LOŻA
                            gryps więzienny Kalejdokopiarnia
                            Autor: mirekms ☺ 27.07.12, 19:05
                            Dodaj do ulubionych

gryps więzienny (link)

w rozmowie na FB powiedziałem,że to język ulicznicy

-kanalia
                            -szczur
                            -świnia
                            -skamlenie

-kretyn
                            -żałosny człowieku
                            -dno
                            -łajdak
                            -bydle

-swołocz
                            -hołota
                            -margines
                            -obszczekać

-wyj najlepiej razem z tymi hienami

-ja nie jestem szują (tak Maska mówi o sobie)

-a kim Ty jesteś ? (zadała pytanie)

-towarzystwo przestępców (Loży/Podwórko)

-w Szwajcarii ostatnio oceniona mnie na 20 lat (tzn.Maskę,nie mnie)

-napawasz mnie wstrętem i pogardą

-nie oczekuj ode mnie zrozumienia i łagodności

-bo się zaraz rozpłaczę (nie beczała,dalej pluła na innych)

i oświadczyła że posiada adwokata (w Niemczech każdy z socjalu ma adwokata)

ale moja ukochana Maseczka zdecydowanie wykluczyła
                            włączenie do naszej rozmowy międzynarodowych służb
                            • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:57
                              Zorrku, ale jesli chory, to niech sie nim zajma lekarze... Ty lekarzem nie jestes - wiec zostaw to.... neurolog byl zaniepokojony widzac tylko same te zdjecia, no i to spricht Polnische Sprache... to tez wiele mowi.
                              • 1zorro-bis Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:58
                                po prastu KANALIA.smirk
                                Slow brak.big_grin
                                I takie GOWNO mysmy u siebie hodowali?:
                                Ludzie! Gdzie mieliscie oczy!smirk

KALI GO SKOP.....
                                Re: Bydło za drutem
                                Autor: mirekms ☺ 18.09.12, 21:49
                                Dodaj do ulubionych
                                na dzisiaj cyrk z Tłumokiem zamykam

starczy tobie 550 euro na żywność dla trzech osób miesięcznie jak pisałaś?

Tłumoku
                                i przestań ludziom na forum wciskać o twoim (wysokim) statusie materialnym
                                idź do lustra,widzisz?

dobrze że żyjesz w państwie o gospodarce socjal-rynkowej
                                to jakoś ciągniesz

kup sobie wreszcie jakiś ciuch,Polki w Polsce mają gust,klasę i smak
                                zrób coś z sobą,kup sobie coś w lepszym sklepie.Będziesz ładniejsza.

dobrej nocy Tłumoku

z wyrazami należytego szacunku
                                Mirosław
                                • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 22:09
                                  1zorro-bis napisał:

> po prastu KANALIA.smirk
                                  > Slow brak.big_grin
                                  > I takie GOWNO mysmy u siebie hodowali?:
                                  > Ludzie! Gdzie mieliscie oczy!smirk
                                  >
                                  > KALI GO SKOP.....
                                  > Re: Bydło za drutem
                                  > Autor: mirekms ☺ 18.09.12, 21:49

> dobrze że żyjesz w państwie o gospodarce socjal-rynkowej
                                  > to jakoś ciągniesz
                                  >
                                  > kup sobie wreszcie jakiś ciuch,Polki w Polsce mają gust,klasę i smak
                                  > zrób coś z sobą,kup sobie coś w lepszym sklepie.Będziesz ładniejsza.
                                  >
                                  >
                                  > dobrej nocy Tłumoku
                                  >
                                  > z wyrazami należytego szacunku
                                  > Mirosław

Zorrku... o co Ci chodzi? wiesz z kim masz do czynienia, pytalam Cie dzisiaj przez telefon, pamietasz? czy jesli naprzeciw Ciebie stanalby obszarpany, brudny, zapijaczony typ i zaczal Ci ublizac.... bedziesz z takim dyskutowal? sam odpowiedziales, ze nie - no wiec tutaj masz to samo - daj spokoj.... minie mu faza i sie uspokoi - widac potrzebne mu to moje zdjecie do czegos....ukradl, jak zlodziej....no coz mozna - kiedys wlamal mi sie ktos do samochodu i ukradl mi dwie torby - zlodziej jest zlodziejem, czy kradnie zdjecia, czy kradnie torby....
                                • al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 22:10
                                  1zorro-bis napisał:

> starczy tobie 550 euro na żywność dla trzech osób miesięcznie jak pisałaś?

Ja , na dwie osoby wydaję na żywność mniej niż 400€, a bio-wegetariańska żywność nie jest przecież tania

> i przestań ludziom na forum wciskać o twoim (wysokim) statusie materialnym
                                  Nigdzie czegoś takiego nie czytałam

> kup sobie wreszcie jakiś ciuch,Polki w Polsce mają gust,klasę i smak

Kiedy te Polki ostatnio widziałeś?

> zrób coś z sobą,kup sobie coś w lepszym sklepie.Będziesz ładniejsza.

Ładna jest i tak, dlatego trzymasz przecież jej zdjęcie jako tapetę.
                                  A jeszcze nie tak dawno Uli wytykał Maseczce, że kupuje sobie dżinsy za 120€ i usportowiony samochód za premię jednego roku

• al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 22:25
                                    al-szamanka napisała:

> > Autor: mirekms ☺ 18.09.12, 21:49

> > kup sobie wreszcie jakiś ciuch

No, Maseczko, im dłużej myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że sakral życzyłby sobie, abyś kupiła sobie ciuchy w jakich prezentuje się Grace Jones w jego ukochanym wideoklipie.
                                    Miałby Ciebie wtedy na tapecie nie dość, że zakajdankowaną, to jeszcze w takim czarnym prawienic....a gapiłby się tak, że aż monitor by pękł.
                                    • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 22:47
                                      To ja mam sie ubierac wg gustu takiego nikogo? bo kto to? a mnie to zwisa i powiewa, czy jemu sie podoba jak ja sie ubieram.... niech skasuje moje zdjecie z FB i niech nie patrzy, nikt mu nie kaze.... we wlosienicy zrobie sobie nastepna fotke - wtedy bylby zadowolony pewnie, z krzyzem na szyi i na kleczkach....
                                      • al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 22:54
                                        m.maska napisała:

> To ja mam sie ubierac wg gustu takiego nikogo? .... we wlosienicy zrobie sobie nastepna
                                        > fotke - wtedy bylby zadowolony pewnie, z krzyzem na szyi i na kleczkach....

.....nie zapomnij o biczyku z czarnych rzemyków - do go do reszty zaspokoi
                                        • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 22:58
                                          Jesli ma takie potrzeby to niech idzie do Sozialamtu i poprosi o talon na wizyte w odpowiednim miejscu, gdzie znajdzie odpowiednia Domine... mysle, ze jakby opisal swoje zachowanie psychoterapeucie, to dostalby ja nawet na recepte....
                                          • al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 23:05
                                            m.maska napisała:

> Jesli ma takie potrzeby to niech idzie do Sozialamtu i poprosi o talon na wizyt
                                            > e w odpowiednim miejscu, gdzie znajdzie odpowiednia Domine... mysle, ze jakby o
                                            > pisal swoje zachowanie psychoterapeucie, to dostalby ja nawet na recepte....

I wcale się nie mylisz, Maseczko. Słyszałam o wielu Klientach, u których realizacja naturalnych potrzeb odbywa się w specjalnych instytucjach, gdzie obsługiwani są przez wykwalifikowany personel. Niektórym wystarcza wspólna kąpiel połączona z odpowiednim masażem.
                                • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 18:28
                                  1zorro-bis napisał:

> po prastu KANALIA.smirk
                                  > Slow brak.big_grin
                                  > I takie GOWNO mysmy u siebie hodowali?:
                                  > Ludzie! Gdzie mieliscie oczy!smirk
                                  >
                                  > KALI GO SKOP.....
                                  > Re: Bydło za drutem
                                  > Dodaj do ulubionych
                                  > Odpowiedz cytując Odpowiedz
                                  > na dzisiaj cyrk z Tłumokiem zamykam
                                  >
                                  > starczy tobie 550 euro na żywność dla trzech osób miesięcznie jak pisałaś?
                                  >

Eeeeetam.... my oszczedni jestesmy, czasami nawet tyle nam nie trzeba.... dzisiaj na taki przyklad KM poszedl do lasu, nazbieral grzybow i bede miala kolacje za frico... KM nalapal swiezego powietrza, bo sam grzybow nie jada... sliczne mlodziutkie prawdziwki - taki rarytas i to za nic.... a jak sie grzyby skoncza, to bedzie zbieral korzonki i tez bedzie tanio, moze jeszcze nalapac slimakow albo zabek....
                                  • al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 22:40
                                    m.maska napisała:

> KM nalapal swiezego powietrza, bo sam grzybow nie jada... sliczne m
                                    > lodziutkie prawdziwki - taki rarytas i to za nic.... a jak sie grzyby skoncza,
                                    > to bedzie zbieral korzonki i tez bedzie tanio, moze jeszcze nalapac slimakow al
                                    > bo zabek....

Maseeeeczko, wydało się!!!!big_grinbig_grinbig_grin Dlaczego ciągle pisałaś, że drogo kupujesz te żabie udka we Francji. A tu okazuje się, że to KM robi zapasybig_grinbig_grinbig_grin
                            • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 01:27
                              1zorro-bis napisał:

> ten facet jest chory....big_grin
                              > Nie dziwota....to pacjent dr.. Wscieklego.....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinsmirk
                              >
                              > LOŻA
                              > gryps więzienny Kalejdokopiarnia
                              > Autor: mirekms ☺ 27.07.12, 19:05

Jak chory - tutaj mozesz zobaczyc.... wlasnie dostalam screena.... on to umiescil, zanim ja otworzylam watek... obsesja jakas czy co? Ciebie tez nie pominal... brakuje tylko Klary, Zuzy i Majki, tudziez Basi, Csoka i jeszcze kilku osob - ale poniewaz nigdy nie cieszyl sie zbytnim zaufaniem, Klary moze sobie co najwyzej kota umiescic.... bo te byly na forum.... reszty niestety nie znal, nie zna i zapewne nigdy nie pozna.... wiele rzeczy widzialam na forum - ale takiej szui jeszcze NIE.... przeskoczyl wszystkich...

http://s1.directupload.net/images/120919/cxozeifh.jpg
                          • al-szamanka Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 18.09.12, 21:46
                            m.maska napisała:

> 1zorro-bis napisał:
                            >
                            > > no przeciez to taki element z Hartz IV.....big_grin
                            > > Doskonale zorientowany jak mozna "skubnac" panstwo niemieckie....smirk
                            > >
                            >
                            > i niemieckiego podatnika, to MY wspomagamy takich darmozjadow....

Syn sąsiadki mojej Mamy był właśnie takim od Hartz IV. Przez 32 lata w Niemczech pracował jedyne 3 miesiące. Miał mieszkanie socjalne i wyposażenie tego mieszkania za talony, zwolniony z opłat, dostawał parę setek miesięcznie na przeżycie i doił biedną matkę, a jak przyjeżdżał do kraju, to zgrywał panisko - typowy przykład polactwa zagranicznego
                  • m.maska Re: Kanalia SAKRAL....dal glos. 19.09.12, 12:52
                    1zorro-bis napisał:

>
                    > HAU,HAU, HAU!
                    > Do budy!big_grinbig_grinbig_grin
                    >
                    > LOŻA
                    > gryps więzienny Kalejdokopiarnia
                    > Autor: mirekms ☺ 27.07.12, 19:05

> i oświadczyła że posiada adwokata (w Niemczech każdy z socjalu ma adwokata)
                    >

hihihi.... a na deser kazdy na socjalu dostaje zlota karte kredytowa visa w opakowaniu podwojnym z mastercard.... i mercedesa z szoferem big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • m.maska Re: A jesli komus odpala.... 19.09.12, 18:11
      Skubie biedak ten socjal na wszystkie mozliwe sposoby i robi interesy wie eine wahre Intelligenzbestie.... zamawia Polityke w abonamencie na caly rok za "jedyne" 745PLN... ufffffff - ale gratka.... bo oczywiscie moglby to miec o za taka cene big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

http://s14.directupload.net/images/120919/mngkiywv.jpg

ale to musi bolec, tyle kasy wywalone, za frico..... hihihi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka