Dodaj do ulubionych

Wybaczcie kochani :-)

27.11.12, 14:15
Ale chyba czas założyć nowy wątek smile nie gniewaj się Masko bo zaraz mnie opitolisz ale zrozum mnie - też chcę zabłysnąć big_grin i wiem że zaraz zgasnę za Twoim, Waszym jednym dmuchnięciem smile trudno jak powiedział Rysio do Krzysia, trudno co zrobić. Wszystkiego dobrego w każdym bądź razie. Cz.
Ale ślad zostanie. Mam nadzieje że nie wykasujecie smile wiem że nie.
Obserwuj wątek
    • czarek_sz Re: Wybaczcie kochani :-) 27.11.12, 15:14
      Młodzi kończą się urządzać. Wszystko z IKEI. Mi to nie pasuje i Janeczce też nie..Meble pod linijkę a łóżko to już w ogóle - dechy i materac. Jak Oni na tym będą się pierdykać ? smile ale ich sprawa, młodych. Miłego dnia bo znowu mnie woła. Ale nie do młodej tylko do arbajtu wink a młoda ładna Ślązaczka smile
      • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 27.11.12, 16:08
        Czarek, to jest ostatni raz... watek sie tak dlugo ciagnie dopoki nie przekroczy 80 postow....ale!!!!!!!!!!!! nie zakladamy watkow w srodku dnia w srodku rozmowy... chyba ze jest to odrebny temat - a tutaj widze, ze chcesz sobie dalej snuc ot tak po swojemu....
            • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 27.11.12, 21:04
              A co? gadasz z ludzmi w jednym miejscu na jakis temat i wpada ktos i wola: teraz ja, teraz ja... i co? wszyscy przerywaja rozmowe w polowie zeby pojsc do niego i tam kontynuowac? czy moze teraz on bedzie zabawial? tak zle i tak do kitu....
                • czarek_sz Re: Wybaczcie kochani :-) 27.11.12, 22:45
                  Wpadam i mówię - dobranoc kochani smile i przepraszam za zamieszanie, niezamierzone bynajmniej. AL to ma wyczucie no no smile ale o tym zawsze wiedziałem. Śpijcie dobrze a jutro wypoczęci wstańcie i żyjcie na chwałę Pana smile dobranoc Siostry i bracia smile
                  • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 28.11.12, 00:02
                    A Ty sie Czarek nie obrazaj, bo jesli wszyscy stosujemy sie do tych zasad, to nagle nie bedziemy ich dla Ciebie zmieniac... juz byl tu taki jeden, ktory czyhal o polnocy, zeby zlaozyc nowy watek ze swoim kalendarzem - nudne to bylo tak, ze kiedy w koncu powiedzialam, ze mam dosyc tych poniedzialkow, wtorkow, czwartkow i piatkow, ze sobie obrazony poszedl...i co? cichutko sie podporzadkowuje i wkleja swoje obrazki, ktore po jakims czasie i tak znikaja i pozostaja slepe linki....
                      • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 28.11.12, 08:49
                        No i co sie smiejesz Zorro, z czego sie smiejesz? otwiera sie Twoj post sprzed tygodnia, a tam emotki... otwiera sie posty Sakrala a tam... literki, cyferki, a na poczatku http... i zgadnij co facet mial do powiedzenia i na jaki temat? nawklejal sie tego...i ktos za kilka tygodni bedzie sie zastanawial po co to robil?.... pismo obrazkowe ma to do siebie, ze niekoniecznie jest czytelne smile zwlaszcza jesli obrazek zniknie... big_grin
                        Dzien Dobry Zorrku... ja tez od "rana" na posterunku - ale za chwile bede musiala wyjsc....
                        • leziox Re: Wybaczcie kochani :-) 29.11.12, 18:38
                          Kazdy ustala na swoim forum jakies tam zasady rozmawiania,oraz zachowywania sie,ale dla mnie osobiscie jest to zbyt stressujace,aby zwracac uwage na porzadek,w ktorym mam sie wpisywac,kiedy mam sie wpisywac i czy w ogole mam sie wpisywac.
                          Forum to bardziej zabawa i jesli popadamy juz w takie powazne nakazy i zakazy na temat otwierania nowych watkow,to nie musi byc to dla kazdego frapujaca rzecza.
                          Przy tym wcale nie jest latwo od razu w tym wszystkim sie zorientowac.
                          To bylem ja.
                          Jarzábek.
                                  • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 12:29
                                    Ach tak? a co takiego wiesz?

Zorro, umowmy sie tak: przynosisz linka i wypowiadasz sie sam na temat, ktory chcesz nam zadac, jako profesor socjologii, politologii, historii, etyki, czy czego temat bedzie dotyczyl... sam link, bez Twojej wypowiedzi, zostanie "olany".... smile
                                    W innym wypadku, wyglada to nastepujaco... Zorrek wpada na forum rzuca linka i wola: O! zobaczcie co znalazlem....i leci dalej w poszukiwaniu kolejnego linka... po kilku minutach na forum pojawia sie kolejny link a Zorro wola: O! i to tez... itd itd.... smile
                                      • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 13:11
                                        Ale jesli uznajesz, ze cos w tym temacie jest, to napisz co wg Ciebie i jak to widzisz... sam link, to tak jakbys przyszedl na lekcje i zadal temat... i nie bral w tym udzialu smile to po co? chcesz zobaczyc nasza reakcje? nikt sam ze soba gadal nie bedzie.... widac Ciebie temat zainteresowal, to sie wypowiedz smile
                                                  • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:24
                                                    1zorro-bis napisał:

> albo to na przyklad....big_grin
                                                    > Tez drazliwe. Dla niektorych.big_grinbig_grinsmirk
                                                    > wyborcza.pl/1,75248,12951814,Marsz_PiS_13_grudnia__Rydzyk_juz_zawiadomiony.html

No i sam powiedz: czy to jest cos nowego, odkrywczego? czy to jest powtorka z rozrywki? sam wczoraj napisales, ze WIEKSZOSC mysli inaczej, czyli zajmujesz sie problemem niszowym? czy naprawde warto?
                                                  • 1zorro-bis Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:28
                                                    mysle, ze warto. Bo Adolf tez kiedys byl ....."problemem niszowym"....smirkbig_grinm.maska napisała:

> 1zorro-bis napisał:
                                                    >
                                                    > > albo to na przyklad....big_grin
                                                    > > Tez drazliwe. Dla niektorych.big_grinbig_grinsmirk
                                                    > > wyborcza.pl/1,75248,12951814,Marsz_PiS_13_grudnia__Rydzyk_juz_zawiadomiony.html
                                                    >
                                                    > No i sam powiedz: czy to jest cos nowego, odkrywczego? czy to jest powtorka z r
                                                    > ozrywki? sam wczoraj napisales, ze WIEKSZOSC mysli inaczej, czyli zajmujesz sie
                                                    > problemem niszowym? czy naprawde warto?
                                                • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:20
                                                  1zorro-bis napisał:

> no, bo ruszajac na przyklad taki temat - moge byc posadzony o "plucie i robieni
                                                  > e bydla"....big_grinsmirk
                                                  > wyborcza.pl/1,75248,12950803,Jak_sie_robi__przykrywkowca___PRACOWALEM_W_CBA__CZ_.html

Zorrku, no to ja Ci odpowiem, nie czytajac tego artykulu, ze na calym swiecie, agenci, nie maja czystych raczek i Polska nie jest tutaj zadnym wyjatkiem, a wrecz przeciwnie sa duzo gorsi.... wiec nie ma sie co "roztkliwiac" smile
                                • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 12:37
                                  kicho_nor napisał:

> Niesubordynacja
                                  >
                                  > Zorro, taka wypowiedź tutaj grozi daleko
                                  > idącymi konsekwencjami

Kiszka, jak zwykle probujesz judzic.... sugerujesz, ze porzadek? uffff.... a juz myslalam, ze ja na kazdym polu jestem chaos smile przynajmniej tutaj sie staram smile

Dzis w nocy Ktos mi napisal na gg:

no Ty to moglabys byc kapitanem Titanica
                                  (...)
                                  a z tym Titaniciem -to by bylo tak: nic by sie nie zmienilo, jakby nie trafil w góre lodowa to zatonalby przez chaos

Wiec Kiszka, rzecz jasna, ze staram sie zeby tutaj nie bylo chaosu big_grinbig_grinbig_grin
                                    • 1zorro-bis Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:12
                                      big_grinbig_grinbig_grinsmirk
                                      al-szamanka napisała:

> Dodam, że za niesubordynację nikt tutaj nie został zbanowany - nie nasze to me
                                      > tody, aby za odmienne zdanie kogoś wywalać.
                                      > Za mieszanie nas z błotem (z prostej zawiści i nienawiści) to już tak
                                      • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:26
                                        Ty sie tutaj Zorro nie usmiechaj... bo to prawda... bana nigdy nie miales, wprost przeciwnie, masz caly czas moderacje - to tak dla wyjasnienia, gdyby komus przyszlo do glowy, ze Zorro tutaj nie pisal bo mu ktos zabronil - sam sie na nas wypial... wink
                                        • 1zorro-bis Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:29
                                          moderacje? A co to?smirk
                                          Czym to sie je?big_grin
                                          m.maska napisała:

> Ty sie tutaj Zorro nie usmiechaj... bo to prawda... bana nigdy nie miales, wpro
                                          > st przeciwnie, masz caly czas moderacje - to tak dla wyjasnienia, gdyby komus p
                                          > rzyszlo do glowy, ze Zorro tutaj nie pisal bo mu ktos zabronil - sam sie na nas
                                          > wypial... wink
                                    • m.maska Re: Wybaczcie kochani :-) 30.11.12, 14:15
                                      Iiii.... tutaj to bardzo krotka jest lista zbanowanych.... nie boimy sie tak jak na innych forach, ze przyjdzie ktos i zrobi buuuuuuuuuuuuu.... tylko jesli ktos nieustannie przychodzi w jednym celu, zeby podkrecac atmosfere a poza tym rozmawiac nie ma zamiaru, wtedy robimy krotki proces i dostaje kopa.... na jakis czas... ale sa "wysoce zasluzeni" z ktorymi NIC wspolnego miec nie chcemy, ktorzy nigdy nie probowali sie wypowiadac inaczej niz prowokacja i obrazaniem i ci maja stale miejsce na naszej liscie banow big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka