Homopropaganda w Warszawie

24.02.19, 14:25
Gratuluje wszystkim wyborcom Trzaskowskiego, na pewno agfa jest zachwycony, bo jego wnuki beda poddane odpowiedniemu szkoleniu na czas, zeby weszly w dorosle zycie przygotowani smile super to jest.

"Trzaskowski i Rabiej wprowadzają homopropagandę również do biznesu? Kontakty miasta z przedsiębiorcami będą uzależnione od przyjęcia tzw. klauzul antydyskryminacyjnych."

- mnie sie to podoba, kazdemu to czego mu potrzeba.

https://s17.directupload.net/images/user/190224/yvn3rmfz.png
    • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 18:54
      Moim zdaniem to jest straszne, głupie i okrutne zgadzać się, aby dzieci, czy wnuki były wychowywane przez takiego Trzaskowskiego na gejów.
      No cóż, są prawdziwi mężczyźni... i mięczaki.
      • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 18:58
        al-szamanka napisała:

        > Moim zdaniem to jest straszne, głupie i okrutne zgadzać się, aby dzieci, czy wn
        > uki były wychowywane przez takiego Trzaskowskiego na gejów.
        > No cóż, są prawdziwi mężczyźni... i mięczaki.
        >
        >

        oj tam... uni som "nowoczesni" a "nowoczesnie" jest byc nienormalnym co zmierza do zaglady ludzkosci - ze zwiazkow dwoch facetow czy dwoch kobiet potomstwa nie bedzie...
        • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:10
          Chociaż mam nadzieję, że jeżeli już dziadkowie durni, to może rodzice pójdą po rozum do głowy i pokażą Trzaskowskiemu gest Kozakiewicza.
          • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:26
            al-szamanka napisała:

            > Chociaż mam nadzieję, że jeżeli już dziadkowie durni, to może rodzice pójdą po
            > rozum do głowy i pokażą Trzaskowskiemu gest Kozakiewicza.

            A szczytem wszystkiego jest rozpisywanie się o księżach pedofilach, a jednocześnie popieranie Trzaskowskiego, który pośrednio pedofilstwo promuje.
            Ale może niektórym dziadkom obojętne jest czy wnusio gejem zostanie, a może i pedofilem, może myśli sobie, że to będzie taki nowy, wspaniały świat... europejsko-brukselski. Aby dostać się do takiego świata warto zrezygnować z tradycji, normalnej rodziny i zwykłych, niewynaturzonych wartości.
          • czarek_sz Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:25
            Warszawa jeszcze nigdy nie była tak skundlona i zeszmacona jak obecnie. To co się dzieje to obraz nędzy i rozpaczy co napływowe bydło zrobiło z tego miasta. Jedyna nadzieja w tym że jest to sytuacja przejściowa i Warszawa miasto nieujarzmione przeżyje i ten w sumie epizod czym jest obecny atak pedalstwa i lewactwa na miasto.
            • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:33
              czarek_sz napisał:

              > Warszawa jeszcze nigdy nie była tak skundlona i zeszmacona jak obecnie. To co s
              > ię dzieje to obraz nędzy i rozpaczy co napływowe bydło zrobiło z tego miasta. J
              > edyna nadzieja w tym że jest to sytuacja przejściowa i Warszawa miasto nieujarz
              > mione przeżyje i ten w sumie epizod czym jest obecny atak pedalstwa i lewactwa
              > na miasto.


              Większość tych popieraczy Trzaskowskiego jest po prostu ogłupiona, wydaje im się, że to postępowe. Ale chyba przyjdzie czas, że rąbną się w te głupie czółka i zaczną normalniej myśleć.
              • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:53
                Troche dziwne to, ze Warszawiacy dali sie tak podejsc... Trzaskowski naobiecywal im zlote gory, teraz powiedzial, ze jak mu kto na to da, to bedzie(byc moze) realizowal, za to ma kase na homopropagande o ktorej nie wspominal w kampanii przedwyborzczej. Jak to PO - jedno obiecuja frajerom, drugie robia.... swego czasu Tusk obiecywal, ze nie bedzie podwyzki podatkow i pierwsze co zrobil to podwyzszyl podatki - no bo z frajerami tak sie wlasnie pogrywa.
      • kogucik.2872 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 20:41
        l, jesteś psychologiem. Czy można kogoś "wychować na geja" ?
        Czy dyskryminacja wg Ciebie jest ok ?
        ps - zaraz padnie - bo oni "promują się na ulicach"
        Czy parka hetero idąca za rączki to nie "promocja orientacji?
        a co z podstawowymi prawami człowieka do wolnego życia, wyznania, poglądów ?
        jakim prawem ktokolwiek miesza się do czyjegoś tak intymnego aspektu życia, jakim jest łóżko ?
        do tego stopnia że ludzie "niezgodni" z wolą ogółu są dyskryminowani, prześladowani ?
        jesteś psychologiem - odpowiedz jako psycholog.
        • kogucik.2872 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 20:42
          A mi zjadło - Al miało być.
          • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 21:48
            Jestem przeciwna promowaniu seksu wsrod dzieci i to obojetnie czy jest to homo, hetero, zoo, pedofilia, nie robi mi to roznicy, ale uwazam, ze dzieci maja prawo do dziecinstwa, nie wszystkie dzieci w wieku lat 6-ciu sa gotowe na takie "uswiadamianie" - czy rodzice maja w ogole cokolwiek do powiedzenia? oczywiscie, ze nie - nikt ich nie pyta.
            A moze 8-letnia corka po takiej lekcji "uswiadamiania" przyjdzie pewnego wieczoru do ojca i powie, ze chce nauki praktycznej? bo przeciez ma byc nowoczesnie.
            Obrzydzenie wzbudza we mnie kazdy, obojetnie czy to gej, czy hetero, ktory obnosi sie ze swoja seksualnoscia i udaje publicznie kopulowanie, przy czym: nie widzialam jakos zeby na tych paradach pary mieszane demonstrowaly tego rodzaju scenki.
            Czy w ogole istnieje jeszcze cos takiego jak INTYMNOSC?
            • czarek_sz Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 22:07
              Niektórym jak Kogucikowi umykają podstawowe rzeczy. Elektorat PO zeszmaci się ponad normę jeśli pozwoli to odsunąć PiS od władzy. Elektorat PiS takiego problemu nie ma czego nie muszę udowadniać bo ulica pokazała jak zachowują się poszczególne elektoraty. Reasumując. Elektorat PO to elektorat proniemiecki i prosowiecki który poświęci suwerenność Polski dla władzy i z nienawiści do tongue_outolaków. To tak pokrótce.
              • rena-ta49 Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 10:16
                0-4 lat -> zabawa w lekarza

                4-6 lat -> masturbacja w dzieciństwie

                6-9 lat -> antykoncepcja, seks w internecie, autostymulacja, język seksualny, zrozumienie akceptowalnego współżycia

                9-12 lat -> rozwijanie akceptacji różnych sposobów wyrażania seksualności
                https://pbs.twimg.com/media/D0Lcc9gWsAI95CL.png

                To już nawet nie jest homopropaganda,to legalizacja pedofilii wkracza po cichu, tylnymi drzwiami!
        • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 10:37
          kogucik.2872 napisał:

          > Al, jesteś psychologiem. Czy można kogoś "wychować na geja" ?

          można, nie śmiej się, ale właśnie można

          > Czy dyskryminacja wg Ciebie jest ok ?

          żadna dyskryminacja nie jest ok, ale uzasadniona niechęć już tak

          > ps - zaraz padnie - bo oni "promują się na ulicach"

          a czym innym są ich parady? Widziałeś? Ja tak, i nie chciałabym, aby TO oglądały dzieci.


          > Czy parka hetero idąca za rączki to nie "promocja orientacji?

          > a co z podstawowymi prawami człowieka do wolnego życia, wyznania, poglądów ?

          ależ jestem za wszystkimi prawami, ale bez narzucania ich innym

          > jakim prawem ktokolwiek miesza się do czyjegoś tak intymnego aspektu życia, jak
          > im jest łóżko ?

          nikt by się nie mieszał, gdyby oni sami nie wystawiali tego łóżka na ulicę

          > do tego stopnia że ludzie "niezgodni" z wolą ogółu są dyskryminowani, prześlado
          > wani ?

          Wiesz, mam koleżankę lesbijkę, przez nikogo nie jest dyskryminowana, ani prześladowana i to nie dlatego, że mieszka w Austrii i tu lud jest bardziej tolerancyjny (nieprawda), po prostu, zachowuje się jak hetero, tzn. normalnie - nie przekonuje nikogo do swoich upodobań, życie intymne żyje w swoich własnych czterech ścianach i nie wynosi go prowokacyjnie i obleśnie na ulicę, nie domaga się głośno jakichś szczególnych przywilejów, ani wyjątkowej akceptacji... bo ją po prostu ma - właśnie jako normalny, zwykły człowiek jak każdy.
          Mam też paru znajomych gejów, nie przeszkadza mi kim są, ale IM przeszkadzają gejowskie parady, gdyż wg nich pokazywanie tego w taki sposób jest po prostu niesmaczne, wulgarne i stempluje ludzi homo jako tych, co myślą tylko i wyłącznie... no wiesz czym.
          • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 13:25
            Kilka lat temu kiedy homopropaganda nie byla jeszcze tak nachalna opowiadal mi moj adwokat: byl z zona w Monachium. On usiadl w kafejce na kawe, zona ruszyla na zakupy, weszla do sklepu z butami. Obok odbywala sie parada gejowska - w pewnym momencie zadzwonila do niego zona, byla rozhisteryzowana. Okazalo sie, ze do sklepu weszli geje i zaczeli kobiety molestowac udajac kopulacje - nie dziwie sie jej reakcji.
            Tez widzialam taka parade na ulicach Lizbony w 2005 roku - wtedy nie byli jeszcze tak rozbuchani a jednak sympatyczne to nie bylo. Ulice byly puste - "obserwatorow" tej rozwiazlosci brakowalo - kilku turystow, ktorzy po chwili odchodzili. Znalazlam sie tam tez przez czysty przypadek, bo akurat wyszlysmy na Praça dos Restauradores z metra.
          • rena-ta49 Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 13:49
            Przez wiele lat mieszkał w mojej klatce gej. Przyjaźnił się nawet m/n z moimi córkami i innymi dziewczynami z klatki i z podwórka. Nikt go nie prześladował ,a on niczym się nie wyróżniał.
            Potem każde z nich poszło swoją drogą ,a on wyprowadził się do partnera.
    • rena-ta49 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 19:15
      Nie wiem czy normalny rodzic zamiast osób do spraw lgbt nie wolałby gabinetów dentystycznych
      w szkołach.
      • a74-7 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 22:23
        Ptoku, dlaczego upolitycznia sie orientacje seksualna ?
        • a74-7 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 22:26
          To co sie dzieje miedzy przescieradlami wsrod doroslych nie powinno miec wplywu na polityke , czy wychowywanie dzieci.
          • czarek_sz Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 22:29
            Czy kogucik to zrozumie i zaakceptuje ?
          • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 02:12
            a74-7 napisał:

            > To co sie dzieje miedzy przescieradlami wsrod doroslych nie powinno miec wplyw
            > u na polityke , czy wychowywanie dzieci.

            Otoz to wlasnie... co mnie obchodzi, czy Rabiej ugniata g... po co mi to wiedziec?
        • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 10:38
          a74-7 napisał:

          > Ptoku, dlaczego upolitycznia sie orientacje seksualna ?


          Dobre pytanie... bo tak właśnie jest.
    • a74-7 Re: Homopropaganda w Warszawie 24.02.19, 22:28
      wink
      • a74-7 Re: Homopropaganda w Warszawie 25.02.19, 13:36
        moze jeszcze jedno pytanie wink
        Dlaczego wiele filmow jest "od lat 18 tu", a parady z 'lubieznie' zachowujacymi sie gejami
        na paradach juz nie obowiazuje ten podzial?
        i ostatnie: dlaczego mezczyzni promujacy sie jako geje mowia w smiesznie przesadny,teatralny sposob ????
        To maja w genach czy wyuczone ???
        • rena-ta49 Pary hetero tak paradują po ulicach? 25.02.19, 14:11
          https://pbs.twimg.com/media/DzwerjkWkAEMRM7.jpg
          https://pbs.twimg.com/media/Dzwe2XpWoAAsrvv.jpg
          • rena-ta49 Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 25.02.19, 14:17
            rena-ta49 napisała:

            > https://pbs.twimg.com/media/DzwerjkWkAEMRM7.jpg
            > https://pbs.twimg.com/media/Dzwe2XpWoAAsrvv.jpg

            To nie jest homopropaganda,a co to jest?
            https://i.sadistic.pl/pics/8e8ef64d85bf.jpg
            • m.maska Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 25.02.19, 15:02
              No jakos takich par hetero nikt nie zobaczy... to jest "homo-intymnosc".
            • al-szamanka Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 25.02.19, 21:13
              rena-ta49 napisała:

              > To nie jest homopropaganda,a co to jest?
              > https://i.sadistic.pl/pics/8e8ef64d85bf.jpg


              Taaaa, tego bardzo moralnego, dyskryminowanego i uciskanego już na jakimś zdjęciu widziałam. Biedak walczy o swoją wolność i możliwość pokazywania się takim jakim jest i do tego w ulubionym stroju.
              • m.maska Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 25.02.19, 21:16
                al-szamanka napisała:

                > rena-ta49 napisała:
                >
                > > To nie jest homopropaganda,a co to jest?
                > > https://i.sadistic.pl/pics/8e8ef64d85bf.jpg
                >
                >
                > Taaaa, tego bardzo moralnego, dyskryminowanego i uciskanego już na jakimś zdjęc
                > iu widziałam. Biedak walczy o swoją wolność i możliwość pokazywania się takim j
                > akim jest i do tego w ulubionym stroju.
                >

                hmmmm... mozna by to roznie nazwac ;
                • rena-ta49 Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 26.02.19, 09:25
                  Szkoła jest od tego, żeby się uczyć a nie szerzyć dewiacje!!!
                  Najbardziej dzieci żal,bo nie one wybierały Trzaskowskiego.
                  • m.maska Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 26.02.19, 13:21
                    A ja chcialabym wiedziec, czy kazdy moze sobie dowolnie wprowadzac do szkoly nauki, ktorych nie firmuje Ministerstwo Edukacji i kuratorium?
                    Jak to w ogole mozliwe?
                    • czarek_sz Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 26.02.19, 17:55
                      Wszystko zależy od tego jaka opcja polityczna rządzi. Gdyby dziś rządziło PO plus zwolennik pedofilii Trzaskowski jako prezydent miasta z pewnością promowanie pedofilii oraz zboczeń na terenie warszawskich szkół byłoby znacznie łatwiejsze.
                    • al-szamanka Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 27.02.19, 15:58
                      m.maska napisała:

                      > A ja chcialabym wiedziec, czy kazdy moze sobie dowolnie wprowadzac do szkoly na
                      > uki, ktorych nie firmuje Ministerstwo Edukacji i kuratorium?
                      > Jak to w ogole mozliwe?

                      Tez mnie to zastanawia. W ten sposob byle prezydent miasta moze wprowadzac swoje wymysly: od lekcji chodzenia na koturnach do projektownia naszyjnikow ze szklanych koralikow.
                    • rena-ta49 Re: Pary hetero tak paradują po ulicach? 05.03.19, 15:58
                      m.maska napisała:

                      > A ja chcialabym wiedziec, czy kazdy moze sobie dowolnie wprowadzac do szkoly na
                      > uki, ktorych nie firmuje Ministerstwo Edukacji i kuratorium?
                      > Jak to w ogole mozliwe?
                      >

                      Szkoły podlegają samorządom. MEN odpowiada za podstawę programową a samorząd jak zechce to może i chińskiego uczyć.
    • m.maska Pedofilia w kosciele 25.02.19, 20:58
      A czy to nie sa w co najmniej 90% przypadki homoseksualizmu? bo ofiarami przeciez sa wlasnie chlopcy.
    • m.maska Re: Homopropaganda w Warszawie 04.03.19, 23:31
      Niesamowite, wlasnie obejrzalam wywiad z Rabiejem, jaka ten gej ma zawrotna wiedze na temat tego czego potrzebuja dzieci w kazdym wieku - oczywiscie szczegolnie w temacie seksualnosci dzieci jest doskonale zorientowany.... ciekawe ile dzieci ten gej wychowal? no bo skads taka szczegolowa wiedze musi miec - a moze naczytal sie gejowskich publikacji w tym temacie? moze ksztalcil sie w temacie na portalach pedofilskich - tam na pewno moglby sie wszechstronnie podszkolic.
      • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 05.03.19, 18:31
        m.maska napisała:

        > Niesamowite, wlasnie obejrzalam wywiad z Rabiejem, jaka ten gej ma zawrotna wie
        > dze na temat tego czego potrzebuja dzieci w kazdym wieku - oczywiscie szczegoln
        > ie w temacie seksualnosci dzieci jest doskonale zorientowany.
        ... ciekawe ile dz
        > ieci ten gej wychowal? no bo skads taka szczegolowa wiedze musi miec - a moze n
        > aczytal sie gejowskich publikacji w tym temacie? moze ksztalcil sie w temacie n
        > a portalach pedofilskich - tam na pewno moglby sie wszechstronnie podszkolic.
        >

        A ja jestem ciekawa dlaczego ta seksualność dzieci tak go interesuje... i chyba podnieca.
          • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 05.03.19, 19:34
            https://4.bp.blogspot.com/-FD3tLi7m83E/XH4nf4Ju_1I/AAAAAAAACW8/7GmsFzE6tmAoZ5e5lV3VIk07BLDahVReACLcBGAs/s640/Eutanazizm.png
            • rena-ta49 Re: Homopropaganda w Warszawie 06.03.19, 17:20
              Pamiętacie jak to się zaczęło kilka lat temu?
              My chcemy tylko mieć możliwość dowiedzieć o zdrowie partnera w szpitalu i ewentualnie sprawy spadkowe"
              A dzisiaj chcą już ustawiać edukację małych dzieci!
              • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 06.03.19, 18:10
                rena-ta49 napisała:

                > Pamiętacie jak to się zaczęło kilka lat temu?
                > My chcemy tylko mieć możliwość dowiedzieć o zdrowie partnera w szpitalu i ewent
                > ualnie sprawy spadkowe"
                > A dzisiaj chcą już ustawiać edukację małych dzieci!

                Dać palec, chcą nie tylko rękę, ale i pozostałe części ciała.
                • al-szamanka Re: Homopropaganda w Warszawie 06.03.19, 19:17
                  Świetna Pani Profesor Krystyna Pawłowicz...


                  Krystyna Pawłowicz
                  ‏ @KrystPawlowicz

                  Panie Rabiej,Biedroń,Piróg z kolegami itp,
                  A czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę ?
                  A czy potraficie skręcić półkę na książki ?
                  A odmalować pokój ?
                  A zmienić część w motocyklu ?
                  A zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki ?
                  A przeszlibyście 2-tyg.szkolenie wojskowe ?
                  Tak myślałam...
Pełna wersja